Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Yuvamdaki Düşman Dizisi – Show Tv

Çok Yakında 27 Aralık, 02:05'de eklendi

Yuvamdaki Düşman Dizisi Yakında Show Tv’de

Yuvamdaki Düşman Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Yuvamdaki Düşman’ın ilk tanıtımı yayınlandı. Yapımını Düş Gezginleri’nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman; Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan başta olmak üzere Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimleri bir araya getiriyor. Ayrıca Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk’ün sürpriz isimler olarak yer aldığı Yuvamdaki Düşmanda birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayeleri anlatılıyor.

BU BENİM HAYATIM, BU BENİM HAYALİM!

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yuvamdaki Düşman’ın yayınlanan ilk tanıtımında dizinin entrika dolu hikayesi merak uyandırıyor. Murat  (Pamir Pekin) ve Yasemin’in (Aslı Tandoğan) bebeklerinin doğumuyla taçlanan mutlu yuvası Ceren’in (Ece Çeşmioğlu) eve gelişiyle değişiyor. Yasemin ailesine olan inancını “Eşiniz yanınızdaysa, bebeğiniz kucağınızdaysa herkes sizi sevmese de olur. Yıkılmaz bir kale gibiydi benim için yuvam, temeli aşkla örülmüş!” sözleriyle açıklarken, gelecek kötü günler dizinin heyecan dolu hikayesinden ipuçları veriyor. “Bu kaçıncı başlangıç unuttum. Bu kaçıncı hayat yaşadığım başkalarına ait. Burası son durak!” sözleriyle dikkat çeken ve hayallerini gerçekleştirmek için eve giren Ceren’in bu uğurda neler yapacağı merakla bekleniyor.Aslı Tandoğan ve Pamir Pekin

Yuvamdaki Düşman; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak? Ece Çeşmioğlu

Yuvamdaki Düşman yakında Show TV’de başlıyor!

Ece Çeşmioğlu Ve Doğaç Yıldız Yuvamdaki Düşman Dizisi Ile Yeniden Bir Arada

Ece Çeşmioğlu ve Doğaç Yıldız Yuvamdaki Düşman Dizisi ile Yeniden Bir Aradaİlk kez İki Aile dizisinde çocuk oyuncular olarak buluşan Ece Çeşmioğlu ve Doğaç Yıldız, bu dizinin bitiminden hemen sonra bir  yaz dizisi olarak karşımıza çıkan Eyvah Halam dizisinde usta oyuncu Defne Yalnız’ın önderliğinde  2. kez bir araya gelmişlerdi.  Yaklaşık 10 sene sonra geçtiğimiz sezon yayınlanan  Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde; bu sefer yetişmiş başarılı iki genç oyuncu olarak izleyicinin karşısına çıktılar. Başarılı performansları ile göz dolduran .  Ece Çeşmioğlu ve Doğaç Yıldız; şimdilerde ise Yuvamdaki Düşman dizisi ile dördüncü kez kamera karşısına geçmeye hazırlanıyorlar.

Show TV’de ekrana gelecek olan Yuvamdaki Düşman dizisi ikiliyi 4. kez bir araya getiren dizi projesi olarak dikkat çekiyor.

YUVAMDAKİ DÜŞMAN’IN SÜRPRİZ İSİMLERİ

Yuvamdaki Düşman Dizisinin Setine Sürpriz İsimler Ziyaret EttilerShow TV’de ekrana gelecek, yapımcılığını ‘Düş Gezginleri’nin yaptığı, yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın üstlendiği, senaryosunu ise Rüya İşçileri’nin kaleme aldığı ‘Yuvamdaki Düşman‘ın çekimleri başladı.

Heyecan ve entrika dolu hikayesiyle dikkat çeken ‘Yuvamdaki Düşman’ın başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyorDizinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde İstanbul Kemerburgaz’da start verildi. Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosundaPelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir araya geliyor.

YUVAMDAKİ DÜŞMAN’IN SÜRPRİZ İSİMLERİ!

Açıklanan ilk kadroda yer almayan sevilen oyuncular Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk de ilk gün sete çıkarak sürpriz yaptı. Yuvamdaki Düşman’da çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor.‘Yuvamdaki Düşman’ yakında Show TV’de seyirciyle buluşacak.

