Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Yeni Gelin Dizisi – Show Tv

Show TV 21 Aralık, 17:57'de eklendi

Yeni Gelin Dizisi 30. Bölümü ile 23 Aralık Cumartesi Saat 20.00’de  Show Tv’de | Jessica May ve Tolga Mendi | Süreç Film | Sezon:2

Yeni Gelin’in 30. bölümünde Bozoklar Antalya’nın her türlü nimetinden faydalanıp, başlarına gelebilecek her türlü belaya bulaştıktan sonra nihayet eve dönüş yoluna koyulurlar. Bu yolculukta oldukça gönülsüz yolcular da vardır. Yeni gelinimiz her defasında Bozok Konağı’ndan kurtulduğunu zannederken bir bahaneyle geri dönmek zorunda kalmaktadır. Yine kurtulamamış, konağın yolunu tutmuştur. Hazar, babasına ağalığı ve konakta kalmayı asla istemediğini yeniden dile getirince Kalender, hiçbir bahanenin oğlunu ve yeni gelinini temelli tutmaya yetmeyeceğini anlar ve başka bir yola başvurur. Oğulları arasında ağalık yarışı düzenleyecektir. Kağan ve Gökhan bu yarışta ezeli rakipken Hazar, fasulyedendir. Çünkü onun şampiyonluk ve ağalık gibi bir derdi yoktur. Anneler, savaşa hazırlanır gibi oğullarını yarışa hazırlar. Kağan ve Gökhan canla başla çalışırken Hazar oralı olmaz. Çünkü onun için önemli olan katılmaktır. Yarış günü gelip çattığında kimsenin aklına gelmeyen başına gelir. Ağalık yarışı sürpriz bir şekilde sonuçlanır. Konak halkı daha bu sonucu kabul edememişken konak, İskenderlerin istilasına uğrar. Bozoklar bu istilaya hazırlıksız yakalanmıştır. Müsellim’in dâhiyane çözümü Bozokların başını büyük bir belaya sokmuştur.

“Yeni Gelin” yeni bölümüyle 23 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

YENİ GELİN 30. BÖLÜM RESİMLERİ VE FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Yeni Gelin 29. Bölümü ile Zirvedeydi

Yeni Gelin 29. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. Yeni Gelin dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileriShow TV’nin kahkaha dolu dizisi Yeni Gelin, dün akşam ekrana gelen 29. bölümüyle yine izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Zirvedeki yerini koruyan Yeni Gelin, Total’de 7,09 izlenme oranı (rating), 16,22 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Merakla beklenen bölümün başlamasıyla birlikte izleyiciler Twitter’da #belalıtatil etiketi ile yorumlarını paylaştı. Show TV’nin beğeniyle izlenen Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken; dizide Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar, Renan Bilek ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Ersoy Güler ve Tülay Kocatürk üstleniyor.

Yeni Gelin’in dün akşam ekrana gelen 29. bölümünde otobüslerinin bozulmasıyla Antalya’ya, Möhteber ve kardeşlerinin oteline giden Bozoklar tatil yapma fırsatı yakaladı. Kalender bu tatili Bella’nın Adana’ya dönmesini sağlamak için fırsata dönüştürmek istedi. Bozok kadınlarının lunapark maceralarının renk kattığı bölümde Baran ve Şirin’in romantik dakikaları görülmeye değerdi. Lunapark’ta kadınları kaybeden ve başını derde sokan Ayşe karakola götürüldü. Otelde Asude’nin sevgilisi Ender’le karşılaşan Kalender Ağa ve Kamil, Ender’e kafa attı. Bu sırada masaj yaptıran Gökhan ve Kağan eşlerinin gazabından kurtulamadı. Ender’in polise gitmemesi için uğraşan Bozoklar her şeyi ellerine yüzlerine bulaştırdı. İçine düştükleri durumdan kurtulan Bozoklar gönüllerince eğlendi.

YENİ GELİN’İN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Yapımcılığını Süreç Film/Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin kahkaha dolu dizisi “Yeni Gelin”in 30. bölüm tanıtımı yayınlandı. Bozok erkeklerinin ağa olmak için yarışa girdiği tanıtım eğlenceli görüntüleriyle dikkat çekiyor.

Yeni Gelin Dizisinin Yayın Tarihi Netleşti

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin heyecanla beklenen dizisi “Yeni Gelin” 11 Mart Cumartesi günü saat 20.00‘de Show TV’de başlıyor. Anadolu’da bir aşiretin oğlu ile yaşamak için şehir hayatını geride bırakan fedakâr ve aşık bir kadını canlandıran Bella ile aşiret varisi olan Hazar’ın maceralı aşklarının yanı sıra gelin kaynana arasındaki çekişmelerin de yer aldığı tanıtım eğlenceli sahneleri ile izleyenlerde merak uyandırdı.

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

“Yeni Gelin” deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile 11 Mart Cumartesi günü Saat 20.00‘de Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Yeni Gelin Dizisinin Çekimleri Başladı

Show TV’nin merakla beklenen dizisi Yeni Gelin’in çekimleri İstanbul’da başladı. İstanbul’da 2 gün yapılacak çekimlerden sonra set ekibi ve oyuncular Anadolu’nun en güzel şehirlerinden Adana’ya gidecek. Şehrin tarihi dokusu, adetleri ve yöresel kıyafetlerini seyirciye sunmaya hazırlanan dizi, şehirli genç kızın yeni gelinlik hallerini ele alıyor. Gelin kaynana mücadelesine yakından tanık olacağınız dizinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşıyor.

Çok yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizide ayrıca Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

Sürükleyici bir aşk hikâyesini de içinde barındıran Yeni Gelin dizisinin yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu, yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Kalp Atışı Dizisi – Show Tv

Kalp Atışı Dizisi – Show Tv

0
0
21 Aralık, 17:48
Çukur Dizisi – Show Tv

Çukur Dizisi – Show Tv

0
0
9 Aralık, 16:59
Sayfa da106 sorgu var. 1,057 saniyede yüklendi.