En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşk ve İhtiras 1. Bölümü ile Pazartesi Show Tv’de

Tv'de Bu Hafta 19 Ekim, 03:10'de eklendi

GÜNEY AMERİKA’DA İZLENME REKORLARI KIRAN “AŞK VE İHTİRAS” SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

Yapımcılığını Diego Estevanez’in üstlendiği “Aşk ve İhtiras” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Carina Zampini, Laura Novoa, Calu Rivero and Segundo Cernadas rol alıyor.

“Aşk ve İhtiras”ın ilk bölümünde; Bandi ailesi çok ünlü bir şekerleme markasının sahibidir. Victoria babasının ölümünden sonra annesinin şirketle hiç ilgilenmemesi, ortanca kızkardeşi Natacha’nın yurtdışında yaşıyor olması ve küçük kızkardeşi Brenda henüz öğrenci olduğu için şirketin başına geçmiştir.  Victoria’nın erkek arkadaşı Lorenzo şirkette müdür olarak çalışmaktadır ve Victoria’nın imparatorluğunu yıkmayı hedeflemektedir. Lorenzo fabrikadaki bir kutlama sırasında Victoria’ya evlenme teklif eder. Marcos, en iyi arkadaşı Julian’la beraber araba tamircisinde çalışan bir araba yarışçısıdır. Tamircinin sahibi aniden tamirhaneyi satmaya karar verince Marcos ve Julian işsiz kalırlar. Marcos, Victoria’nın yeni şoförü olmak için iş başvurusunda bulunur. Victoria’yı gördüğü anda ondan çok etkilenir. Victoria iş görüşmesini yapar ve deneme süresi koşuluyla Marcos’u işe alır. Julian, karısı Gaby ile para konusunda sürekli tartışmaktadır. Bu arada Natacha Los Angeles’tan döner. Victoria’ya göre Natacha’nın asıl dönüş sebebi parasız kalmış olmasıdır. Bu arada mahallede son zamanlarda satılan birçok mağaza, mahalle sakinlerini huzursuz etmektedir. Lorenzo’nun, içlerinde Bandi Şirket binasının yer aldığı iki bloğu satın almak isteyen bir adamla bağlantısı vardır. Lorenzo, kahraman gibi görünebilmek için Victoria’nın kaçırılmasını planlamaktadır. Ancak Marcos, sürüş teknikleri sayesinde Victoria’nın hayatını kurtarır ve onları takip eden arabadan kurtulmayı başarır. Böylece Marcos kalıcı olarak kadroya alınır.

 “Aşk ve İhtiras”, iki farklı dünyanın tutku dolu hikayesinin anlatıldığı ilk bölümü ile 19 Ekim Pazartesi günü saat 16.30’da Show TV’de başlıyor!

YAPIMCI                   DIEGO ESTEVANEZ

YÖNETMEN               MAURO SCANDOLARI, HUGO ALEJANDRO MOSER
BAŞYAPIMCI             PABLO FERREIRO
SENARİST                   LAURA BARNEIX, ENRIQUE ESTEVANEZ, MARCELO NACCI

OYUNCULAR                                                KARAKTER ADI

SEBASTIÁN ESTEVANEZ                                 MARCOS  GUERRERO

JUAN DARTHÉS                                             JULIAN GIMENEZ

CARINA ZAMPINI                                          VICTORIA BANDI

LAURA NOVOA                                            GABRIELA AHUMADA

CALU RIVERO                                                NATACHA BANDI

SEGUNDO CERNADAS                                 LORENZO AMADOR

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Mehmetcan 19 Ekim 2015

Türk oyuncular oynayacak sandım yabancı oyuncular oynuyor ama dizi süper 1 bölüm çok güzel yabancıların dizilerini çok seviyorum daha çok günlük dizi bekliyorum

Sayfa da60 sorgu var. 1,226 saniyede yüklendi.