En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Asla Vazgeçmem Dizisi – Show Tv

Dizi Arşivi 22 Eylül, 15:11'de eklendi

Asla Vazgeçmem Dizisi 57. Bölümü ile 22 Eylül Perşembe Saat 20.00’de Show Tv’de| Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe | Sezon:3| Gold Film

YİĞİT NUR’U AFFEDEBİLECEK Mİ?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Asla Vazgeçmem, büyük finale son 3 bölüm ile Perşembe akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

“Asla Vazgeçmem”in 57. Bölümünde; Aradan 3 ay geçmiştir. Nur demir parmaklıklar ardında Yiğit’in geleceği günü beklerken, Yiğit; yürüyemeyen oğlu Mert’i İclal ile birlikte fizik tedaviye götürmektedir. Nur’un tüm kalbiyle yanında olan Fatih artık duygularını saklamak istemez. Gerekirse Yiğit’i karşısına almaya hazırdır. İclal ve Aytül yaşananları kabullenememiş, yürekleri soğumamıştır. Aytül, Nur’u hapishaneden sağ çıkartmamayı kafasına koymuştur. Herkes ‘adalet’ gününü beklemektedir. Hak yerini elbet bulacaktır. Diğer yandan doğum yaparken ölümden dönen Elmas ,bebeğiyle hala hastanededir. Cahit ve Nazan planlarını yapmış, Aslan bebeğin küvezden çıkacağı günü beklemektedir. Nazan, Cahit ve Aslan bebek Elmas’dan uzakta yeni hayatlarına başlayacaktır. Emin ve Yaren aşkı devam ederken aylar sonra karşılaşan Yağmur ve Emin birbirlerini unutabilmiş midir? Nur, Aytül’ün ölüm tuzağından kurtulup tahliye olabilecek midir? Yiğit Nur’u affedebilecek midir?

57. Bölüm Fragmanı ve Resimleri için Tıklayınız >>>

Asla Vazgeçmem Dizisinin 3. Sezon Yayın Tarihi Netleşti

Asla Vazgeçmem Dizisinin 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı 00003Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Asla Vazgeçmem’in merakla beklenen yeni sezon ilk tanıtımı yayınladı!

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Eda Teksöz üstleniyor.

Asla Vazgeçmem Dizisinin 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı 00011Asla Vazgeçmem’de başrolleri, Tolgahan Sayışman (Yiğit) ve Amine Gülşe (Nur) paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; Şafak Pekdemir (İclal), Taner Rumeli (Fatih), Ayşegül Günay (Aytül), Tugay Mercan (Cahit), Yonca Cevher (Nazan), Tuğçe Kumral (Elmas), Ümit Yesin (Tayyar), Gözde Mutluer (Yağmur) , Yağızkan Dikmen (Emin), Ege Kökenli (Yaren) Poyraz Bayramoğlu (Mert), Hakan Dinçkol (Fırat) ve Ferda İşil (Dudu )rol alıyor.

Asla Vazgeçmem yeni sezonuyla 22 Eylül Perşembe Saat 20.00‘de Show TV’de başlıyor!

,İŞTE DİZİNİN 3. SEZON TANITIM FRAGMANI >>>

Asla Vazgeçmem Son Bölümleri İçin Çekimler Başladı

Asla Vazgeçmem DizisiShow TV’nin sevilen dizisi ”Asla Vazgeçmem”in yeni sezon çekimleri başladı!

Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin, Yonca Cevher, Ayşegül Günay ve Tugay Mercan’ın yer aldığı dizinin çekimleri iki gün önce start verdi. Bilindiği üzere dizi yeni sezonda 3 bölüm yayınlanacak ve 59. bölümüyle ekran hayatını sonlandıracak.

”Asla Vazgeçmem” yeni sezonuyla Eylül’de Show TV’de!

Asla Vazgeçmem Dizisinin Final Kararı

Asla Vazgeçmem (10)Show TV’nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem’den kötü haber geldi.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, başrollerinde ise Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Yonca Cevher, Tugay Mercan, Ümit Yesin, Tuğçe Kumral, Gözde Mutluer, Taner Rumeli ve Ege Kökenli gibi isimlerin yer aldığı yapımın sezonun başladıktan 3 bölüm sonra (59. bölümüyle) ekranlara veda edeceği açıklandı.

İşte o açıklama:

Asla Vazgeçmem, son 3 bölümüyle Eylül’de Show TV’de!

