Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Siyah Beyaz Aşk Dizisi – Kanal D

Kanal D 17 Aralık, 03:37'de eklendi

Siyah Beyaz Aşk Dizisi 10. Bölümü ile 18 Aralık Pazartesi Saat 20.00’de Kanal D’de | | Sezon: 1 | D Yapım

Ferhat ve Cüneyt, Şahin’in adamları tarafından sarılmış, çıkış yolu aramaktadır. Aslı, Ferhat’ın başının belada olduğunu öğrenince hiç düşünmeden onun peşinden gider. Ferhat ise şimdi kim olduğunu bilmediği bir düşmanla karşı karşıyadır.

Bebeğin Gülsüm ve Cüneyt’in olduğunu öğrenen Abidin, Safiye ile yüzleşir. Kaderinin Abidin’in ellerinde olduğundan habersiz olan Gülsüm bebeğine kavuşabilecek mi?

Bütün oklarını Aslı’ya yönelten Namık, Aslı’yla karşı karşıya gelir. Aslı, Ferhat’a babasının Namık olduğunu söyleyip onu yaşadığı yalanın içinden çıkarabilecek mi?

Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. Siyah Beyaz Aşk dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileri

SİYAH BEYAZ AŞK 10. BÖLÜM FRAGMAN VE RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Siyah Beyaz Aşk Dizisinde Kriz Yaşandı

Siyah Beyaz Aşk Dizisinde Kriz YaşandıBirce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un başrolünü paylaştığı “Siyah Beyaz Aşk” dizisinin setinde kriz yaşandı.

Dizi setinde yüksek ses olması çevredekileri rahatsız etti.

Şikayet üzerine seti polis ekipleri bastı.

Emniyet görevliler, sette senaryo gereği polis kıyafeti giyen figüranları görünce şaşkınlık yaşadı.

Gerçek polis ile figüranlar birbirine karıştı. (Uçankus)

RTÜK’ten Çukur, Siyah Beyaz Aşk ve Kalbimdeki Deniz’e Ceza!

RTÜK'ten Çukur, Siyah Beyaz Aşk ve Kalbimdeki Deniz'e Ceza!RTÜK, Show TV’deki “Çukur”, Fox TV’deki “Kalbimdeki Deniz” ve Kanal D’de yayınlanan “Siyah Beyaz Aşk” isimli dizilerde, “kadını aşağılayan, kadına yönelik şiddeti destekleyen” ve “alkol kullanımı” gibi görüntülere yer verilmesi sebebiyle kanallara reklam gelirleri doğrultusunda %1 – %3 arasında ceza kesti!

Show TV’de yayınlanan “Çukur” isimli dizide “çocuklar ve gençler için zararlı olabilecek içerikler” ile “alkol kullanımı, yoğun öpüşme ve sevişme sahnelerine yer verildiği” belirtildi.

Fox TV’de yayınlanan “Kalbimdeki Deniz” isimli dizide de doğulu bir kızı canlandıran Diyar karakterinin “Kadın bizim oralarda bildiğin mal. Babamın ahırdaki atı kadar bile değerim yok benim. Ha konağın iti ha ben.” ifadelerinin, 6112 sayılı kanunun “İnsan onuruna ve özel hayatın gizliliğine saygılı olma ilkesine aykırı olamaz, kişi ya da kuruluşları eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü, aşağılayıcı veya iftira niteliğinde ifadeler içeremez.” düzenlemesine aykırı olduğuna belirtildi.

Kanal D’de yayınlanan “Siyah Beyaz Aşk” isimli dizide Ferhat isimli karakterin, Dr. Aslı karakterini zorla alıkoyması, yalvarmalarına kulak asmaması ve ölümle tehdit edip evlenmeye zorlamasına yönelik görüntülerle “kadına yönelik şiddeti destekleyen söz, görüntü ve olay örgüsüne yer verildiği” belirlendi.Bu yayınların da kanunun “Toplumsal cinsiyet eşitliğine ters düşen, kadınlara yönelik baskıları teşvik eden ve kadını istismar eden programlar içeremez.” bendini ihlal ettiği söylendi.​

“Siyah Beyaz Aşk” Pazartesi Başlıyor.

