En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Dizi Arşivi 10 Şubat, 18:54'de eklendi

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi 31. Bölümü 19 şubat 2017 Pazar Saat 20.00’de Show Tv’de | Hande Erçel ve Burak Deniz | Sezon: 1 | Bi Yapım

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 30. bölümünde; Hayat ve Murat’ın bütün sınavları geçen aşkı kaza sonrası bir kez daha galip gelir ve asla elini bırakmayan eşine en zor günlerinde tek dayanak Hayat olur. Murat bir yol ayrımındadır. Ya eski hayatı için mücadele edecek ya da Hayat ve kendisi için yeni bir dünya inşa edecektir. Planlarını Emre’nin ağır şekilde yaralanmasına göre değiştiren Derya ise beklemediği bir yerden kötü bir sürprizle karşılaşır. Kazanın getirdiği olaylar Doruk’u bir taraf seçmeye iter. Doruk çok sevdiği abisini mi seçecektir yoksa karanlık tarafa geçmeyi mi? Öte tarafta Kerem’in başına açılan büyük belayı çözmeye karar veren Tatar Cemil, Aslı ve Tuval’le birlikte giriştiği planda kendini bir aşk üçgeninin ortasında bulur. Hayat Murat aşkının kapısını bu kez hiç tatmadıkları bir mutluluk çalacaktır.

 

“Aşk Laftan Anlamaz”, kavgayla başlayıp aşkla devam eden heyecan dolu yeni bölümüyle 12 Şubat Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 30. BÖLÜM FRAGMANI VE RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Aşk Laftan Anlamaz Final Yapıyor

Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz’in rol aldığı Bi Yapım imzalı romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz için final kararı alındı. Yaz aylarında yayınlanmaya başlayan dizinin reytinglerinde son dönemlerde düşüş yaşanmıştı. İki defa yayın günü değişen dizi son olarak Pazar akşamına alınmıştı.

Ancak dizi, Pazar günü yayınlanan yeni bölümüyle de Total grubunda 13. AB grubunda ise 9. sırada yer alarak bekleneni veremedi. Aşk Laftan Anlamaz dizisi, 19 Şubat Pazar akşamı yayınlanacak olan 31. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Bülent Emrah Parlak Aşk Laftan Anlamaz Dizisinde

Cumartesi akşamları Show TV’de ilgiyle izlenen “Aşk Laftan Anlamaz”ın güçlü kadrosuna, sevilen oyuncu Bülent Emrah Parlak katıldı. Parlak, “Aşk Laftan Anlamaz”ın 21 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanacak 27. bölümünden itibaren “Cemil” karakteri ile ekrana gelecek.

Yapımcılığını, Bi Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı, yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın üstlendiği “Aşk Laftan Anlamaz”, kadrosuna sevilen, usta oyuncu Bülent Emrah Parlak’ı kattı.

DOBRA BİR KARADENİZ DELİKANLISI!

Aşk Laftan Anlamaz’da Hayat’ın abisi ” Cemil”i canlandıracak olan Bülent Emrah Parlak dobra bir Karadeniz delikanlısına hayat verecek. Cemil bir kadın yüzünden Bulgaristan’da yaşadıktan sonra annesinin yanına geri döner ve kız kardeşi Hayat’ın evlendiğinden haberinin olmaması ile olaylar silsilesi başlar.

Metin Akpınar ‘Aşk Laftan Anlamaz’ Dizisinde!

Metin AkpınarShow TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın kadrosuna usta bir isim dahil oldu.

Başrollerinde Hande Erel, Burak Deniz, İsmail Ege Şaşmaz, Merve Çağıran, Özcan Tekdemir ve Demet Gül’ün yer aldığı, yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif ve Eda Tezcan’ın kaleme aldığı Bi Yapım imzalı dizinin kadrosuna Türk sinemasının usta ismi Metin Akpınar dahil oldu.

Usta oyuncu dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Hayat’ın dedesi Haşmet karakteriyle diziye dahil olacak.

Aşk Laftan Anlamaz Bu Hafta ekranlarda Olamayacak

aşk laftan almazAşk Laftan Anlamaz Dizisi severlere kötü haber.