Fikret Karakterine Hayat Veren Zeynep Köse Diziden Ayrıldı

zeynep köse fikretShow Tv’nin sevilen dizisi ”Asla Vazgeçmem”de ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin yer aldığı dizi perşembe akşamı sezon finali yaptı. Dizinin perşembe günü yayınlanan sezon finalinde ise ‘Fikret’ karakterine hayat veren Zeynep Köse, diziden ayrıldı.

‘Asla Vazgeçmem’ yeni sezonuyla Eylül’de Show Tv’de!

Asla Vazgeçmem 3. Sezonda da Devam EdecekAsla Vazgeçmem Bitecek mi

Asla Vazgeçmem Bitecek mi ? sorusunu soran tüm dizi severlere müjdeyi verelim.

2 sezondur Show Tv’de ekrana gelen Asla Vazgeçmem dizisi 3 sezon onayını alarak ekran yolculuğuna devam ediyor. Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pakdemir ve Ayşegül Günay gibi sevilen oyuncuların rol aldığı Asla Vazgeçmem dizisinin 57. bölümde final kararı aldığı Gold Filmin sahibi Faruk Turgut tarafından duyurulmuştu. Ne var ki Turgut için 4 dizisinden en iyi reytingleri alan bu diziyi bitirmek anlaşılan o ki pek mantıklı gelmedi ve kanal ile anlaşma sağlandı. Gold Film‘in yeni dizileri İstanbul Sokakları ve Hanım Köylü için final kararı alınmıştı. Yeni dizi No: 309‘da şimdilik iyi bir başlangıç yapmadığı için de bu dizi ile ilgili oldukça doğru bir hamle olduğunu söyleyebiliriz.

Asla Vazgeçmem Dizisi Sezon Finali bölümü ile 23 Haziran Perşembe Show TV’de.

Asla Vazgeçmem Dizisinin Final Tarihi Netleşti

Asla Vazgeçmem Dizisinin Final Tarihi Netleşti

Show TV ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Asla Vazgeçmem’in final tarihi belli oldu!
Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Tolgahan Şayışman, Amine Gülşe, Şafak Pakdemir, Ayşegül Günay gibi isimlerin yer aldığı, senaryosunu Melis Civelek ve Sırma Yanık’ın üstlendiği Asla Vazgeçmem hikayesini bu sezon sonunda tamamladığı için belirlenen 57. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek. Bu hafta 45. bölümüyle yayınlanacak dizi sezon sonunda 30 Haziran Perşembe günü 57. bölümüyle final yapacak.
Yapımcı Faruk Turgut’un açıklaması;

Taner Rumeli Asla Vazgeçmem Dizisinde

taner-rumeliSon olarak İnadına Aşk dizisinde Toprak rolü ile izlediğimiz Sevilen oyuncu Taner Rumrli Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Asla Vazgeçemem transfer oldu. Asla Vazgeçemem dizisinde Fatih karakterine Hayat verecek olan Taner Rumeli genç bir işadamına canlandıracak.

Gözde Mutluer Asla Vazgeçmem’de Yiğit Kardeşi Yağmur Olacak. Gözde Mutluer kimdir?

asla-vazgeçmemShow TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Asla Vazgeçemem’e yeni bir oyuncu dahil oldu.Melekler Korusun, Tövbeler Tövbesi, Not Defteri, Bana Baba Dedi gibi sevilen dizilerin  genç oyuncusu Gözde Mutluer, Asla Vazgeçemem kadrosuna dahil oldu. Gözde Mutluer Asla Vazgeçmem dizisindeTolgahan Sayışman‘ın canlandırdığı Yiğit Kozan‘ın Baba Bir Anne ayrı kız kardeşiYağmur Kozan‘a hayat verecek.

Gözde Mutluer Kimdir?

4 Ekim 1991 yılında İzmit‘te doğmuştur. Küçük yaşta oyunculuğa başlayan güzel oyuncu hem oyunculuğuyla hem de güzelliğiyle dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Gebze Anadolu Lisesinde okudu. Marmara üniversitesi Sinema Ve Televizyon Bölümünde okumaktadır. Kendisini İllüstrasyon Çizim alanında da geliştirmiştir. Galatasaraylı olduğunu bilmeyen yoktur. İlk oyunculuk deneyimine Show Tv’nin Melekler Korusun Dizisinde başlamıştır. DiziOyunculari.Biz Kısa sürede yıldızı parlayan güzel oyuncu bir çok dizide oyunculuk yapmış aynı zamanda bir çok reklam filminde oynamıştır. Oğuzhan Koç’un Ayy isimli klibinde de oynamıştır. Fiziksel özelliklerine bakarsak; boyu 159 cm, kil0su 50, göz rengi ela, saç rengi koyu kahve, bedeni 34, ayakkabı nosu 36.

