Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Sil Baştan 1. Bölüm Özeti

Günlük Diziler 14 Haziran, 14:50'de eklendi

Program Adı : Dizi ‘’Kill Me, Heal Me-Sil Baştan’’ (Yeni Dizi)
Yayın Tarihi : 18 Haziran 2018, Pazartesi
Yayın Saati : 19:00

AŞKIN YEDİ HALİ ‘SİL BAŞTAN’ KANAL 7’DE
Kore dizileri ile yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Kanal 7 Sil Baştan ile izleyicilerinin gönüllerini fethedecek. Yayınlandığı dönemde çok ses getiren ve birçok ödül alan ‘Kill Me, Heal Me- Sil Baştan’ adı ile 18 Haziran Pazartesi gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında olacak.
Farklı olay örgüsü ile dikkat çeken ‘Sil Baştan’ çoklu kişilik bozukluğu olan Cha Do-Hyun ve doktorluğunun ilk yıllarındaki Oh Ri Jin arasında yaşanan zorlu aşk ilişkisini konu alıyor. Varlıklı bir ailede büyüyen Cha Do-Hyun, çocukluğunda geçirdiği bir travma sonucunda, çoklu kişilik bozukluğu yaşamaya başlar. Yedi farklı kişiliğe sahip olan Cha Do-Hyun’un hayatı, Oh Ri Jin ile tanıştığında değişir. Oh Ri Jin ise Cha Do-Hyun’ın yedi kişiliğine birden hükmetmeye kararlı bir psikiyatri doktorudur. Mesleğinin ilk yıllarında olan Oh Ri Jin, hastaneden kaçan hastasını bulmak için gittiği kulüpte Cha Do-Hyun ile tanışır. Anında farklı kişilikler arasında geçişler yapan Cha Do-Hyun, Se Gi karakterine büründüğü sırada Oh Ri Ji’ye ilk görüşte âşık olur.
Yedi farklı karaktere hayat veren Cha Do-Hyun; ruhu parçalara bölünen Shin Se Gi, özgürlüğüne düşkün Perry Park ve intihara yatkın kişiliği ile Ahn Yo Seob gibi kişilikleri ile izleyicileri ekrana kilitleyecek.
1. Bölüm Özeti:
Cha Do-Hyun, okuldan arkadaşı Jennifer’a ödev teslim etmek için gider. Jennifer’in evinin önüne geldiğinde içeriden sesler duyar. Jennifer’ın babası tarafından dövüldüğünü görür. Adamı durdurmak isterken kendisi de dayak yer. Yere düştüğü anda gözünün önüne geçmişi gelir. Çocukken uğradığı şiddeti ve travmayı tekrar yaşar. Sesleri duyan komşular polis çağırır. Ama Jennifer babasının korkusundan sessiz kalır ve Cha Do-Hyun’ı kendisini dövmekle suçlar. Polis Cha Do-Hyun’ı alıp götürür ve haneye tecavüz ve şiddet suçlarından yargılanır. Cha Do-Hyun’ın yaraları çok derindir. Araya girdiği kavga yüzünden fiziksel anlamda çok hasar görmüştür. Yaralarına bakarken yeniden geçmişten sahneler görmeye başlar ve acı çekerek bağırır. Ayağa kalktığında gözleri tamamen değişmiştir. Adeta bambaşka bir insana, bambaşka bir karaktere dönüşmüştür. Cha Do-Hyun, gece kulübüne hastasını aramak için giden psikiyatr doktoru Oh Ri Ji ile tanışır. Ancak Oh Ri Ji ile tanışan Cha Do-Hyun’nın bir başka kişiliğidir. Yedi karakterin içinde geçişler yapan Cha Do-Hyun, ilerleyen bölümlerde hangi karakterde kendini bulacak?

Yedi ayrı insan, yedi farklı kişilik ve mükemmel oyunculuğu ile Ji Sung ve idealist doktor rolüyle izleyiciyi kendine hayran bırakacak Hwang Jun Eum’un başrollerini üstlendiği ‘Sil Baştan’ her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…
Künye:
Adı: Kill Me, Heal Me- Sil Baştan
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Jin-Man
Senarist: Jin Soo-Wan
Yapımcı: Han Hee
Yıl: 2014-2015
Ülke: Güney Kore
Tür: Romantik, Komedi, Gizem
Oyuncuları: Ji Sung, Hwang Jang Eum, Park Seo Joon, Oh Min Suk, Kim Yoo Ri
Oh Min-Seok / Cha Ki-Joon
Kim Young-Ae / Lee Tae-Im
Shim Hye-Jin / Shin Hwa-Ran
Ko Chang-Seok / Psikiyatrist Seok Ho-Pil
Choi Won-Young / An Gook
Lee Si-Un / Doktor Park
Kim Hee-Jung / Ji Soon-Young
Park Jun Gyu / Oh Dae
Kim Na-Woon / Yoon Ja-Kyoung
Kan Mi-Youn / gizemli güzel
Kim Il-Woo / Cha Young-Pyo
Kim Hyun-Joo / Baek Jin-Sook
Kim Seul-Gi / Heo Sook-Hee
Goo Joon-Yup

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da115 sorgu var. 0,992 saniyede yüklendi.