Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

“Zahide Yetiş’le”, 22 Şubat Perşembe Show TV’de!

Televizyonda Bu Hafta 21 Şubat, 16:21'de eklendi

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Genel Cerrahi, Laparaskopik Bariyatrik ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Al şeker hastalığına ve hastalığın tedavi yöntemlerinde ameliyata dair merak edilen soruları yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel yeşil mercimekli yufka börek ve lokum kadayıflı muhallebi tarifleri veriyor. Prof. Dr. Caner Taslaman’ın yaşama, ölüme ve İslam’a dair merak edilenleri paylaşacağı programda Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar sağlıklı yaşam ve beslenmeye dair ezber bozan açıklamalarda bulunuyor.

 “Zahide Yetiş’le”, 22 Şubat Perşembe saat 09.00’da Show TV’de!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da106 sorgu var. 0,801 saniyede yüklendi.