Gözde Mutluer’in Oynadığı Dizi Ve Filmler
Not Defteri
Benimle Oynarmısın
Bizim Yenge
Bebek İşi
Dağ www.dizioyunculari.biz
Tövbeler Tövbesi
Lale Devri
Melekler Korusun
Aşkın Kanunu
Bana Baba Dedi

Asla Vazgeçmem Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?

Asla Vazgeçmem (6)Show TV’nin sevilen dizilerinden Asla Vazgeçmem‘in sezon finali tarihi 1 hafta erkene alındı!

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Tugay Mercan, Yonca Cevher ve Ayşegül Günay’ın yer aldığı, yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği Asla Vazgeçmem, 18. bölümüyle 11 Haziran’da sezona ara verecek ve Eylül ayında kaldığı yerden devam edecek.

Asla Vazgeçmem, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00’de Show TV’de!

Asla Vazgeçmem Bitmiyor, Yeni Sezonda da Devam

ASLA-VAZGEÇMEMShow Tv’nin yeni ve iddialı dizisi Asla Vazgeçmemgelecek sezonda da ekranlarda olacak.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe‘nin bulunduğu, yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği diziye yeni sezon onayı çıktı. Dizi Haziran ayının 3. haftasında sezon finali yapacak ve gelecek sezonda da ekranlarda olacak. Dizinin devam edeceğini, dizinin yapımcısı Faruk Turgut açıkladı.

Asla Vazgeçmem yeni bölümleriyle her perşembe 20.00’da Show Tv’de!

Asla Vazgeçmem’de Aşıklar Yakalandı

asla-vazgecmemShow TV’nin iddialı dizisi “Asla Vazgeçmem”, heyecan dolu sekizinci bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizi, dün akşamki sürpriz gelişmeleriyle herkesi ekran başına kilitledi.

“Asla Vazgeçmem”’in yeni bölümünde; Yiğit, Nur’u uzun zaman sonra ilk kez çiftlik dışına çıkarttı ve başbaşa vakit geçirdiler. Birlikte geçirdikleri zaman, Nur’un Yiğit’e olan kalkanlarını indirmesini sağladı. Tamamen kalbinin sesine teslim olan Nur ile Yiğit, çiftlikte öpüşürken Sinan’a yakalandı. Sinan gördükleri karşısında  şok oldu.

Sinan, Nur ve Yiğit’i birlikte gördüğünü İclal’e söyleyecek mi ? Aşıklar birlikte yakalandıktan sonra, çiftlikte dengeler nasıl değişecek ? Hepsi Asla Vazgeçmem’in Perşembe akşamı Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde cevabını bulacak.

Asla Vazgeçmem Bitiyor Mu?

Show TV’nin yenisi Asla Vazgeçmem‘le ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

Milliyet yazarı Sina Kologlu bugünkü köşesini Asla Vazgeçmem’e ayırdı.

Kologlu yazısında ; dizinin maddi sorunlarla boğuştuğunu ve 13.bölüm itibariyle sona edeceğini yazdı.

Bu yazının ardından sosyal medyadan farklı sesler yükselmeye başladı.

Bu seslere ve iddialara cevabı,dizinin yapımcısı Faruk Turgut verdi.

A

Turgut açıklamasında ” Her dizide olduğu gibi Asla Vazgeçmem de 13.bölüme gelindiğinde durum değerlendirilip karar verilecektir.” sözlerine yer verdi.

6 bölümü yayınlanan dizinin akıbeti 13.bölüm sonunda belli olacak.

Yükselişte olan dizinin devam etmesini diliyoruz.

Anıl Koldaş

Asla Vazgeçemem’de Bomba Gibi Yüzleşme

Asla-Vazgeçmem--(5)İki inatçı kalbin hikayesi Asla Vazgeçmem, dün akşam heyecan dolu ikinci bölümü ile Show TV’de izleyicileriyle buluştu. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizi, büyük sürprizlerin yaşandığı sahneleriyle herkesi ekran başına kilitledi.

