En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Asmalı Konak 13. Bölümü ile 26 Şubat Pazar Atv’de

Tv'de Bu Hafta 25 Şubat, 07:08'de eklendi

Bahar’ın Yaman’la yaptığı balon gezintisinin sonunda Seymen, Yaman’la tüm ilişkilerini ve ortaklığını bitirmeye karar verir. Seymen’in tehditlerine maruz kalan Yaman bunları ciddiye almaz. Bahar’ın geceyi şantiyede geçirmesi konaktaki herkesi şaşkına çevirmiştir. Zor bir gece geçiren Bahar, ateşlenerek hastaneye kaldırılır. Seymen’in bundan haberi yoktur.

Fatma, oğlu Salih’in Haydar’la bağ evinde kalmasına gönlü razı olmadığı için onu konağa geri getirmeye çalışır ama razı edemez. Bu arada Zeynep gizlice Salih’i görmeye bağ evine gider…

Dilara’nın, Hamzaoğlu konağını almak için harekete geçmesi Ali’yi hiç telaşlandırmamaktadır, çünkü Dilara’nın bilmediği şeyler vardır.  Ali’nin mirastan pay olarak teklif ettiği komik rakam Dilara’yı sinirlendirir ve mahkemede hesaplaşacaklarını söyler. Seymen bu durumdan çok rahatsız olmuştur. Bahar’ın da etkisiyle Dilara Yaman’la ilgilenmeye başlar…

Bu arada Hayriye muradına ermektedir. Aile arasında da olsa Hayriye’yi Memo’ya isterler…

Şantiye ’den gelen bir haber Konak’ta telaşa yol açar. İnşaata giden Bekir,  korumanın birini yaralı bulur. Ortalık da dağılmıştır. Olaya el koyan Seymen,  Hamzaoğlu Ali’yi arayarak bunu yapanları bulmasını ister. Aksi takdirde faturayı ona keseceğini söyler.

Tüm bu yaşananları soğukkanlılıkla izleyen Sümbül Hanım ilginç bir telefon görüşmesi yapar…

Yayın Tarihi : 26 Şubat 2017 / Pazar

Yayın Saati  : 21.45

 

 

Yapımcı                   :  Abdullah Oğuz

Yönetmen               :  Çağan Irmak

Senaryo                   :  Meral Okay, Mahinur Ergun

Oyuncular               : Nurgül Yeşilçay (Bahar Karadağ), Özcan Deniz (Seymen Karadağ), Selda Alkor (Sümbül Karadağ), Selda Özer (Dilara Hamzaoğlu),  Ege Aydan (Yaman Bal), Menderes Samancılar (Bekir Kirve), İpek Tuzcuoğlu (Dicle), Canan Hoşgör (Gül Uysal), Burcu Kutluk (Duygu Tarhan), Yaman Tarcan (Haydar), Eylem Yıldız (Zeynep), Devrim Saltoğlu (Seyhan),  Nejat Öğünç (Orhan Okyay), Murat Onuk (Can Uysal), Nihal Menzir (Fatma), Burak Altay (Salih), Goncagül Sunar (Hayriye) ve Metin Yıldırım (Mehmet)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,009 saniyede yüklendi.