En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşkın Bedeli 395. Bölümü ile 8 Eylül Salı Star’da

Tv'de Bu Hafta 6 Eylül, 16:06'de eklendi

AŞKIN BEDELİ

Sırlar, heyecanlar ve tutkulu aşklar…

Sevilen dizi, yeni saati 11.30’da ekrana geliyor.

Aşkın Bedeli, yeni saatinde, heyecan dolu bölümleriyle ekranda.

Başrollerini, Arda Öziri, Burcu Gül Kazbek, Yeşim Aliç, Tolga Akman, Emel Dede, Özgür Özberk, Ezgi Baran, Canan Öztürk, Belgin Alptekin, Halil Kumova, Hülya Aydın, Brad Berke Bayrak, Serap Önder, Erhan Mirahmetoğlu ve Gülşah Çomoğlu’nun paylaştığı dizi, kaldığı yerden devam ediyor.

395.blm

Sevtap, Gülnara’nın hafızasını kaybettiğini öğrenecek mi?

Emine İstanbul’dan ayrılmak üzereyken, Poyraz yetişmiş ve Şimal sayesinde ana-oğul kavuşmuştur. Poyraz annesine kavuşmuşken, kardeşi Nehir’le ilgili de bir bilgiye ulaşmış, onu bulmak için yola çıkacaktır.

Şimal ve Betül, Poyraz’ın gitmesini fırsat bilip, Sedef’e ilaç içirip, bebeğini erken doğurmasını sağlamak ister. Niyetleri Poyraz’ın yokluğunda doğacak bebeği kaçırmaktır.

Emir, Yaman’ın oyunuyla yine Gülnara’nın izini kaybetmiş, hafıza kaybını öğrenememiştir. Yaman, ayarladığı fotoğraflarla Gülnara’ya karı koca olduklarını söylemiştir. Elmas da Yaman’a bu yalanda destek olacaktır. Elmas, bir yandan da annesi olarak Gülnara’nın kalbini ve güvenini kazanmaya çalışır.Sevtap ise Elmas’ın bir hatası yüzünden Gülnara’nın tutulduğu eve gider.

Tarih : 8 Eylül SALI

Saat : 11.30 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün

KÜNYE

OYUNCULAR: ARDA ÖZİRİ (POYRAZ), BURCU GÜL KAZBEK (SEDEF), YEŞİM ALIÇ (BETÜL), TOLGA AKMAN (EMİR), EMEL DEDE (GÜLNARA), ÖZGÜR ÖZBERK (YAMAN), EZGİ BARAN (DİYAR), CANAN ÖZTÜRK (ZEHRA), BELGİN ALPTEKİN (ŞİMAL), HALİL KUMOVA (RÜSTEM), HÜLYA AYDIN (ELMAS), BRAD BERKE BAYRAK (UĞUR), SERAP ÖNDER (HAYRİYE), ERHAN MİRAHMETOĞLU (FERHAT), GÜLŞAH ÇOMOĞLU (DİCLE).

Yapım : Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar
Müzik : Ersin Bişgen
Senaryo : Deniz Aydenk,, Özgür Ağaolu, Filiz Terzi, Hande Öksüz, Fırat Aygün, Özkan Maho, Pervin Atamert
Yönetmen : Göksel Aydın – Canan Evcimen

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,657 saniyede yüklendi.