En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşktan Kaçılmaz’ın 3. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar, Video Galeri 25 Eylül, 19:51'de eklendi

Berat babasına ve tüm yaşadıklarına kızgınlığıyla uyuşturucu teslimatı yapılacak olan depoyu patlatır. Ne İskender Ağa tarafı ne de dağdakiler sabotajı kimin yaptığını anlayamaz. Barzan konakta bu konuyla ilgili gizli saklı konuşmalardan şüphelenmektedir ama Berat’ı bulmak önceliği olduğu için fazla da ilgilenemez.

Hazem ana oğlu Berat’ın yokluğuna artık dayanamayacak durumdadır ve Barzan’dan kardeşini getirmesini ister. Dicle ile konuşan Barzan’a genç kız yardım etme sözü verir.

Barzan yolda karşılaştığı ve aracı bozulmuş olan Yasemin’e kendi aracıyla bırakmayı teklif eder. Yolda iki genç birbirine kayıtsız kalamaz. Barzan, Yasemin’in kafasını karıştırmaktadır. Derya, Yasemin’in Barzan’a olan ilgisinden korkmaktadır ve arkadaşını uyarır. Genç kadın geçmişin üzerinbe bir perde çekip hayatına kaldığı yerden devam etmeye kararlıdır.

Dicle’den beklenen haber gelir. Berat abisiyle kırsal alanda bir mevkide buluşacaktır. Barzan Berat’ı geri getirme hayalleriyle buluşma noktasına gider. Ancak Berat’ın dönmek istememesi üzerine, Barzan kardeşini geri dönmek için zorlayınca Berat silahını çıkarıp şakağına dayar. Berat’ın bir delilik yapmasından korkan Barzan onu durdurmaya çalışırken silah patlar ve Barzan yaralanır.

Yapım                 : Erler Film (Türker İnanoğlu)

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Senaryo              : Mahinur Ergun

Oyuncular : Pelin Akil, Berk Oktay, Çağdaş Onur Öztürk, Ceren Hindistan, Umut Karadağ,  Macit Sonkan, Seray Gözler, Bilal Akif Yörük,  Nilay Cafer, Umut Karadağ,  Ayten Soykök, Remzi Evren, Metin Büktel, Hazal Gürel, Adnan Koç, Şive Şenözen, Erhan Alpay, Mahmut Gökgöz, Serap Ogan.

Yayın Günü        : 28 Eylül Pazar

Yayın Saati        : 22.30 / Yeni Dizi – 3. bölüm

Berk Oktay ve Pelin Akil

Berk Oktay ve Pelin Akil

Berk Oktay ve Pelin Akil

Berk Oktay ve Pelin Akil

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da58 sorgu var. 0,895 saniyede yüklendi.