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Siyah Beyaz Aşk, ekrana gelmek için geri sayım yapıyor. 16 Ekim pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Siyah Beyaz Aşk başarılı kadrosu ve hikayesi ile sezonun iddialı yapımlarından biri.

Dizinin başrolünü Birce Akalay ile paylaşan İbrahim Çelikkol, dizideki aksiyon sahneleri ile de adından söz ettirecek.

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın hikayesini konu alan “Siyah Beyaz Aşk” ilk bölümü ile 16 Ekim Pazartesi akşamı Kanal D’de

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Siyah Beyaz Aşk’ın kadrosuna Ece Dizdar ve Kıvanç Kasabalı dahil oldu!

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın paylaştığı Siyah Beyaz Aşk, yakında Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Yasin Uslu’nun otururken, senaryosu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon imzası taşıyor.

Birbirinden başarılı isimlerin yer alacağı Siyah Beyaz Aşk’ın kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Ekrana gelmek için geri sayımda olan dizide, Kıvanç Kasabalı ve Ece Dizdar da yer alacak.

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın hikayesini konu alan “Siyah Beyaz Aşk”ta, Kıvanç Kasabalı “Sinan”, Ece Dizdar ise “İdil” karakterine karakterine hayat verecek. Sinan, Aslı’nın erkek arkadaşı olarak karşımıza çıkarken ; İdil, Ferhat’ın babası olan Namık’ın hem sevgilisi hem de siyaset danışmanı.

Heyecan ve tutku dolu hikayesi ile Siyah Beyaz Aşk, yakında Kanal D’de !

Siyah Beyaz Dizisi ile İlgili Basın Açıklaması

siyah-beyazAy Yapım, Siyah Beyaz dizisi ile ilgili bir basın açıklaması yaptı

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, ekim ayında ekrana gelmesi planlanan “Siyah Beyaz” isimli projenin yazım çalışmaları, yazarların isteği üzerine halen sürmektedir. Siyah Beyaz projemiz Ay Yapım bünyesinde sezon ortasında çekime hazır hale gelecektir.
Ortaya çıkan takvim farklılığı nedeniyle, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Ay Yapım’ın “Cesur ve Güzel” adlı yeni bir projesi ile Ekim ayında, Star TV ekranlarında olacaklardır.

Siyah Beyaz Dizisi İptal mi Edildi?

siyah-beyazYeni sezonun merakla beklenen dizilerinden Siyah Beyaz için şok bir iddia ortaya atıldı.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaşacağı dizinin iptal olduğu konuşuluyor. Kıvanç Tatlıtuğ dizide her şey yolunda dese de bugün akşam Uçankuş’un girdiği haberde Tuba Büyüküstün’ün diziyi bıraktığı yazıldı. Dizinin çok fazla erkek hikayesi olduğunu söyleyen Büyüküstün diziden ayrıldı. Bunun üzerine Ay Yapım ve Kıvanç Tatlıtuğ başka bir senaryo üzerinde anlaştı ve yeni bir kadro oluşturulacak.

Şu ana kadar dizi için Erkan Avcı ve Devrim Yakut ile anlaşılmıştı.

Erkan Avcı Siyah Beyaz Dizisinde

Erkan AvcıKıvanç Tatlıtuğ’un Tuba Büyüküstün’le başrolünü paylaşacağı “Siyah Beyaz” dizisinin çekimleri yakında başlıyor. Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin senaryo çalışmaları uzadığı için şu tarihlerde başlaması planlanan çekimler gecikmişti. Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosu bu hafta netleşiyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un Ferhat’ı, Tuba Büyüküstün’ün ise Şirin karakterini canlandıracağı dizide Devrim Yakut, yakışıklı oyuncunun annesini oynamak için anlaşmıştı. Ucankus.com’un haberine göre Dizide ayrıca Tatlıtuğ’un kardeşi rolünü Erkan Avcı canlandıracak. Avcı, aynı zamanda Ay Yapım’ın maddi destekte bulunduğu Tuba Büyüküstün’ün eşi Onur Saylak’ın çektiği “Daha” filminde de oynuyor. Ünlü oyuncu Karadayı dizisindeki “Necdet” karakterindeki performansıyla da büyük beğeni toplamıştı.
Öte yandan, dizinin adının değiştirileceği iddiasının da doğru olmadığı ortaya çıktı.