Dizinin 9. bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Konu ile İlgili Bi Yapım’ın patronu Burak Sağyaşar şunları belirtti.

Değerli izleyicilerimiz, dizimiz ile ilgili hiç bir sorun yoktur. Kanalımız ShowTV de, yayın akışı ile ilgili bir değişikliğe gidilmiştir. Bu konuda anlayışlı davranmanızı önemle rica eder, hepinize iyi geceler dilerim. #AşkLaftanAnlamaz kaldığı yerden haftaya devam edecektir!

Bu Hafta yaynlanamayan bölüm özeti ve fragmana aşağıdan erişebilirsiniz.

HAYAT SARTE’DEN AYRILACAK MI?

Yapımcılığını, Bi Yapım’ın üstlendiği, başrollerini; Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı “Aşk Laftan Anlamaz” Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 9. bölümünde; Murat, söylediklerinden sonra Hayat’ı bir daha görmeyeceğini düşünmektedir. Fakat ertesi gün onu karşısında bulur. Hayat, ne olursa olsun güçlü durma kararı almıştır. Hatta Didem ve Murat’ın düğün hazırlıklarına yardımcı olur. Doruk, yıllık check-upını yaptırmak için Aslı’nın çalıştığı hastaneye gider. Kerem de İpek’in babası Cevat’la tanışır. Derya, Didem’e her konuda yardımcı olmaktadır. Murat’la aynı evde yaşamaları için Nejat’ı doldurur. Tekstil sektörünün önde gelenleriyle düzenlenen bir gecede Hayat, gecenin yıldızı olur ve başka bir iş teklifi alır. Üstelik İpek, Hayat’ın onun için aldığı avansı ödeyecek paraya sahiptir. Hayat, Sarte’den ayrılacak mıdır?

 “Aşk Laftan Anlamaz”, kavgayla başlayıp aşkla devam eden heyecan dolu yeni bölümüyle 24 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Aşk Laftan Anlamaz 9. Bölüm Fragman Ve Resimleri İçin Tıklayınız >>>

Aşk Laftan Anlamaz 8. Bölümü ile Sonunda Zirveye Yerleşti

Aşk Laftan Anlamaz 8. Bölüm 0012Show TV’nin dün gece yeni bölümü ile ekrana gelen dizisi “Aşk Laftan Anlamaz”, herkesi ekran başına kilitledi. Çarşamba günleri izleyicileri ekran başına toplayan “Aşk Laftan Anlamaz” sekizinci bölümüyle ABC1’de 5,03 izlenme oranı (rating), 17,42 izlenme payı (share) elde ederek birinciliği göğüsledi.

CANLI YAYINDA SORULARI CEVAPLADI!

Aşk Laftan Anlamaz’ın başarılı ve sevilen oyuncusu Hande Erçel, dün setten Facebook üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayınla hayranlarından gelen soruları cevapladı. Hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan Erçel sorulara birbirinden samimi yanıtlar vererek sosyal medyayı salladı. En sevdiği yiyeceğin çikolata, en sevdiği oyuncağın babasının aldığı ayıcık olduğunu söyleyen Erçel, İlkokulda avukat olmak istediğini de takipçileri ile paylaştı.

 

Kavgayla başlayıp aşkla devam eden sürükleyici hikayesi ile “Aşk Laftan Anlamaz”ın yeni bölümü 24 Ağustos Çarşamba günü Saat 20.00‘de Show TV‘de!

İsmail Ege Şaşmaz Aşk Laftan Anlamaz Dizisinde

İsmail Ege Şaşmaz 00005Show TV’nin sevilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz Dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Yapımcılığını Bi Yapım’ın üstlendiği, başrollerini ise Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Oğuzhan Karbi, Tuğçe Karabacak, Demet Gül, Süleyman Felek, Sultan Köroğlu Kılıç ve Nazan Diper’in paylaştığı yapımın kadrosuna daha önce ‘Güneşi Beklerken’, ‘Günebakan’ ve son olarak ‘Aşk Yalanı Sever’de rol alan genç oyuncu İsmail Ege Şaşmaz dahil oldu.

