En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aramızda Kalsın’ın 3. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri 2 Ekim, 03:56'de eklendi

Aramızda Kalsın 3. Bölüm  00004Emanetin ne olduğu ortaya çıkıyor!

Yadigar’la birlikte emaneti alan Civan, o akşam ablası ve eniştesinin konuşmalarını duymuş, emanetin aslında gerdanlık olmadığını öğrenmiştir. Hüsne ve Bahattin emanetin ne olduğunu saklamaya çalışırken başlarına hiç beklemedikleri birşey gelir: O gece evlerine hırsız girer.

Hırsızın çaldıkları arasında gerçek emanet de vardır. Hüsne ve Bahattin bütün ısrarlara rağmen hırsızı karakola bildirmeyi reddeder. Hırsız yakalanır, emanet ortaya çıkarsa geri dönülmez bir yola gireceklerdir.

Hüsne ve Bahattin’in olayı kapatma çabaları sürerken işgüzar Mahir’in yaptıkları işin seyrini değiştirir!

Bir süre sonra polisten haber gelir. Mahalledeki güvenlik kamerasını inceleyen emniyet görevlileri Bahattin’in yakınlarından iki şüpheliyi belirlemiştir:

Ali ve Mahir.

Celepoğlu ailesi hırsız meselesiyle uğraşırken hiç beklemedikleri sırlar bir bir açığa çıkmaktadır.

Yadigar’sa ev tutmak, iş bulmak, yeni bir hayat kurmak için çocuklarına söz vermiştir. Çalışmak için Civan’ın peşine düşer. Ama evdeki hesap bir kez daha çarşıya uymaz.

Hırsızın yakalanması ile birlikte Hüsne ve Bahattin için tehlike çanları çalmaya başlar.  Korktukları başlarına gelir. Ali, seyirci ile aynı anda gerçek emanetin ne olduğunu öğrenecektir.

Yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı, başrollerini Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Binnur Kaya ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın” dizisinin senaryosunu Selin Tunç yazıyor, Hatice Memiş yönetiyor.

Yapım  : TMC

Yapımcı : Erol Avcı

Yönetmen : Hatice Memiş

Senaryo : Selin Tunç

Oyuncular: Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk,Hikmet Körmütçü,Bilge Şen,Gamze Karaduman,Ayşe Damgacı,Mutlu Güney,Tülay Bursa,Barış Aytaç,Melis Mutluc, Aybars Özson

 

Yayın Günü: 3 Ekim Perşembe

Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm / 3.blm

Aramızda Kalsın 3. Bölüm Fragman

Aramızda Kalsın 3. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da58 sorgu var. 0,756 saniyede yüklendi.