Devrim Yakut Siyah Beyaz Dizisinde

Devrim Yakut (Sidar Derikfan)Bu sezonun en iddilaı dizilerinden biri olduğu konuşulan Siyah Beyaz dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün bir araya geliyor. Doğal olarak bu denli popüler oyuncuların rol aldığı dizide kimlerin oyuncu olarak dahil olacağı merak konusu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi rolünde deneyimli bir isim diziye ekleniyor. Uçankuş’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre  Düğün Dernek serisi ile daha çok adını duyuran Devrim Yakut, Siyah Beyaz dizisine dahil olan son isim oldu.

Pozitif kişiliği ve beğenilen oyunculuğuyla dizilerin aranılan oyuncusu olan ancak çok seçici davranan Devrim Yakut, son olarak İran asıllı bir yönetmenin yönettiği‘’Dar Elbise’’ filminde de Tuba Büyüküstün‘le beraber rol almıştı. Tuba Büyüküstün de Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat‘ın kaleme aldığı ‘’Siyah Beyaz’’ adlı dizide restoran işleten, aslında doktor olan ‘Şirin’ karakterine hayat verecek.

Tuba Büyüküstün Ve Kıvanç Tatlıtuğ “Ferhat Ile Şirin” Oldu

Tuba Büyüküstün Ve Kıvanç TatlıtuğBirkaç yıl önce Arap ülkelerinde yayınlanan bir parfüm reklamında rol alan Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ‘un buluşacağı ‘’Siyah Beyaz’’ dizisinin çekimleri için geri sayım sürüyor.

Ali Bilgin‘in yönetmen koltuğunda oturacağı ve Star TV’de ekrana gelecek olan dizinin ilk yazılan senaryosu çok karışık bulunmuş ve revize edilmişti. 

Senaristler Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat‘ın yazdığı ilk versiyonda ‘Şirin’ karakterine hayat verecek olan Tuba Büyüküstün yemek sektöründe çalışan ve amcası ölen bir kadını canlandırırken gözükara ‘Ferhat’ rolünü oynayacak olanKıvanç Tatlıtuğ ise onun peşine düşen bir karanlık adam olarak ekrana gelecekti.

BAŞKAN HALUK BİLGİNER Mİ?

Tuba Büyüküstün Ve Kıvanç TatlıtuğYazılan son versiyonda ise Ferhat, Başkan adı verilen kötü adamın sağ kolunu oynayacak. Şirin ise aslında doktor olan ancak bir nedenden dolayı mesleğini yapmak yerine minik bir restoran işleten iyi kalpli bir kadını canlandıracak. Derken Ferhat bir adamın peşindeyken onun tedavisi ve gizlice ameliyat edilip kurtarılması için tesadüfler sonucu Şirin’den yardım istemek zorunda kalacak. Bu sırada siyahla beyazın tutkulu aşkı ortaya çıkacak. Dizide çocukken Ferhat’ı himayesine alan ve sağ kolu yapan Başkan’ı ise kimin canlandıracağı merak konusu… 

Bu rol için sektörde adı geçen isim Haluk Bilginer… Bakalım haftada sadece 2 ya da en fazla 3 gün çalışma ve 60 bin TL’nin altında oynamama gibi kesin kuralları olan ve önceliği her zaman tiyatrosundan yana olan usta oyuncu ‘’Siyah Beyaz’’la mı yoksa başka bir diziyle mi anlaşacak?

BİRSEN ALTUNTAŞ

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Dizisinden Servet mi Kazanacak?

kıvanç tatlıtuğ dizilerden ne kadar kazanıyorYakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ eylülde ekrana gelecek olan ‘Siyah Beyaz’ dizisinde bölüm başı 130 bin liraya el sıkıştı. Tatlıtuğ, böylelikle en çok kazanan oyuncular arasında bir numaraya çıktı.

REKOR BİR ANLAŞMA
Daha önce oynadığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde bölüm başı 70 bin lira kazanan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda zamlı döndü.

Eylül ayında ekranda olacak olan ‘Siyah Beyaz’ dizisinde başrol oynayacak olan Tatlıtuğ’un rekor bir anlaşmaya imza attığı ortaya çıktı. Bölüm başı 130 bin lira kazanacak olan oyuncunun ayda 520 bin lira cebine girecek.