Asla Vazgeçmem’in dün akşam Show TV’de yayınlanan ikinci bölümünde; İclal’in üç yıllık uykusundan uyanması Kozan Çiftliği’ni alt üst etti. İclal’in uyanmasıyla Nur’u kaybetme tehlikesi yaşayan Yiğit, kaderin bu inanılmaz oyunuyla hayatında ilk kez çaresizliği yaşadı. Yiğit, kendisini terk etmeye kalkan Nur’u bulup eve geri getirdiğinde ise hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Nur ve Yiğit’in İclal’le yüzleşmesi herkesi şaşkına çevirdi.

Nur ve Yiğit’i birlikte gören İclal ne yapacak ? Nur’u tekrar çiftlikte gören Aytül Hanım’ın tepkisi ne olacak ? Nur ve Yiğit aşkındaki engeller ortadan kalkabilecek mi ? Hepsi Asla Vazgeçmem’in Perşembe akşamı Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde cevabını bulacak.

Asla Vazgeçmem’de başrolleri; Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda Nihat Durak’ın oturduğu dizide, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Ümit Yesin, Hülya Gülşen Irmak, Yağızkan Dikmen ve Poyraz Bayramoğlu rol alıyor.

“Asla Vazgeçmem” Sosyal Medyanın Beğenisini Kazandı

ASLA-VAZGEÇMEMTolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pakdemir ve Ayşegül Günay’ın rol aldıkları ilk bölümü 12 şubat (bugün) akşamı yayınlanan Asla Vazgeçmem dizisi sosyal medya kitlesinin beğenisini kazandı.

İşte İzleyicilerin yorumcuları

ARIŞIN⚡@Sevgii

#AslaVazgecmem..Persembe gunleri asla kaçırmam.

Tolgahan’ın Aşığı

olmuş bu #AslaVazgecmem

Buseeeee ✌☺@bse_erytr

#AslaVazgecmem Show Tv’ de.İzlemeyen çok şey kaçıracak.Tolgahan Sayışman iyiki varsın.

Zeynep@dmtevgarkalp

Türk dizilerini asla izlemem derken büyük konuşmuşum,yeni başlamış,izleyiverin bence,seversiniz #AslaVazgeçmem #showtv

İlke Yıldız@ilkeyildizz

#AslaVazgecmem Tolgahan Sayışmanın sözleşmesinde partnerim tesciilli güzel olmazsa oynamam diye bir madde mi var acaba?

PΞTΞK®@petekweb

Perşembe Günleri Dizi boşluğumuzun yeri doldu.. Asla Vazgeçmem, Çok güzel bi dizi umarım hep böyle devam eder.. #AslaVazgecmem #Showtv

Ayşenur✌@AysenurSayisman

Agrasif adam rolunude nasıl guzel beceriyon be abi yerimden zıplıyom valla tırsıttın beni ”<

Asla Vazgeçmem Dizisine Yüksek Bütçe

Asla-VazgeçmemBaşrollerini Tolgahan Sayışman ve Türkiye güzeli Amine Gülşe’nin paylaşacağı, çok yakında Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Asla Vazgeçmem dizisinin ilk bölüm maliyeti 2 milyon TL’ye mal oldu.

Yapımcının, dizinin çekildiği köşkü 4 aylığına 480 bin TL’ye kiraladığı ve ayriyeten otomobil ve teknelerin kirasının da 500 bin TL’yi bulduğu iddia edildi.

Eren Hacısalihoğlu  Asla Vazgeçmem Dizisinde

Eren-HacisalihoğluYapımcılığını Gold Film’in üstleneceği başrollerindeTolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen gibi isimler yer aldığı diziye, daha önce Benim İçin Üzülme ve Kadim Dostum dizilerinde rol alan Eren Hacısalihoğlu dahil oldu.

Yakışıklı oyuncu, önümüzdeki hafta seyirciyle buluşacak olan dizide, Amine Gülşe’ye aşık olan ikinci erkek başrolü oynayacak.

Asla Vazgeçmem, ilk bölümüyle 12 Şubat Perşembe 20.00’da Show TV’de!

Asla Vazgeçmem Dizisinin Fragmanı Çıktı

asla-vazgeçmemShow TV’den ekranlara bomba gibi düşecek bir yıldırım aşkı hikayesi, “Asla Vazgeçmem” geliyor!

Dizinin yapımcılığını Gold Film, yönetmenliğini ise Nihat Durak’ın üstlendi.

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık. Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pekdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda Kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh.. Ya kafes onları boğacak… Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak…

Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin başrollerini paylaştığı “Asla Vazgeçmem”, yakında Show TV ekranlarında başlıyor!

