En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

atv’ye Ödül geldi

Tv Magazin 2 Eylül, 15:48'de eklendi

Geçtiğimiz yıllarda RTÜK tarafından yapılan Televizyon İzleme Eğilimleri Araştırması’na göre, “yerli dizileri izleyenlerin en çok tercih ettiği kanal” unvanına layık görülen atv, bu yıl da uluslararası bir ödülün sahibi oldu.
atv, İsviçreli araştırma şirketi ICERITAS’ın Türkiye’de ilk kez bu yıl yaptığı ‘kalite’ araştırmasına göre ulusal televizyon kanalları kategorisinde ‘En kaliteli televizyon programlarına sahip kanal’ oldu ve dünyaca ünlü markaların da sahip olduğu QUDAL madalyasını almaya hak kazandı.
QUDAL araştırmasında, 1200 Türk vatandaşına “Türkiye’de ulusal kanallar arasında size göre kesinlikle genel olarak en kaliteli televizyon programları sunan televizyon kanalı hangisidir?” sorusu yöneltildi. Katılımcıların büyük çoğunluğunun zihninde beliren ilk TV Kanalı olan atv, “QUDAL – Kalitede 1 Numara” madalyasını taşımaya hak kazandı.
Araştırma, tüketicilerin deneyimleri, tecrübeleri ve memnuniyeti baz alınarak, açık uçlu sorular yöneltilerek ve uluslararası standartlara uygun bir biçimde gerçekleştirildi. Katılımcılara şıklar sunmak yerine direkt olarak kendi fikirlerinin sunulması da atv’nin marka algısının gücünü bir kez daha göstermiş oldu

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,
Sayfa da53 sorgu var. 0,915 saniyede yüklendi.