En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Arkadaşım Hoşgeldin’e Kubat konuk! Arkadaşım Hoşgeldin’in 5. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 26 Mart, 02:08'de eklendi

Arkadaşım-Hoşgeldin-13.-Bölüm--00001Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor.
Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konuğu; Kubat.

Bu hafta Arkadaşım yine birbirinden komik iki hikayeyle geliyor. İlk bölümde Pizzacı olan arkadaşım, sipariş üzerine bir gün Ezgi ve kötü erkek arkadaşının evine gider. Pizzayı teslim ederken erkek arkadaşının Ezgi’ye kötü davrandığını gören Arkadaşım, kendini büyük bir kavga içinde bulur. Kavgayla beraber eğlencede başlar.

Kubat, Arkadaşım ve Ezgi’yi kaçırıyor!

İkinci yarıda ise izleyicileri bambaşka bir eğlence bekliyor. Arkadaşım ve Ezgi, hayalleri olan iki genç bayandır. Arkadaşım şarkıcı olmak istemektedir fakat, hep kandırılmıştır. Ayrıca sevgilisi de kendisini dövmektedir. Ezgi ise oyuncu olmak için evden kaçmıştır ancak, işler onun için de hiç iyi gitmemiştir. Bindikleri otobüste Arkadaşım, Ezgi ve Kubat’ın yolları kesişir ve otobüs şöförü olan Kubat ikiliyi kaçırır. Kaçırılan ikili bu durumdan nasıl kurtulacaklarını düşünürken, şöför Kubat’ın Arkadaşım’a aşık olması eğlencenin tuzu biberi olur.

Yayın Tarihi :27 Mart Perşembe/2014 Yayın Saati :22.30

 Arkadaşım Hoşgeldin 13. Bölüm Fragmanı

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=76nT9A7onCw[/youtube]

 Arkadaşım Hoşgeldin 13. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da57 sorgu var. 1,345 saniyede yüklendi.