En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Asmin ve Altay Uludağ tatilinde!

Dizi Resimleri, Fragmanlar 11 Şubat, 17:17'de eklendi

Nevin Miran’la yaşayacakları aşk yuvasını tutmuştur. Miran Keje bebeği kucağına alacağı zamanı sabırsızlıkla beklemektedir. Fatma kaldığı otelde çalışan Bekir’le dertleşir, Bekir sana bir iş ayarladım der. Fatma sevinir, ancak pavyonda çalışacağından haberi yoktur…

Asmin ve Altay güzel günler geçirmektedirler. Asmin doktoru Fikret’ten izin alır, çocuklarıyla birlikte Uludağ’a tatile giderler. Asmin tatilde de içindeki canavardan kurtulamaz. Tatilleri rezil olur.

Miran trenin penceresinden akıp giden manzaraya dalıp Asmin’in hayalini kurar. Nevin Keje bebeği alıp babasının evininden ayrılır. Atıf Miran’ın İstanbul’a geldiğini öğrenir, bunu Altay’la paylaşır. Altay bu haberi duyunca huzursuz olur.

Maryam, Gabriel ve Güle’yi ayırmak için oyun oynar. Acaba Güle ve Gabriel bunun tuzak olduğunu anlayabilecek mi?

Asmin ve Altay’ın ailece gittikleri Uludağ tatil görüntülerini Asmin’i hastaneden tanıyan Sevgi ve keş sevgilisi Adnan izler. Asmin’in kendisine hazırlanacak tuzaktan haberi yoktur.

Miran sonunda İstanbul’a gelmiştir. İstanbul’da saklanabilmek için acaba nasıl bir yol bulacak? Nevin Miran’dan habersiz nikah hazırlıkları yapmaktadır. Miran bu sürprizden hoşlanacak mı?

Asmin tekrar kliniğe geri dönmüştür. Günlüğüne yazdığı gibi bu canavarı yenebilecek mi tekrar hayata katılacağı çocuklarına sarılabileceği günlere kavuşabilecek mi?

Yayın Tarihi : 13 Şubat 2011 / Pazar

Yayın Saati : 20.00

Aşk Bir Hayal 59. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Hayal 59. Bölüm Resimleri

Nehir Erdoğan ve Emre Kızılırmak

Orhan Kılıç ve İpek Özkök

****

BU BÖLÜMÜN DİĞER RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

****

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,442 saniyede yüklendi.