Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

“Zahide Yetiş’le”, 13 Aralık Çarşamba Show TV’de!

Televizyonda Bu Hafta 11 Aralık, 18:51'de eklendi

ZAYIFLAMAYA YARDIMCI PRATİK ÖNERİLER “ZAHİDE YETİŞ’LE”DE!

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Erol Tavmergen kadınlarda evlilik yaşının yükselmesi, erkeklerde de sperm sayısının düşmesi anne baba olmayı engelliyor mu, yumurta dondurma işlemi nedir, kimlere yapılır sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel zamanla yarışan hanımlar için hem pratik hem de lezzetli tariflerini veriyor. Akupunktur Uzmanı Dr. Murat Topoğlu’nun çok konuşulan, şaşırtan, zayıflamaya yardımcı sağlıklı ve pratik önerilerini paylaştığı programda Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar, sosyal haklarımızı biliyor muyuz, ne zaman ne nasıl emekli olabiliriz, yeni yılda hangi değişiklikler yapılacak sorularını yanıtlıyor.

“Zahide Yetiş’le”, 13 Aralık Çarşamba saat 09.00’da Show TV’de!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da115 sorgu var. 0,884 saniyede yüklendi.