En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Armağan Çağlayan X Factor-Türkiye İçin yetenek avlıyor…

Tv Magazin 23 Eylül, 12:18'de eklendi

X FACTOR LOGO FINAL 2Yurtdışında büyük ilgi gören ve pek çok ismin dünya çapında şöhrete kavuşmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması “X Factor-Türkiye”nin elemeleri başladı. Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’ın ön elemelerini yaptığı  “X Factor- Star Işığı” yarışmasında büyük ödül tam 2 milyon TL.

 

Dünyada İngiltere ve Amerika başta olmak üzere 20’ye yakın ülkede yayınlanan yeni jenerasyon şarkı yarışması “X Factor- Türkiye” elemeleri başladı. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan yarışmanın elemelerine büyük katılım oluyor…

Sabahın erken saatlerinden itibaren elemelerin yapılacağı mekanlara akın eden yarışmacılar, elemeleri geçebilmek için büyük çaba gösteriyor.

Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleşen elemelerde yarışmacıları tek tek dinleyen Med Yapım Genel Müdürü Armağan Çağlayan, “Med Yapım yarışmayı Türkiye’ye getirdi. Türk televizyon tarihinde bir ilke imza atmaya hazırlanıyoruz.  X Factor Türkiye, şimdiye kadar verilen tüm ödüllerin üzerinde, en büyük para ödüllü yarışma olacak. Yarışmanın birincisi tam 2 milyon lira kazanacak. Yarışmaya 16 yaşından 99 yaşına kadar herkes ister tek tek, ister grubuyla katılabilecek” dedi.

X FACTOR-STAR IŞIĞI TURNE TARİHLERİ :

25 EYLÜL 2013 – ANTALYA : GRIDA CITY OTEL

28 EYLÜL 2013 – ESKİŞEHİR : DEDEPARK HOTEL

1 EKİM 2013 – İZMİR : EGE PALAS BUSINESS OTEL

5 EKİM 2013 – İSTANBUL : İSTANBUL BİLEK HOTEL

9 EKİM 2013 – VAN : RESCATE HOTELS

12 EKİM 2013 – BERLİN : TİTANİC COMFORT HOTEL BERLİN MİTTE

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 0,932 saniyede yüklendi.