En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşktan Kaçılmaz’ın 4. Bölümünde Neler olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar, Video Galeri 3 Ekim, 16:40'de eklendi

Yaralanma olayıyla ilgili Yasemin Barzan’ın ifadesinde söylediklerine inanmaz. Barzan, babasının katı kuralları ile dağda şuan ne halde olduğu bilinmeyen kardeşi Berat, kızkardeşi Ardil’in geleceği ve annesi Hazem’in çektiği acıları düşünür ve Londra’ya dönemeyeceğini anlar. Barzan’ın Mardin de kalma kararı tüm konakta mutluluk yaratır. Artık herşey yoluna girecektir. Nazlı da bu olaya çok sevinir. Barzan’la yakınlaşabilmek için her yolu dener. Barzan, Nazlı’nın niyetinin farkındadır ve kızın ilgisinden çok sıkılmıştır. Ona kardeş gibi büyüdüklerini ve aralarında bir ilişki olamayacağını anlatır. Nazlı yıkılmıştır. Öte taraftan Şiran Nazlı’ya olan aşkından vazgeçecek gibi değildir. Babasını gönderip kzı Bedir Ağa’dan istetir ve red cevabı alır.

Yasemin, Nadir ailesinin sırlarını çözmeye kararlıdır. İskender Nadir’i savcılığa çağırtır. İskender Ağa, savcılıkta Yasemin’e tehtidler savurur. Barzan babasını adliyeden çıkartır. Barzan Yasemin’in evine gidip ailesini ve soyadını temizleyeceğine dair söz verir. İki genç birbirlerinden etkilenmişlerdir.

Yayın Günü        : 5 Ekim Pazar

Yayın Saati        : 22.15 / Yeni Dizi – 4. bölüm

Yapım                 : Erler Film (Türker İnanoğlu)

Yönetmen          :Metin Balekoğlu

Senaryo              : Mahinur Ergun

Oyuncular : Pelin Akil, Berk Oktay, Çağdaş Onur Öztürk, Ceren Hindistan, Umut Karadağ,  Macit Sonkan, Seray Gözler, Bilal Akif Yörük,  Nilay Cafer, Umut Karadağ,  Ayten Soykök, Remzi Evren, Metin Büktel, Hazal Gürel, Adnan Koç, Şive Şenözen, Erhan Alpay, Mahmut Gökgöz, Serap Ogan

Ceren Hindistan

Ceren Hindistan

Berk Oktay ve Ceren Hindistan

Berk Oktay ve Ceren Hindistan

Pelin Akil, Çağdaş Onur Öztürk

Pelin Akil, Çağdaş Onur Öztürk

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 0,980 saniyede yüklendi.