Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Söz Dizisinin 36. Bölümünde Neler Olacak?

Fragmanlar 1 Mart, 17:36'de eklendi

Söz 36. Bölüm Konusu:  Çolak büyük bir veda sürprizi için hazırlık yapıyor…
Yapımını TIMS&B Yapım’ın üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’ yeni bölümünde, Tim’i zor bir görev daha bekliyor, Nazlı ise öğrendiği gerçekler karşısında Yavuz ile yüzleşecek..
Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği ve senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı “SÖZ”, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle her Pazartesi Star’da!
Kadrosunda başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü canlandırırdığı ‘SÖZ’de; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz ve Doğukan Polat canlandırıyor.
Bir “Özel Kuvvet Timi’nin” hikayesini konu alan Söz’ün 36. Bölümünde;
Derman’ın kurduğu tuzaktan kurtulan Tim’i yeni bir görev bekliyordur.
Yolun sonuna geldiğini anlayan Çolak gösterişli bir veda için çalışmaya başlar. Büyükelçi, Agah ve Yavuz’u öldürmek için kanlı bir plan yapar. Ancak Tim bu planı bozmaya yemin eder. Çolak için artık yolun sonu yaklaşmaktadır.
Tim, Çolak’ı ele geçirmenin gururunu yaşarken, Derman yeni ve daha büyük bir tehlike olarak sahne alır. Babasının gerçek kimliğini ve ölümüyle ilgili büyük sırrı öğrenen Bahar için Yavuz’la olan ilişkisi bambaşka bir hal alacaktır.
Verilen uyuşturucunun etkisiyle psikolojisi bozulan Nazlı ise hem kendisinin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmak üzeredir.
Yayın Günü: 5 Mart Pazartesi – 36.Bölüm
Yayın Saati: 20:00

Söz 36. Bölüm Fragmanı


Söz 36. Bölüm Promo Fotoğrafları

KÜNYE
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapım: TIMS&B
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Fatmanur Sevinç
Senaryo: Ethem Özışık
Drama Direktörü: İlkay Doğan
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla
Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, İlayda Ildır, Burcu Binici

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da116 sorgu var. 1,021 saniyede yüklendi.