En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşk ve Ceza’nın 3.Bölümünün Gaipten Gelen Özeti…

Dizi Magazin 17 Ocak, 17:52'de eklendi

Aşk ve Ceza‘nın 3.Bölümünün Gaipten Gelen Özeti…

Aşk ve Ceza'nın 3.Bölümünün Gaipten Gelen Özeti..., Murta Yıldırım ve Nurgül Yeşilçay

Savaş, Çiçek ile yaptığı formalite evlilikten sonra “madem kolyenin sahibi kül kedisi de ortalarda yok, bari işleri yoluna koyam da alem beni bir de milletini ve devletini düşünen Savaş yüzümü de görsün” diyerek var gücüyle çalışmaya başlar. Başı hem narkotikle hemi de Hıfzısıhha Enstitüsü ile beladadır. Zira kim olduğunu daha sonra öğreneceğimiz bir düşmanı sucuklardan bir tanesini bu enstitü’ye göndermiştir. Yapılan tetkiklerde kamu sağlığı açısından domuz gribini bile unutturacak tehlikeli bulgulara rastlanılmış ve fabrika mühürlenmiştir. Kimbilir Şahnur hanım Şavaş’a Mühür gözlüm derken ileriye dönük bir ima’da bulunmuştur ha !

Annesinin ve dayısının kumpasları, kapanan fabrika, uyuşturucu derken Savaş bir elinde melekli kız kolyesi ile “haydi kızlar okula” kampanyasına ilgi duymuş ve bacım dediği formalite karısının eğitim problemini çözmüştür. Çiceği kendi elleriyle okula bırakıp, Narkotik Şube Müdürlüğünün yolunu tutar. Kendini ihbar ederek emniyet nezdinde ne kadar dürüst bir vatandaş olduğunu vurgulamak ister. Emniyet’in gücünü de yanına alan siyahlarını da giyerek, hatta siyah eldivenleri de takarak, Van’a uyuşturucu baskınlarına gider. Sanırım iki bölüm sonra uyuşturucu problemini çözmüş, sucuk fabrikasının başına getirdiği Nadya’nın kadın elinin de değmesi ile hijyen işini çözmüş ve gıda pazarına direkt dalış yapmıştır. Şimdi sıra kül kedisini bulmaya gelmiştir.

“Yaseminin penceresi”nden görünen sahne de şöyledir: Yasemin annesinin desteği ile çocuğu doğurmaya karar vermiştir. Bir taraftan Reklamcı Bora, diğer taraftan ex nişanlı Mehmet kendisini sürekli markaj altında tutmaktadır. Bu baskılara dayanamayan Yasemin iş arkadaşlarının da devamlı gittiği bar’a bir iki tek atmaya gitmiştir. Yine dağılmış bir durumdadır. O sırada Savaş’ın arkadaşı Cem “yahu bu hatun bizim Savaş’ın külkedisi değimliydi, hemen haber vereyim” diyerek telefon eder. Nadya ile Jeep’te bulunan Savaş duydukları karşısında Cem’e “oğlum sen kül kedisinin önüne ciğer neyim koy oyala, ben Nadya’yı sucuk imalatının gece vardiyasına bırakıp hemen geliyorum” der.

Yasemin olacaklardan habersiz üst üste sek viskileri götürmeye başlar, Cem onu oyalamak için “hızlı gidiyorsunuz, isterseniz biraz yavaşlayın” diye bir sohbet ortamı açmaya çalışır. Yasemin alışkanlık gereği olsa “Bence daha hızlı gidelim, senin mal varlığın ne” diye bir soru sorar. Cem’de “valla bende tekne mekne yok, ama biraz daha beklersen altında son model jeep’i olan bir arkadaşım gelecek, hemde kaybettiğiniz çok önemli bir şey ile” deyince, Yasemin birden bire babasına verdiği sözü hatırlayıp “aman allahım ben ne yapmıştım, buradan hemen gitmem lazım” diyerek hızla bardan uzaklaşıp bir taksiye biner. Taksi bar’ın olduğu yerden start alırken, arkadan jeep bar’a yaklaşır. Taksi şöförüne “daha hızlı daha hızlı” komutları verirken trafik canavarına sinyal gönderdiğinin farkında değildir. TMC yi ilk araba kazası kesmemiş olacak ki, bu sefer Yasemin feci bir kaza sonucu hastaneye kaldırılır. Yüzü tanınmıyacak haldedir. Fakat mucize eseri bebeğe bir şey olmamıştır. Yasemin’in Savaş ile olan uyumsuzlukları eleştirileri karşısında kara kara düşünen senaristler EZEL dizisinden de rol çalarak Yasemin’e bir dizi yüz estetiği ameliyatları yaptırırlar. Bir ay sonra ortaya çok genç, çıtır bir Yasemin çıkar ve……..

GÖNÜL GÖZÜ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,402 saniyede yüklendi.