En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşkın Bedeli 36. Bölümü ile Pazartesi Star’da

Tv'de Bu Hafta 2 Kasım, 21:52'de eklendi

Aşkın Bedeli Dizisi 0000536.bölüm;

Zeynep, Selen tarafından yalan söylemek zorunda bırakılmaktan büyük bir acı duymaktadır. Poyraz’ın sorusuna vereceği cevap konusunda kararsız kalırken Selen’den gelen telefon Zeynep’in Poyraz’a gerçekleri anlatmasını engeller.

Selen Poyraz’dan hesaplarla ilgili gizli sorunun cevabını almak için onunla yemeğe gitmeye çalışmaktadır. Poyraz ise evde yaşanan gerginlikleri biraz olsun bastırabilmek için, bu yemeğe Betül ve Ender’i de davet eder.

Ender’in kendisine ulaşma çabasına Veda’nın tepkisi sert olur. Ender tüm hayatını değiştiren suskunluğundan, pişmanlık duymaktadır. Veda ise yaşadıklarını herkesten gizlemeye çalışırken gününü kendisi gibi bir şeylerden kaçan Ferhat’la geçirir. Fakat Ferhat’ı takip eden tefeci tehlikesi onu evin önünde bulur. Ferhat’ın başına bela olan adamlar, Cem ve Özge’nin de bu olayın içine çekilmesine sebep olurlar.

Haznedar ailesinin iki evli çiftinin yemeğe gitmesiyle, Zeynep, Gülten’le baş başa yemek yeme şansı yakalar. Zeynep’in öğrenmek istediği şey ise annesi Gülten’in bu kadar yıldır Selen’in varlığını kendisinden saklamasının nedenidir

Tarih : 4 Kasım PAZARTESİ  

Saat        : 13.00 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da57 sorgu var. 1,114 saniyede yüklendi.