Aşk Laftan Anlamaz Dizisinin Büyük Başarısı

aşk laftan anlamaz 6. bölümBaşrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı kadrosunda Demet Gül, Oğuz Karbi, Tuğçe Karabacak ve Nazan Diper gibi isimlerin yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi şu sıralar Arap ülkelerinde internet en çok izlenen dizi.

2.bölümüyle dizi sitelerinde en çok izlenen 10 dizi arasına giren dizinin son bölümü bazı sitelerde 1 milyon izlenmeyi geçti. Bi Yapım’ın ilk dizisi olan Aşk Laftan Anlamaz daha şimdiden kitlesini oluşturmuş gibi yurtdışında. Hande Erçel’in bir önceki dizisi Güneşin Kızları da Ortadoğu’nun en büyük dizi izleme sitesi 3sk.tv’de 2015’in en çok izlenen dizisi olmuştu. Ayrıca dizi Arap ülkelerinde googleda en çok aranan dizi olmayı da başarmıştı. Aşk Laftan Anlamaz dizisi de şimdiden bu başarıyı yakalayacağının işaretini veriyor.

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Severlere Kötü Haber

Aşk Laftan Anlamaz 5. Bölüm 00023Bu hafta 5 bölümü yayınlanması beklenen Hande Erçel ve Burak Deniz’in rol aldıkları Aşk Laftan Anlamaz dizisi severlere kötü haber. Dizinin 5. bölümü bu hata ekrana gelecekti. Ne var ki Show Tv çarşamba yayın akışını değiştirdi.

Aşağıda 20 Temmuz çarşamba günün yeni yayın akışı var.

17.00 Yarışma ÇARKIFELEK Tekrar – Genel İzleyici 
18.45  Haber SHOW TV ANA HABER- Genel İzleyici 
21.00 Yerli Dizi OYUNBOZAN-Tekrar 7+ Şiddet Korku 
00.30 Yerli Dizi AŞK LAFTAN ANLAMAZ-Tekrar-7+ Olumsuz Örnek
02.00 

 

03.30

Yarışma

 

Yaşam

GELİN EVİ-Tekrar- Genel İzleyici 

 

İCLAL AYDIN İLE YENİDEN-Tekrar- Genel İzleyici

 

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin 5. bölümü 27 temmuz çarşamba Show Tv’de

Aşk Laftan Anlamaz Dizisinde Yönetmen Değişikliği

aşk laftan anlamaz 4. bölüm 00007Show TV’nin çarşamba günleri ekrana gelen Yaz dizisi Aşk Laftan Anlamaz ileilgili önemli bir değişiklik yaşandı. Ranini. Tv’nin haberine göre dizinin 1. bölümünden beri yönetmeni olan Bahadır İnce koltuğunu Müge Uğurlar’a bıraktı. 6. bölüm itibari ile diziden ayrılan Bahadır İnce daha önceden Kiralık Aşk dizisinde yönetmen yardımcılığı yapmıştı.

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin bu hafta 4. bölümü ekrana gelecek.

Dizinin 4. bölüm fragmanı için >>> Tıklayın

Bu 3 Çarşamba Dizisinden Hangisi Geride Kaldı?

üç-çarşamba-dizisiÇarşamba günlerinin en çok izlenen dizisi hangisi. O mu, Bu mu yoksa şu mu?

Hepsi o kadar çok birbirine benziyor ki?  ortak o kadar çok sahne var ki? Örneğin üç dizide birilerine oyun oynanıyor birilerinden bir şey saklanıyor. Yani yaz gelince dizi anlayışımız bir nevi saklambaç diyebiliriz.

Bunun yanında konu itibari ile uzak doğunun güzide ülkesi Kore olmasaydı Türk Dizi piyasası nice olurdu? İyi ki o çekik gözlü sevimli dostlarımız var da dizi piyasamız varlığını sürdürebiliyor.