Fragmanı Görmek İçin tıklayın

Asla Vazgeçmem Ne Zaman Başlıyor?

Show TV’nin Gold Film – Faruk Turgut imzalı yeni dizisi Asla Vazgeçmem’in yayın tarihi belli oldu!

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Tugay Mercan, Yonca Cevher ve Ayşegül Günay’ın yer aldığı, yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği dizi, ilk bölümüyle 5 Şubat Perşembe akşamı 20.00’da Show TV’de ekrana gelecek.

Asla vazgeçmem, ilk bölümüyle 5 Şubat Perşembe 20.00’da Show TV’de!

Tolgahan Sayışman Asla Vazgeçmem Dizisinden Ne Kadar Kazanacak?

tolgahan-sayışmanShow TV ekranlarında Şubat ayında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, başrollerini Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin paylaşacağı, Gold Film imzalı “Asla Vazgeçmem” dizisinin başrollerinin, diziden kazanacakları ücret belli oldu.

Başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, diziden bölüm başı 35 bin TL kazanacakken, 2014 Türkiye güzeli Amine Gülşe, diziden bölüm başı 10 bin TL kazanacak.

Asla Vazgeçmem, Şubat’ta Show TV’de!

Asla Vazgeçmem’in Tanıtım Fragmanı ÇıktıTolgahan Sayışman 2014

Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve 2014 Miss Turkey 1.’si Amine Gülşe’nin bulunduğu Show TV’nin yeni dizisi “Asla Vazgeçmem” dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı!

Genel hikayesi Melis Civelek’e ait olan ve yönetmen koltuğuna Nihat Durak’ın oturduğu dizi birbirlerine umutsuzca yıldırım aşkıyla tutulmuş iki inatçı kalbin hikayesini ekranlara taşıyacak.

Kadrosunda ayrıca Ayşegül Günay, Şafak Pekdemir, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Asla Vazgeçmem Şubat ayında Show TV’de başlıyor!

İşte dizinin tanıtım fragmanları;

İzlemek için Tıklayınız

Asla Vazgeçmem Dizisi Star Verdi

asla vazgeçemShow TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak Asla Vazgeçmem dizisinin çekimleri başladı.

Yapımcılığını Gold Film’in üstleneceği başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen gibi isimler yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisinin çekimleri başladı.

Birbirlerine umutsuzca yıldırım aşkıyla tutulmuş iki inatçı kalbin hikayesini anlatacak olan Asla Vazgeçmem Şubat’ta Show TV’de!

Sevda Kafesi Dizisinin Adı Asla Vazgeçmem Oldu

asla vageçememShow TV’nin yeni dizisi Sevda Kafesi isim değiştirdi.

Yapımcılığını Gold Film’in üstleneceği başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen gibi isimler yer aldığı Sevda Kafesi’nin yeni ismi Asla Vazgeçmem oldu.

Asla Vazgeçmem, Şubat’ta Show TV’de!

Amine Gülşe 005Amine Gülşe Sevda Kafesi Dizisinde

Show TV’den ekranlara bomba gibi düşecek yeni bir proje, “Sevda Kafesi” geliyor!

Show TV’nin ekrana damgasını vuracak yeni projesi“Sevda Kafesi”’nin yapımcılığını Gold Filmüstleniyor.

“Sevda Kafesi”, bir yıldırım aşkı hikayesi. Birbirlerine umutsuzca yıldırım aşkıyla tutulmuş iki inatçı kalbin hikayesi. Sıfırdan zirveye yürümüş, sözü kalbinden başka herkese geçen Yiğit… Kalbinin sesini dinlemekten başka bir suçu olmayan Nur… Yıldırım aşkıyla birbirlerine vurulacak, büyük bir sırrın gölgesinde Sevda Kafesi’nin tutsakları olacaklar.

Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin başrollerini paylaşacağı “Sevda Kafesi”, Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Tolgahan Sayışman 2014Elveda Rumeli ve son olarak yaklaşık 4 yıl boyunca Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği “Lale Devri” dizisindeki Çınar rolüyle büyük bir şöhrete kavuşan Tolgahan Sayışman, bir yıl aradan sonra ekrana dönüyor.

Sevda Kafesi isimli Dizinin yapımcılığını ise Urfalıyam Ezelden, Güzel Köylü ve Emanet dizilerinin yapımcısı Gold Film üstleniyor. Bir süredir Amerika’da kardeşiyle yaşayan başarılı oyuncu, yeni dizisi için aralık ayında Türkiye’ye kesin dönüş yapacak.