Tatlıtuğ’un ilk 10 bölüm ücretini peşin aldığı konuşulanlar arasında. Yakışıklı oyuncu, dizide babası adına tetikçilik yapan acımasız bir adamı canlandıracak. Tatlıtuğ’un partneri Tuba Büyüküstün ise iyiliksever bir kadın olarak karşımıza çıkacak. (Vatan)

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün Yeni Dizisinin Konusu Şekillenmeye Başladı

Kıvanç Tatlıtuğ'un Siyah Beyaz Dizisinde Tuba Büyüküstün06Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un kod adı ‘Siyah Beyaz’ olan yeni dizisinin senaryosunun yeniden yazıldığı gündeme gelmişti.

Ucankus.com’dab Birsen Altuntaş’ın haberine göre  Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın ortaya çıkan ilk senaryonun çok içlerine sinmediği öğrenilmişti. Bu arada Kıvanç Tatlıtuğ’un merakla beklenen yeni rolüyle ilgili ilk tüyolar da kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Buna göre Tatlıtuğ babası adına tetikçilik yapan acımasız, soğuk ve aşkla meşkle işi olmayan bir adam…

Tuba Büyüküstün’ün canlandıracağı rol ise son derece naif ve iyilik meleği… Bu iki karakterin buluşmasıyla büyük bir aşk yaşanacak, siyah ve beyaz buluşacak ve ortaya engellerle dolu bir dizi macera çıkacak. Ancak son gelen haberlere göre ise senaryoda ciddi değişimler yaşanacak.Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ’un yönetmen olarak Mehmet Ada Öztekin’le çalışmak istediği ancak yapımcının Ali Bilgin’le anlaşması üzerine yakışıklı oyuncunun önümüzdeki yıl Mehmet Ada Öztekin’le sinema filmi çekmeye karar verdiği konuşuluyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün Yeni Dizisinde Neler Oluyor?

SİYAH-BEYAZ-dizisiKıvanç Tatlıtuğ’un 2 sezon aradan sonra ekrana döneceği yeni dizisi için çalışmalar tam gaz sürüyor. Uçankuş.com’dan BİRSEN ALTUNTAŞ’ın haberine göre Senaryosunu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın yazdığı dizi yeni sezonda Star TV’de seyirciyle buluşacak.
Senaryosu ikinci kez yazılan dizi için Yapım şirketi Ay Yapım, yönetmen koltuğuna Ali Bilgin’in oturmasına karar vermişti. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ’un Ali Bilgin’le değil, Kuzey Güney’de beraber çalıştığı Mehmet Ada Öztekin’le çalışmayı istediği öğrenildi. Mehmet Ada Öztekin ise şu günlerde Bodrum Masalı dizisini çekiyor. Yazlık dizi olarak planlanan Bodrum Masalı, daha sonra Kanal D’nin yeni sezon dizileri arasına alınmıştı. İlk bölümleri çeken ekip İstanbul’a geliyor. Bu yüzden Kıvanç Tatlıtuğ’un da, Mehmet Ada Öztekin’le çalışma ihtimalini göz önüne aldığı ve bu isteğini dile getirdiği ifade edildi.

Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ’un geçen yıllarda bir kozmetik reklamında beraber rol aldığı Tuba Büyüküstün’le yeni dizisinde tekrar çalışacağı için çok keyifli olduğu öğrenildi. Kasım ayında ekrana gelmesi planlanan dizi tutkulu bir aşkı sürükleyici bir hikâyeyle beyazcama taşıyacak.

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ Aynı DizideTuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ  Bir Reklam filminden sonra ilk kez bir dizide bir araya geliyorlar.

Ülkemizde ve birçok ülkede en çok sevilen 2 oyunculardan  olan Tuğba Büyüküstün veKıvanç Tatlıtuğ ilk kez bir dizide bir araya geliyor. Ülkemizde çekilen dizilerin yurt dışında gösterilmeye başlandığı yıllarda Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ ilk kez Arap ülkelerinde gösterilecek olan bir parfüm reklamında bir araya gelmişti. Sonrasında hiç bir projede bir araya gelemeyen ikili bu sene ilk kez yeni bir dizi ile kamera karşısına geçecekler.