Gelelim değerlendirilmesi gereken gerçeklere…

No: 309, Seviyor Sevmiyor ve Aşk Laftan Anlamaz…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ GERİDE KALDI

Aşk Laftan Anlamaz 3. Bölüm-01Bu 3 dizi başlamadan kağıt üstünde baktığınızda tutacak olan dizi Aşk Laftan Anlamaz dersiniz öyle değil mi?

Ama öyle olmadı. Aşk Laftan Anlamaz bu üç dizi içinde geride kalan taraf oldu. İlk bölümü ile kötü bir başlangıç yapan dizi 2. bölümünde de sıralamada gerilerde kaldı. Total’de 10. olan dizi, Ab’de 12 (ki bu hayret verici), ABC1 ise 11 sırada…

Yani bu şu demek oluyor. Survivor bitimi dizinin son durumuna bakılır; durum düzelmez ise yapımcı kaç bölüm anlaşma yaptıysa o kadar bölüm yayınlanır ve sonra da yeni sezonu göremeden bitirilir.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ DİZİSİ İÇİN ÇARE NE?

Aşk Laftan Anlamaz (1)

Ama ben olsam öyle yapmazdım. Bir kere kanal çok stratejik bir hata yaptı. Aynı gün hizmet etmek istediği bir avuç romantik komedi severe alternatifi bol bir gün diziyi yayınladı. Keşke çarşamba değil de başka bir yapsaydı bu işi. Çünkü No: 309 dizi bundan 4 hafta önce tohumlarını serpmiş, tarlasını sulamış bakmış, şimdi de hasat edecek tabi. Sen şayet domates çiftliği sahibine bir kilo domates satmaya kalkarsan o domatesler elinde kalır öğle…

Peki bu durumda ne yapmak lazım…? Bana kalsa dizinin gününü acilen değiştirim. Keşke dizi geçen hafta değil de bu hafta başlamış olsaydı. Gün olarak da salı günü yarışa girseydi. Böylece dizi çok daha fazla kişiye ulaşmış olurdu.

Diğer dizilere bakalım…

SEVİYOR SEVMİYOR DİZİSİ ZEYNEP ÇAMCI FARKI İLE ZİRVEDE

seviyor-sevmiyor-2-04Seviyor Sevmiyor Dizisinin Yıldızı kesinlikle Zeynep Çamcı. O nasıl bir imajdır, o nasıl bir makyajdır; tebrik etmek az kalır. Kişi ekranda o tipi bir görünc kanal değiştirmek istemiyor. “Bu şu kız değil miydi?” soruları arasında bildik ve sevdiğiz bir konuyu “şak” diye bize kapılıversiyorsunuz. Hal böyle olunca da seyircinin kalbine giriyorsunuz işte. Seviyor Sevmiyor dizisini çarşamba dizileri içerisinde bizim seyirci fena sevdi…

Sonuç olarak çarşamba dizileri içerisinde yarışı kaybden dizi Aşk Laftan Anlamaz… Ama olurda laftan anlayıp gün değiştirirse bence dizinin dilinden anlayacak izleyici kitlesine kavuşacaktır.

Benden Söylemesi

Dizi Arısı – televizyon-dizisi.com

Aşk Laftan Anlamaz ki Dizisi Tutacak mı?

hande-erçel

televizyon-dizisi.com Sitesinden Dizi Arısı Sizler İçin Değerlendiriyor: Hande Erçel, Aşk Laftan Anlamaz Dizisi ile başarısını sürdürebilecek mi?

Hande Erçel; Geçen yaz hayatımıza giren ve beki de farkında olmadan çok ciddi bir kitle elde etmiş özel bir isim.

Geçen sezon Güneşin Kızları dizisinde ikizlerden birini canlandıran Hande Erçel özellikle Tolga Sarıtaş ile yakaladığı uyum sayesinde kısa sürede hem sosyal medyanın dikkatini çekti; hemde buna bağlı çok ciddi bir hayran kitlesi elde  etti.

