En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşkın Bedeli 262. Bölümü ile Çarşamba Star’da

Tv'de Bu Hafta 3 Aralık, 08:31'de eklendi

Sedef, Arif tarafından güvenli bir yere götürülmüş, Poyraz ise Sedef’in izini bir kez daha kaybetmiştir. Fakat Melek’in de desteğini alan Sedef’in pes etmeye niyeti yoktur. Hikmet, Faruk’un şüphelerini gidermeye çalışırken, Şimal Poyraz’ı sakinleştirmeye çalışmaktadır.

Emir, amcasının oğlu Tolga’nın okulda çıkardığı problemlerle ilgilenmek üzere Gülnara’yı da alarak yola çıkar. Yaman’ın hikayesinden etkilenen Rüstem, Yaman’a iş teklif etmeye karar vermiştir. Yaman ise kendisini ağırdan satmaktadır.

Ferhat’ın Hayriye’yle bir türlü konuşamamasından dolayı, Dicle’nin sabrı tükenmiş Hayriye’ye tüm gerçekleri yüz yüze anlatmaya karar vermiştir. Ancak bu karşılaşama hiç de beklediği gibi sonuçlanmaz.

Tarih : 3 Aralık ÇARŞAMBA

Saat : 13.15 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün

KÜNYE

OYUNCULAR: ARDA ÖZİRİ (POYRAZ), DENİZ BOLIŞIK (SEDEF), GÜLŞAH ÇOMOĞLU (DİCLE), ERHAN MİRAHMETOĞLU (FERHAT), SERAP ÖNDER (HAYRİYE), KEVORK TÜRKER (MÜMTAZ), ÖZGÜR ÖZBERK (YAMAN), ÖZLEM MADEN (GÜLNARA), TOLGA AKMAN (EMİR), YEŞİM ALIÇ (BETÜL), BOĞAÇHAN YAĞ (ENDER), LİNDA ÇANDIR (VEDA), BELGİN ALPTEKİN (ŞİMAL), CANAN ÖZTÜRK (ZEHRA), BRAD BERKE BAYRAK (UĞUR), BALAMİR EMREN (CEM), EZGİ BARAN (DİYAR), EBRU DEMİRDÖVEN (CANAN), TEKİN TEMEL (FARUK), HÜLYA AYDIN (ELMAS), KADİR TURAN (HAYDAR), YILDIRIM BAYAZIT (OSMAN), ELİF BAYSAL (FATMA), ERDEM YILMAZ (NİHAT), HALİL KUMOVA (RÜSTEM), FATMA ÖNEY (HİKMET).

Yapım : Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar
Müzik : Ersin Bişgen
Senaryo : Moda Senaryo Evi
Yönetmen : Göksel Aydın – Irmak Çengel

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 1,441 saniyede yüklendi.