En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Atilla Taş, Mimar Sinan’un Memleketinde

Tv'de Bu Hafta 2 Haziran, 17:04'de eklendi

Atilla Taş ile “Taş Devri” bu hafta dünyaca ünlü eserlerin sahibi Mimar Sinan’ın memleketi Kayseri’den ekrana gelecek. Kayseri Ağırnas’a giden sunucu çeşme başında Ağırnaslı kadınlarla halı yıkadı. Sokak röportajları da yapan Taş yine dopdolu bir bölümde izleyenleriyle buluşacak.

 

Atilla Taş’ın kendine has ve neşeli tavırlarıyla sunduğu Taş Devri bu hafta, Kayseri Ağırnas köyünden ekranlara geliyor. Atilla Taş, Kayseri denince akla ilk gelen yiyecek olan pastırmanın yapım aşamalarını imalathanede adım adım izledi. Mimar Sinan’ın yaptırdığı çeşme başında Ağırnaslı kadınlarla halı yıkayan Taş, şehrin göbeğinde vatandaşa “Kayseri’yi ne kadar tanıyoruz?” diye sordu. Bir camiye birden fazla isim veren Kayseri halkı neşeli sunucunun diline düştü. Türk halk müziği sanatçısı Ahmet Kaplan’dan Kayseri türkülerini dinleyen Taş yerinde duramayarak doyasıya dans etti. Dünyaca ünlü eserlerin sahibi Mimar Sinan’ın memleketi Kayseri’den ekranlara gelecek olan bölüm yine izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak

Atilla Taş programda canlandırdığı birbirinden ilginç karakterlerle izleyenlere neşeli anlar yaşatıyor. Sunucu bu hafta “Hıdır Cırcırses” karakteriyle yöresel bir sanatçının ünlü olma çabasını canlandıracak. Hıdır Cırcırses’in bu mücadelesi izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatacak.

Eğlencenin ve enerjinin tükenmediği Atilla Taş’ın sunduğu “Taş Devri” her Pazar 19.00’da Kanal 7’de.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 1,410 saniyede yüklendi.