En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşkların En Güzeli Yayından Kaldırıldı!

Dizi Haberleri, Dizi Magazin, Editörden, Manşet 24 Aralık, 13:29'de eklendi

Son yıllarda ülkemizdeki televizyon kanalları günlük dizi işini çok ciddiye almaya başladı. En ufağından en büyüğüne kadar her kanal, günlük dizi koyarak vakti iyi geçirmeyi ve bu sayede izleyici elde etmeyi hedefleyen çalışmalarda bulundu.

Bu durumun oluşumunda Fox ve Star’ın önemli etkisinin bulunduğu söyleyebiliriz. Show’un ise Beni Affet’i Star’a göndermesi ve ardından yayınladığı bir günlük diziyi 6-7 bölümde yayından kaldırması bu dönemin en ilginç olaylarındandı. ATV ise bu işe hiç bulaşmadı, iyi de yaptı.

Gelişim anlamında en yeni olarak nitelendirebileceğiniz kanal olan TV8 de, bu günlük dizi furyasına kayıtsız kalamamış ve yayına Aşkların En Güzeli adlı bir günlük diziyi sokmuştu. Önceleri 19.45 civarı başlayan dizi, önce 14.15’e sonra ise 12.45’e çekilmiş ve bu saat dilimlerinde izlenmesi beklenmişti.

Ancak tüm bu hamleler başarısız oldu ve dizi sessiz sedasız hatta finalsiz bir şekilde yayından kaldırıldı.

Bu sayede ; dizi konusunda Hom Ofis, Maral,Ayrılsak da Beraberiz,Kaçak Gelinler, Bana Baba Dedi gibi ya hiç tutmayan ya da iyi başlayıp sonradan çakılan yapımlara sahip olan kanal, bu konudaki başarısızlığını bu diziyle de sürdürmüş oldu.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

[email protected]

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da47 sorgu var. 1,382 saniyede yüklendi.