Kod Adı Şimdilik Siyah Beyaz olan Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı dizi merakla bekleniyor. Star TV’de ekrana gelmesi düşürülen Siyah Beyazdizisinde bu ikisi Star oyuncu dışında kimler rol alacak şimdilik belli değil. Senaryo çalışmalarına ve cast çalışmalarına hızla devam edilen yapının mercek altında olduğunu ve hayranları tarafından ilgiyle merakla beklendiğini belirtmekte fayda var.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Siyah Beyaz Dizisinde Tuba Büyüküstün mü Rol Alacak?Kıvanç Tatlıtuğ'un Siyah Beyaz Dizisinde Tuba Büyüküstün05

Star Tv’nin yeni dizisi ”Siyah Beyaz” da kadın başrol aramaları devam ediyor!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstleneceği, bayramdan sonra çekimlerine başlanacak olan dizi için Cansu Dere ile anlaşma çok yakındı. Fakat Cansu Dere’nin istekleri Ay Yapım’a geri adım attırmıştı. Yapımcı ise son olarak ”Kara Para Aşk” dizisinde izlediğimiz Tuba Büyüküstün’e teklif götürdü. Tuba Büyüküstün’ün teklife olumlu baktığı konuşuluyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazacağı dizide yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın oturması bekleniyor.

”Siyah Beyaz” Eylül ayında Star’da!

Kıvanç Tatlıtuğ Siyah Beyaz Dizisinde “Gümüş” Ekibi ile Bir Araya Geliyor

Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisi ile ekrana gelen Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisinde Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat ile anlaştı.Çalışmaları titizlikle yürütülen Ay Yapım dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ yeniden hayal kırıklığı yaşamak istemiyor. Dizinin şimdilik kod adı Siyah Beyaz Akşam gazetesinin haberine göre bomba gibi döneceğin duyurulan Kıvanç Tatlıtuğ, Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat ile daha önceden Gümüş dizisinde bir araya gelmişti.

Sevilen Senaristler Yeniden iş Başında

Geçtiğimiz yıllarda yaptıkları dizi işleri ile tüm dünyaya isimlerini duyurmayı başaran Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat yeniden iş başında. Geçtiğimiz sezon Karadayı ve Kara Para Aşkdizilerinin final yapmasından dinlenmeye çekilen ikili yeniden çalışmaya başladı.

Yeni dizi projeleri ile ekrana gelmeye hazırlanan ikilinin sosyal medyadaki mesajları dikkat çekti.

İşte o Mesajlar

sema-eylem

Kıvanç Tatlıtuğ ve Yeni Dizisi

Star Tv için yeni bir dizinin hazırlıklarına başlayacak olan Ay Yapım, bu sezon 3 farklı proje ile ekranlara dönüyor. Kanal D’ye Anneler Analardizisini, Atv’ye Beyaz Gece dizisini, Star Tv’ye deKara Sevda ve Kod adı Uzak olan diziyi hazırlayacak olan Ay Yapım’ın bu dizisinden kim başrolde rol alacak?

Kıvanç Tatlıtuğ‘un 3 yıllık Star ile anlaşması olduğuda varsayılırsa oyuncunun Uzak dizisinde baş rolde olması muhtemel. Gümüş dizisinden sonraki tüm dizilerini Ay Yapım’a yapan Tatlıtuğ bakalım Uzak dizisinde rol alacak mı?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Dostlar Mahallesi Dizisi – Kanal D

Dostlar Mahallesi Dizisi – Kanal D

0
0
21 Aralık, 18:30
Arka Sokaklar Dizisi –  Kanal D

Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D

0
0
21 Aralık, 17:39
Vatanım Sensin Dizisi – Kanal D

Vatanım Sensin Dizisi – Kanal D

0
0
21 Aralık, 16:54
Meryem Dizisi – Kanal D

Meryem Dizisi – Kanal D

0
0
19 Aralık, 17:28
Kızlarım İçin Dizisi – Kanal D

Kızlarım İçin Dizisi – Kanal D

0
0
18 Aralık, 13:58
Sayfa da112 sorgu var. 0,963 saniyede yüklendi.