En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşk-ı Roman 3. Bölümü ile çarşamba Tv8’de

Tv'de Bu Hafta 21 Ağustos, 16:57'de eklendi

3.Bölüm

 

Kaan’ın dövüşmeye karar vermesi, mahalleli tarafından duyulur. Kulaktan kulağa yayılan bu durum, Kaan’ı tanıyanları rahatsız eder. Fakat Kaan, dövüşmeyi kafasına koymuştur. Kaan ile Solmaz’ın arasının bozuk olmasını fırsat bilen Nurullah, Solmaz’ın kendisini seçtiğini düşünür. Bir akşam yemeği ile aralarındaki ilişkiyi pekiştirmek ister.

Solmaz, küpesinin tekini Lider’in arabasında düşürmüştür. Küpeyi gören Leman, Lider’in seçtiği evlilik adayı kişinin kim olduğunu merak etmeye başlar. Lider ise Solmaz’ı düşünmektedir. Fakat Duru’nun kalbini kırdığını ve gönlünü alması gerektiğine karar verir. Duru ise bu jesti bir yakınlaşma olarak anlayacaktır. Leman, İhsan ve Duru’nun hayal kırıklığını onarmak için bir akşam yemeği düzenlemeyi düşünür.

Gün boyunca Solmaz’a jestler yapan Nurullah, akşam için sürprizi olduğunu söyler. Başbaşa oldukları bir yemekte bir araya gelirler. Solmaz, Nurullah’ın ne düşündüğünü anlamamıştır. Kaan, Solmaz ve Nurullah’ı romantik bir akşam yemeği durumunda görür ve hayal kırıklığı artar.

Yayın Tarihi: 23 Ağustos Çarşamba / Hafta İçi Her Gün

Yayın Saati: 19.45

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 0,979 saniyede yüklendi.