Hande Erçel’in Yeni Dizisi Merakla Beklendi

Geçen yaz daha çok Elçin Sangu ve onun adı basının ve dizi severlerin gündemindeydi. Elçin Sangu Kiralık Aşk‘a devam kararı aldı Ama Hande Erçel yeni bir maceraya atılarak belki de zoru başarmak için gün saydı. Güneşin Kızlarıdizisinden sonra Tolga Sarıtaş ile yakaladıkları başarıyı bu kez Aşk Laftan Anlamaz dizisi ve genç oyuncu Burak Deniz ile sürdürmek istiyor.

Aslında stratejik olarak oldukça doğru bir hamle ama yine de riskleri yok değil.

Öncelikle Hande Erçel için avantaj sayılabilecek yanları bir sayalım.

Hande Erçel ve Burak Deniz Aşk Laftan Anlamaz (3)Hande Erçel ve Burak Deniz Uyumu Dizinin En Büyük Kozu

Aşk Laftan Anlamaz dizisinde odak noktasında ki isim o olacak; Yani esas kız pozisyonunda bir konumda olduğunu düşünürsek geçen yaza göre çok daha fazla kişiye ulaşabilme şansı olacaktır. Dizide birlikte rol alacağı Burak Deniz‘in tıpkı kendisi gibi ilk kez baş rolde olacak olması; ayrıca yayınlanan fragman ve dizi için çekilen promo resimlerde ikilinin oldukça uyumlu bir görüntü ortaya koymaları bir çok izleyicinin bu ikiliyi seveceklerinin bir işareti olacaktır.

Hande Erçel ve Burak Deniz Aşk Laftan Anlamaz (4)Aşk Laftan Anlamaz Dizisinin Riskleri Neler?

Gamlı baykuş olmayı sevmiyorum ama dizinin riskleri de mevcut. Öncelikle Aşk Laftan Anlamaz dizisinin çarşamba günü ekrana gelmesi önemli bir risk. Çünkü aynı gün ekrana  gelecek başka alternatif yapımlarda mevcut. Kore Uyarlaması Seviyor Sevmiyor Atv’nin çarşamba kozu olarak aynı gün yazlık izleyicilerinin beğenisine sunulacak. Bir de geçtiğimiz haftalarda başlayan ve pek de iyi bir başlangıç yapmayan Demet Özdemir ve Furkan Palallı‘lı No: 309 dizisi var.

Aynı gün, aynı tarzda yayınlanacak 3 dizi… Romantik komedilerin de geçtiğimiz yıllara göre  kan kaybettiğini de düşünürsek Aşk Laftan Anlamaz dizisi beklenilen izlenme oranlarına elde edemeyebilir.

Ama yine de bu 3 dizi içerisinde bana göre en şanlı olan dizi Aşk Laftan Anlamaz dizisi olacak gibi görünüyor.

Başta Hande Erçel faktörü göz ardı edilmeyecektir ve özellikle o gün genç oyuncuya sosyal medyada destek olunacaktır diye düşünüyorum.

Lafın Kısa özü: Un var, şeker var, Yağ var; Umarız ki güzel bir helva yapılmıştır!

Aşk Laftan Anlamaz Çarşamba Günü Başlıyor

Aşk Laftan Anlamaz (3)Show TV‘nin keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak dizisi “Aşk Laftan Anlamaz“ın ilk bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı! Başrollerini yeni sezonun dikkat çeken isimlerinden Hande Erçel ve Burak Deniz‘in paylaşacağı, senaryosunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses’in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı “Aşk Laftan Anlamaz” Çarşamba günü saat 21.00‘de izleyicisi ile buluşacak.


KAVGA İLE BAŞLAYIP AŞKLA DEVAM EDEN BİR HİKAYE!Aşk Laftan Anlamaz (2)

Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi “Aşk Laftan Anlamaz”da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı ‘Murat Sarsılmaz’ olarak izleyiciyle buluşacak.  Hande Erçel, dizinin Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’ ile bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın  kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak.

Show TV‘nin yeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz Çarşamba günü saat 21.00‘de izleyicisi ile buluşacak.

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Ne Zaman Başlıyor?aşk-laftan-anlamaz

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın yayın tarihi belli oldu.

Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz’in yer aldığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin üstlendiği Bi Yapım imzalı yeni romantik-komedi tarzındaki dizi 15 Haziran’da yayın hayatına başlıyor.