Yapım şirketinin şimdilerde Sayışman’a başrolde eşlik edecek oyuncu arayışında olduğuda gelen haberler arasında.

Yorumlar

Yazıya 17 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

mehmetcan 05 Kasım 2014

bu dizi ne zaman başlayacak hemen bilgileri paylaşın

Aygül Günaydın 27 Şubat 2015

senaryoya ya acil müdahale can çekişmeye başladı.Daha başında böyle tıkanırsa oohhoo

demet eysan 01 Mart 2015

Lutfen devam etsin.bitmesin.persembeyi dort gozle bekliyorum

sonyil 02 Mart 2015

cok güzel.tolgahan sayisman rolünü yasayarak oynuyor cok gercekci.bayildim ins finalew gitmezler reyting ugruna

sahire 13 Mart 2015

Lütfen kaldirilmasin artik dizileri izlerken korkuyoruz aceba haftaya yeni bolumu varmı diye. Yıllar once izlediğim asmalı konak tadını aldım adi gibi bende bu diziden Asla Vazgeçmem…

damla 19 Mart 2015

devam etmeli evdekileri bile bu diziyi izletmeye başlatdm ne olur devam etsin…

Gul renkli 01 Nisan 2015

Bu diziyi nasil yayindan kaldirmayi dusunursunuz? Yapimcilar biz seyircilerle dalgami geciyor, show tv de dizileri yayindan kaldrima sorunu var. Diger kanalarda dogru durust seyredilmeyen diziler kaldirilmiyor, gitikce daha cok seyridiliyor, persembe gunu cok guclu rakipleri var. Amine Gulse gun gectikce rolunu daha iyi oynuyor ve mukemel guzel bir bayan. Biraz ciftligin disina cikin ve Nur’u daha sik giydirin. Lutfen diziyi yayindan kaldirmayin.

fuat 17 Haziran 2016

Evet ya nuru cok kötü giydiriyorlar

makbule 02 Nisan 2015

bitmesin ne olur artik persembe yi iple cekiyorum

Yurdanur 03 Mayıs 2015

Dizi sona ermesin lütfen. Cok seviyorum bu diziyi. Dizideki oyuncular rollerini süper oynuyorlar. Lütfen dizi devam etsin. Tek izledigim dizi bu ve heyecanla severek izliyorum asla vazgecmem dizisini.

Elena 08 Haziran 2015

Lütfen gelecek sezon devam etsin izleyiciler lütfen her kes gelecek sezon devam etmesini isteyin

tarık 12 Haziran 2015

yenı bölümü me zaman başlayacak lütfen sezon finalinden sonra devam edermisiniz..başlamanızı sabırsızlıkla bekliyorum….

İSKA 26 Haziran 2015

ÇOOOOOOOOK GÜZƏL BİR DİZİ HAYRANLIKLA İZLİYORUM.DEVAM ETSİN BİTMESİN.AZERBAYCA NDAN SELAMLAR.

deniz gurcu 02 Temmuz 2015

Show tv nin yayin akisina baktim saat sabah 5te asla vazgecmemin oldugunu gordum asla vazgecmemi cok sevdigim icin kac gundur sabah 5te kalkiyorum ama ne yazikki hicbir defasinda asla vazgecmemi izleyemedim neden yayinlanmiyor tekrari bn bidaha izlemek istiyorum eger yayinlanmicaksada o yayin akisindan kaldirin o zmn asla vazgecmemi benim gibi bir suru kisi asla vazgecmemi izlemek icin uykularini bolmesinler cunku yayinlanmiyoooor

deniz gurcu 02 Temmuz 2015

Show tv nin yayin akisina baktim saat sabah 5te asla vazgecmemin oldugunu gordum asla vazgecmemi cok sevdigim icin kac gundur sabah 5te kalkiyorum ama ne yazikki hicbir defasinda asla vazgecmemi izleyemedim neden yayinlanmiyor tekrari bn bidaha izlemek istiyorum eger yayinlanmicaksada o yayin akisindan kaldirin o zmn asla vazgecmemi benim gibi bir suru kisi asla vazgecmemi izlemek icin uykularini bolmesinler

Asla vazgecmem 06 Kasım 2015

Asla vazgecmem

Türk dizileri 23 Kasım 2015

Süper bir dizidi herkes tanıdıklarım, yakınlarım bu diziyi seve seve iliyor.

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da57 sorgu var. 0,682 saniyede yüklendi.