Merakla beklenen “Yuvamdaki Düşman” yakında Show TV’de!

İşte Yuvamdaki Düşman Dizisinden İlk Kare

Show TV‘nin heyecanla beklenen yeni dizisi Yuvamdaki Düşman‘ın oyuncu kadrosu belli oldu. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Yuvamdaki Düşman‘ın başrollerinde Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alacak.

İşte Yuvamdaki Düşman Dizisinden İlk KareYuvamdaki Düşman; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak? Yuvamdaki Düşman psikolojik gerilim hikayesiyle izleyicileri ekrana bağlayacak.

Düş Gezginleri’nin yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman’ın oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan ve Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Rıza Akın, Sultan Köroğlu Kılıç gibi güçlü isimler yer alıyor.

Nebahat Çehre Yuvamdaki Düşman Dizisinde

Focus Filmin yeni haftalık dizisi ile ilgili bazı gelişmeler var. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Bakıcı isimli dizi projesinin ismi Evimdeki Düşman oldu. Sevilen oyuncuların yer alacağı dizide Pamir Pekin, Ece Ceşmioğlu Aslı Tandoğan, Pelin Öztekin ve Hakan Dinçkol rol alacak. Bir diğer önemli sürpriz ise uzun zamandır diziler rol almayan Nebahat Çehre’nin de dizi kadrosuna dahil olması.

Evimdeki düşman nebahat çehreEvimdeki Düşman dizisi yakında Show Tv’de erkana gelecek.

Evimdeki Düşman Dizisi ile ilgili İlk Bilgiler

Bakıcı isminde yeni bir dizi geliyor. Günlük diziler ile sektörde hatırı sayılır bir yer edinen Focus Film bu sefer haftalık bir dizi  için yola çıkmıştı. Sizi ile ilgili ayrıntılı bilgiler gelmeye başladı. Son olarak Tutsak dizisinde rol alan Pamir Pekin ve genç oyuncu Ece Çeşmioğlu Bakıcı dizisinde bir araya gelecekler. Dizi, Ocak ayında yeni sezonun 2. yarısı ile Show TV’de ekrana gelecek.

Pamir Pekin Kimdir?

Pamir Pekin Evimdeki Düşman Dizisinde Rol alacak

Oyuncu 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun oldu. Bir süre modellik yaparak reklam filmlerinde oynadı. Oyunculuğa ilk adımını 2007’de Komiser Nevzat dizisi ile attı. Hülya Avşar’ın A Benim Akılsızım şarkısına çekilen klipte rol aldı.[2] Art arda dizilerde rol alan oyuncu, 2016 yazı itibarıyla ” Gülümse Yeter “dizisinde oynuyor. 2017 yılı itibarıyla Hayat Şarkısı dizisinde rol aldı. 2017 sezonunda Tutsak dizisinde rol alan Pamir Pekin, şu sıralar Bakıcı dizisi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Ece çeşmioğlu Evimdeki Düşman dizisinde rol alacak

Oyunculuk hayatına 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisiyle adım atmıştır. Fakat asıl olarak İki Aile dizisindeki Ceren rolüyle tanınmıştır.[1]

Filmografi[değiştir | kaynağı değiştir]
Televizyon dizileri[değiştir | kaynağı değiştir]
Çocuklar Duymasın (2002)
Çocuğun Var Derdin Var (2004)
Nehir (2005)
Gümüş (2005) -Hilal
İki Aile (2006-2008) – Ceren Karaman [1]
Eyvah Halam (2008) – Asya
Firar (2011-2012) – Bahar [2]
Öyle Bir Geçer Zaman ki (2012-2013) – Ayça
Yaz’ın Öyküsü (2015) – Yaz [3]
Kalbim Yangın Yeri (2016) – Sevda Günsoy
Muhteşem Yüzyıl Kösem (2016-) – Atike Sultan
Yüz Yüze (2017) – Zeynep
Sinema[değiştir | kaynağı değiştir]
Ev (2009)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da114 sorgu var. 0,947 saniyede yüklendi.