Aşk Laftan Anlamaz, ilk bölümüyle 15 Haziran Çarşamba 20.00’da Show TV’de!

 

Aşk Laftan Anlamaz Dizisinin 2. Tanıtım fragmanı Çıktı

aşk-laftan-analmaz

Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi ‘Aşk Laftan Anlamaz’dan yeni tanıtım yayınlandı.
Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı, Haziran ayında ekranda olması planlanan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ da; Hande Erçel’in canlandıracağı ‘Hayat’ karakteriyle, bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın (Burak Deniz) kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayeleri anlatılıyor.
Senaryosunu Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses’in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı ‘Aşk Laftan Anlamaz’ çok yakında Show Tv’de başlıyor.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi ile Hayat ve Murat Dönemi Başlayacak

Aşk Laftan Anlamaz (3)Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi ‘Aşk Laftan Anlamaz’ setinden ilk kareler paylaşıldı… Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı, Haziran ayında ekranda olması planlanan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ ilk teaser’ıyla izleyiciyle buluştu.

Hande Erçel’in canlandıracağı ‘Hayat’ karakteriyle, bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın (Burak Deniz) kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesinin anlatıldığı ‘Aşk Laftan Anlamaz’ın ilk çekimleri Kilyos’ta yapıldı. İki genç yıldız, çekimlerde birlikte bisiklete bindi, sahilde koştu, mangal yaptı. Hande Erçel ve Burak Deniz’in birlikte kamera karşısına geçtiği ilk gün, objektiflere de renkli kareler yansıdı.

Dün akşam Show TV ekranında ilk kez yayınlanan teaser, sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

ÇEKİMLER PASTALI KUTLAMAYLA BAŞLADI!

Senaryosunu Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses’in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı ‘Aşk Laftan Anlamaz’ çekimlerinin ilk günü, pastalı kutlamayla başladı. Tüm ekibin büyük bir neşe içinde ‘kayıt’ dediği ilk gün, yapımcı Burak Sağyaşar’ın hazırlatıp sete gönderdiği pastayla tatlandı. Set ekibi, başrol oyuncuları Erçel ve Deniz’le birlikte pasta başında objektiflere böyle poz verdi…

Aşk Laftan Anlamaz İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Aşk Laftan Anlamaz DizisiBurak Deniz ve Hande Erçel’in rol aldıklar Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yeni tanıtım fragmanı yayınlandı.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KAVGA İLE BAŞLAYIP AŞKLA DEVAM EDEN BİR HİKAYE!

Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi “Aşk Laftan Anlamaz”da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı ‘Murat Sarsılmaz’ olarak izleyiciyle buluşacak.  Hande Erçel, dizinin Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’, bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın  kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak.

Yaz aylarında izleyici ile buluşması planlanan dizinin çekimlerine Mayıs ayında başlanacak! “Aşk Laftan Anlamaz” keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak…

“Aşk Laftan Anlamaz”  yakında Show TV’de…

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Fragmanı Bügün Ekranda Olacak

Show Tv’nin yeni ve iddialı yaz projesi ”Aşk Laftan Anlamaz” Haziran ayında yayına başlıyor!

Yapımcılığını Bi Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz’in yer aldığı, yönetmenliğini ise Bahadır İnce’nin yaptığı dizi Haziran ayında izleyiciyi ise buluşacak. Dizinin merakla beklenen ilk fragmanı bu akşam ‘İstanbul Sokakları’ dizisinin reklam arasında 21.15’de ekrana gelecek.

”Aşk Laftan Anlamaz” Haziran ayında Show Tv’de!aşk laftan anlamaz dizisi

Demet Gül ve Özcan Tekdemir ‘Aşk Laftan Anlamaz’da!

Show TV’nin iddialı romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’a iki yeni oyuncu!

Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı; yapımcılığını Bi Yapım’ın, yönetmenliğini ise Bahadır İnce’nin üstlendiği yapımın kadrosuna ‘Ulan İstanbul’ ile tanınan Demet Gül ve son olarak ‘Hatırla Gönül’de rol alan Özcan Tekdemir dahil oldu. Gül dizide şen şakrak Tuval karakterine, Tekdemir ise Hayat’ın (Erçel) ev arkadaşı olan Aslı’ya hayat verecek.

