En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Atv’de Yaz Tatili Yok

Dizi Magazin 27 Haziran, 15:52'de eklendi

Macera, Dram ve Romantizmle Yoğrulmuş Dizilerle

Aşk Daha Da Güzelleşir…

Aşk, hayatlarındaki en büyük sırdı!

“Kalbim Seni Seçti”

Başrollerini Sermiyan Midyat, Ebru Cündübeyoğlu, İdil Fırat’ın paylaştığı dizi “Kalbim Seni Seçti”, biri babasına, diğeri annesine gösterilmeden büyümüş iki kardeşin uzun süre sonra karşılaşması üzerine kurulu.

Kalbim Seni Seçti, her Perşembe saat 20.00

Mutlak adalet için…

“Kurşun Bilal”

Başrollerini Arda Kural, Sefa Zengin, Cem Kurdoğlu’nun paylaştığı dizi, cinayet masası özel dedektifi olan Kurşun lakaplı Bilal’in hikayesini anlatıyor. Bilal Emin Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Masası Büro Amirliği ekiplerinin gerçekleştirdiği bir operasyona katılır. Olay sırasında başına bir kurşun isabet eder. Kafatasından kurşunla yaşayan Bilal’in hayatını değiştirir.

Kurşun Bilal, Temmuz ayında atv’de…

“Reis”

Başrollerini Mehmet Ali Alakurt ve Melisa Sözen’in paylaştığı Reis,  uçak mühendisliği okumuş Ömer’in üzerine kurulmuştur.  Ömer, babası gibi sevdiği amcasını acı bir şekilde kaybeder. Amcasının ölümüyle her anlamda ailenin Reis’i artık odur.  İki aşk arasında kana Reis, çocukluk aşkı Nazlı ve tesadüfen tanıştığı psikolog Ayşe’den vazgeçemez…

Reis, Ağustos ayında atv’de…

“Tövbeler Tövbesi”

Başrollerini Tuba Ünsal, Fulya Zenginer, Cemal Toktaş ve Füsun Demirel’in paylaştığı dizi, her Salı saat: 20.00’da…

Mutluluk Sesleri Her Yerdedir…

“Çocuklar Duymasın”

Başrollerini Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç ve Ferdi Akarnur’un paylaştığı dizi, her Çarşamba saat: 20.00’da…

“Babam Sağolsun”

Başrollerini Settar Tanrıöğen, Melek Baykal ve Emel Müftüoğlu’nun başrollerini paylaştığı dizide Babam Sağolsun kalabalık bir ailede anne ve babanın her geçen gün karşısına çıkan yeni dertlerle mücadelesini anlatıyor.

Eğlenceli, Birbirinden Heyecanlı Yarışmalarla

Şans Sizinledir…

“Sen Yeter Ki İste”

Türkiye’nin en güzel, en şık, en bakımlı kadınları mucizeler yaratıyor! Eda Taşpınar, Deniz Berdan ve Gülşah Saraçoğlu sizden yeni bir siz yaratmak  için yılların izlerini silmek, sizi size tekrar armağan etmek için karar vermenizi ve başvurmanızı bekliyorlar. Sen Yeter ki iste, hafta içi her gün…

“Çek Bakalım”

Birbirinden ilginç sürprizler sizleri bekliyor… Bugüne dek hiçbir TV programında bir araya gelmemiş, bundan sonra da bir araya gelmesi neredeyse imkânsız dev kadrosuyla geliyor. Hıncal Uluç ve Okan Bayülgen’i jüri koltuğuna oturtan kısa film yarışması “Çek Bakalım” Temmuz ayında atv ekranında yer alıyor.

“Kim Milyoner Olmak İster”

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster’ Atv ekranlarına Kenan Işık’ın sunumuyla geliyor. Ağustos ayında başlayacak yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. 12.soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1Milyon TL.

Sayende Hak eden kazansın…

“Sen Hak Ediyorsun”

Sevdiğiniz kişiye ikinci bir hayat hediye edin… “Var Mısın Yok Musun” un yaratıcısından, reyting rekortmeni yepyeni bir yarışma. İlk kez bir yarışmacı kendisi için değil bir başkası için yarışıyor… Ağustos ayında başlayacak bu yarışmada kaybetmek yok!  “Hak eden” kişi mutlaka kazanıyor. Üstelik haberi bile olmadan, her şey büyük bir gizlilik içinde gerçekleşiyor… “Hak ettiğini düşündüğünüz kişi olanlardan habersiz sıradan bir gün yaşarken,  siz onun için ekranda yarışacaksınız.

Ramazan ayının en seçkin programlarıyla

Huzur, Yüreklere Yerleşir…

Nihat Hatipoğlu, Ramazan ayında sahur ve iftar sohbetleriyle atv ekranlarında olacak…

Hayaller beyazperdede…

Hazırlanın!

Walt Disney büyüleyici bir dünyanın kapılarını sizin için açıyor… Bu şölen ilk kez  ATV’de!

Ratatouille “Herkes yemek yapabilir!”, Bolt “Dünyanın en ünlü süper köpeği”, Meet The Robinsons “Gelecekteki en inanılmaz aileyle tanışın!”, The Chronicles Of Narnia, Prince Caspian “Narnia’nın büyülü dünyasında yepyeni bir macera” Finding Nemo “ Herkesi kendine hayran bırakan  küçük bir balık”, Toy Story & Toy Story 2 “ Oyuncakların gizli hayatlarında yine heyecan var”, Cars “ Hayatın anlamını arabalarla keşfetmeye hazır mısınız?” The Incredibles “Süper bir kahraman emekli olmaya karar verirse” The Chronicles Of Narnia, The Lion, The Witch And The Wardrobe “Büyülü bir geçitle sihirli bir ülkeye yolculuk”.

Walt Disney’in büyüleyici dünyası ATV’de!

Yaz Gelir…

Hayat Atv’de Güzelleşir…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,264 saniyede yüklendi.