En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşkın Bedeli 78. bölümü ile Perşembe Star’da

Tv'de Bu Hafta 30 Aralık, 17:23'de eklendi

askin-bedeli-yenidizi78.bölüm;

Poyraz, Zeynep’in tehdit edildiğini öğrenir ve olayın üzerine gitmeye başlar. Poyraz’ı yanlış yönlendirmeye çalışan Selen, bir yandan da Gülten’i yanında tutmak için uğraşmaktadır.

Uğur’u bilim yarışmasına götürmek için eve gelen Poyraz, Gülten’in ısrarıyla Zeynep’i de götürmek zorunda kalır. Bilim yarışmasının ertesi gün olduğunu yolda öğrenen Uğur çok üzülür. Onu neşelendirmek için balık tutmaya götüren Poyraz için, Zeynep’le mesafesini korumak kolay olmamaktadır.

Haznedarların evine Canan sayesinde dinleme cihazı yerleştiren Taner yeni planlar peşindedir. Mümtaz ise bir yandan Taner’i araştırmaya başlarken bir yandan da hisseleri kendilerine satmasını isteyerek, Taner’i köşeye sıkıştırır.

Veda ve Ender’le ilgili önemli bir koz yakalayan Dicle, öğrendiklerini Betül’e anlatır. Betül ve Dicle yeni şeytani oyunlarına hazırlanırken, Ender de Cem’i ikna etmek derdindedir. Durumu öğrenen ikili, Ender’in Cem’le buluşmasını engellemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Künye
Oyuncular: Zeynep Aydemir (Selen Arıkan), Deniz Bolışık ( Sedef Kılıç Haznedar), Arda Öziri ( Poyraz Haznedar), Mert Yavuzcan (Taner Odabaş), Kevork Türker (Mümtaz Haznedar), Yeşim Alıç ( Betül Haznedar), Göktuğ Alpaşar (Ender Haznedar), Fahri Öztezcan ( Dr. Alper Karadeniz), Zafer Demircan ( Gülten Kılıç) Burcu Cavrar ( Özge Tuğlacı), Orkun Öngel (Aras Haznedar), Serap Önder ( Hayriye Yılmaz), Erhan Mirahmetoğlu ( Ferhat Yılmaz), Zinnure Türe (Canan Solak)

Yapım : Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar
Müzik : Uğur Akyürek – Ersin Bişgen
Senaryo : Ali Alpgezmen – Aysun Erdoğan – Murat Can Türe
Yönetmen : Canan Evcimen – Atilla Cengiz

Tarih : 2 Ocak PERŞEMBE
Saat : 12.30 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,691 saniyede yüklendi.