En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşk-ı Roman 2 Bölümü ile Salı Tv8’de

Tv'de Bu Hafta 21 Ağustos, 16:51'de eklendi

2.Bölüm

 

Kaan’ı Çamur Hamdi kaçırtmıştır. Kaan ile buluşmasının amacı, Kaan’ın tekrar dövüşmesini istemektedir. Kaan, Hamdi’nin bu isteğini tersleyerek geri çevirir. Kötü tercihlerini arkasında bırakıp, yeni bir hayat kurmayı seçmiştir.

Lider, baygın olan Solmaz’ı arabaya bindirip, hastaneye götürür. Kendine gelen Solmaz, telaş ve korkuyla kaçırıldığını düşünür. Kurtulmak için arabadan iner ve kaçar. Lider, Solmaz’ı görür görmez etkilenmiştir.

Mahalleye dönen Kaan, Solmaz’ı arar. Solmaz’ın uzun süre görülmemesi, bir arama telaşına sebep olur. Kaan, Solmaz’ı bitkin halde bulur. Solmaz, Kaan’ın dövüşmesini istememektedir. Kaan ise Solmaz’ın dans etmesini istemez. Solmaz, Kaan’ın dayatmasına sinirlenir. Kaan, Solmaz’ın para ihtiyacı için tekrar dövüşmeyi kafasına koyar.

Lider’in nişanı terk etmesinin gerginliğini bitirmek için Leman, Lider’e baskı yapmadığını anlatır. Maksadının Lider’in aile şirketine sahip çıkması olduğunu söyler. Lider, şirketin başına geçecektir fakat evlenmek için başka bir adayı olduğunu açıklar.

Yayın Tarihi: 22 Ağustos Salı / Hafta İçi Her Gün

Yayın Saati: 19.45

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,083 saniyede yüklendi.