Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

“Zahide Yetiş’le”, 7 Aralık Perşembe Show TV’de!

Televizyonda Bu Hafta 6 Aralık, 01:18'de eklendi

BEL VE BOYUN AĞRISININ TEDAVİ YÖNTEMLERİ “ZAHİDE YETİŞ’LE”DE!

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel lezzetli tariflerini paylaşırken, Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal bel ağrıları ve bel fıtığı, boyun ağrısı ve boyun fıtığı ile omuz, sırt, bacaklardaki ağrılar ve tedavi yöntemlerine dair merak edilen soruları yanıtlıyor. ‘Beyinde Ararken Bağırsakta Buldum’ kitabıyla bağırsak ve beyin arasındaki ilişkinin hem sağlığımızı hem de psikolojimizi nasıl etkilediğini, ‘Kadın Beyni ve Erkek Beyni’ kitabıyla kadınlar ve erkekler arasındaki farkları, karşı cinsin  kızdıran, güldüren hatta şaşırtan birçok tepkisinin nedenlerini bilimsel bir o kadar da mizahi olarak anlatarak sevilen Dr. Serkan Karaismailoğlu, Zahide Yetiş‘in konuğu oluyor.

 “Zahide Yetiş’le”, 7 Aralık Perşembe saat 09.00’da Show TV’de!

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

 

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da102 sorgu var. 0,816 saniyede yüklendi.