Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Yeni Gelin 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fragmanlar 10 Aralık, 00:41'de eklendi

BOZOKLARIN ANTALYA MACERASI!

Yapımcılığını Süreç Film/Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin kahkaha dolu dizisi “Yeni Gelin”in 29. bölüm tanıtımı yayınlandı. Şirin’in denize düştüğü, Baran’ın onu kurtarmaya çalıştığı, masaj yaptıran Gökhan ve Kağan’ın eşlerine yakalandığı tanıtımda, Bozoklar eğlenceli Antalya maceralarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor.

Yeni Gelin’in bu akşam ekrana gelen 28. bölümünde Kalender, hem kendisiyle hem de hayatıyla yüzleşirken en dürüst olduklarına inandığı Bella ve Kamil’den yardım istedi. Bella ve Kamil’in kurduğu mahkemede kendini yargılayan Kalender Möhteber, Ayşe ve Asiye’yi boşamamaya karar verdi. Kalender’in kararıyla kaynanalar sevinçten havaya uçarken, Kalender ağalığı tekrar kabul etti. Zehirlenen Kağan, Gökhan ve Hazar soluğu hastanede aldı. Her şeyi halleden ve dönüş yoluna geçen Bella ve Hazar, Kamilla’nın Bozokları İstanbul’a davet etmesiyle büyük bir şok yaşadı. Bella, Hazar’la baş başa olduğu yeni hayatını düşlerken kendisini yine tam kadro Bozokların içinde buldu. Adana’dan İstanbul’a doğru yolculuğa çıkan Bozoklar, arabalarının bozulmasıyla Antalya’ya gitmeye karar verdi.

Yeni Gelin Dizisinin 29 Bölüm fragmanı Yayınlandı. Henüz izlemeyenler için!

Show TV’nin beğeniyle izlenen Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken; dizide Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar, Renan Bilek ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.Yeni Gelin Dizisinin 29 Bölüm fragmanı Yayınlandı. Henüz izlemeyenler için!

“Yeni Gelin” yeni bölümü ile 16 Aralık Cumartesi günü saat 20.00‘de Show TV’de!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da119 sorgu var. 0,726 saniyede yüklendi.