Aşk Laftan Anlamaz, Haziran’da Show TV’de başlıyor!

Demet Gül Ulan istanbul 05

Aşk Laftan Anlamaz Dizisinin Yönetmeni Kim Oldu?

Show Tv’nin yeni ve iddialı dizisi ”Aşk Laftan Anlamaz”ın yönetmeni belli oldu!

Ranini.tv’nin haberine göre Yapımcılığını Bi Yapım’ın üstleneceği, başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz’in yer aldığı Show Tv’nin yeni dizisi ”Aşk Laftan Anlamaz”ın yönetmeni belli oldu. Daha önce Es-Es, Eski Hikaye, Evlerden Biri ve Bugünün Saraylısı gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenen Bahadır İnce, ”Aşk Laftan Anlamaz” dizisinin yönetmeni oldu.

”Aşk Laftan Anlamaz” Haziran ayında Show Tv’de!

Hande Erçel, Aşk Laftan Anlamaz Dizisinden Ne Kadar Kazanacak?

aşk laftan anşmazHande Erçel’in yakında Show Tv’de başlayacak olan dizisinden ne kadar ücret alacağı belli oldu!

Yapımcılığını Bi Yapım’ın üstleneceği, başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz’in bulunduğu ”Aşk Laftan Anlamaz” dizisi Haziran ayında izleyicisi ile buluşacak. Geçtiğimiz günlerde imzaların atıldığı dizide Hande Erçel bölüm başı 15 bin TL kazanacak.

”Aşk Laftan Anlamaz” Haziran ayında Show Tv’de!

Hande Erçel, Aşk Laftan Anlamaz Dizisinden Ne Kadar Kazanacak?

Aşk Laftan Anlamaz Dizisininden İlk Kareler

Show TV’nin ilk yaz projesi belli oldu! Başrollerini yeni sezonun dikkat çeken isimlerinden Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaşacağı “Aşk Laftan Anlamaz” takipçilerinin ilgi odağı oldu.

KAVGA İLE BAŞLAYIP AŞKLA DEVAM EDEN BİR HİKAYE!

Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi “Aşk Laftan Anlamaz”da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı ‘Murat Sarsılmaz’ olarak izleyiciyle buluşacak.  Hande Erçel, dizinin Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’, bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın  kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak.

Yaz aylarında izleyici ile buluşması planlanan dizinin çekimlerine Mayıs ayında başlanacak! “Aşk Laftan Anlamaz” keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak…

İMZALAR ATILDI, OKUMA PROVALARI BAŞLADIAşk laftan Anlamaz Dizisi

Dizinin iki yıldız ismi Hande Erçel ve Burak Deniz önceki gün Bi Yapım’da bir araya geldi. İmzalar atıldıktan sonra ilk kez, okuma provaları için buluşan Hande Erçel ve Burak Deniz’in halleri objektiflere böyle yansıdı. Büyük bir keyifle gerçekleştirilen provalarda çok eğlenen iki yıldız, muhteşem bir işbirliğinin müjdesini de bu karelerle verdi.

Show Tv’nin yeni ve iddialı yaz dizisi olan “Peri Kızı” isim değiştirdi!
Başrolünde ‘Güneşin Kızları’ ile oyunculuğa adım atan Hande Erçel’in yer alacağı dizinin ismi “Peri Kızı” olarak açıklanmıştı. Bi Yapım’ın imzasıyla ekrana gelmeye hazırlanan dizinin ismi “Aşk Laftan Anlamaz” olarak değiştirildi.

Dizi, yanlış anlaşılmalardan doğan bir aşk hikayesini konu alacak.

Aşk Laftan Anlamaz, Haziran’da Show TV’de!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da95 sorgu var. 1,098 saniyede yüklendi.
bursa escort | mersin escort | mersin escort | mersin escort | bursa escort | escort malatya | mersin escort