En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ay Tutulması 6. Bölüm Fragmanı ve Resimleri

Dizi Resimleri, Fragmanlar 15 Eylül, 23:39'de eklendi

[flv]http://video6.sinetif.com/dizi/2011/09/aytutulmasi6bolum.mp4[/flv]

6. Bölüm Özet:

KENAN SEVDİĞİ KADINI TERK EDİP, ŞEBNEM İLE EVLENEREK YANLIŞ BİR KARAR VERDİĞİNİ KABUL EDER. BUNU DÜZELTMEK İÇİN HAREKETE GEÇER.

ANCAK ŞEVKET KENAN’DAN BİR ADIM ÖNDEDİR.

BİR AN ÖNCE EVLENMEK İSTEYEN ŞEVKET’İN AYLA’YA BİR SÜPRİZİ VARDIR.

Her şeye rağmen birbirlerinden vazgeçemeyen Kenan ile Ayla’nın yasak aşkına Veysel uzaktan tanık olmuştur. İzlendiklerinden bihaber olan ikilinin konuşması Ayla’nın her şeyi geride bırakıp kaçma teklifine Kenan’ın bir cevap verememesi ile son bulur.

Kenan, Ayla’yı bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştır. Göz yaşlarına ve öfkesine hakim olamayan Ayla, Şevket’i arar ve sonradan çok pişman olacağı bir hamle yapar. Aliye ise oğlu Şevket’i sıkıştırır ve yıllarca herkesten saklanan aile sırrıyla sarsılır. Bu gerçek yaşlı kadını derinden etkiler. Şebnem, Kenan ile arasındaki duvarları yıkmaya kararlıdır, pes etmez ve onu erteledikleri balayına çıkarmak için harekete geçer. Sokaklarda çaresizce dolaşan Leyla ise Sevgi’nin peşini bırakmamaya kararlıdır, onu takip eder. Kızını bulmaya çok yaklaşmıştır. Fakat her iki anne de kızından vazgeçmeye niyetli değildir.

Biri doğurduğu, diğeri de sevgisini vererek büyüttüğü kızları için tüm kozlarını paylaşırlar. Leyla’nın sır gibi gidişini araştıran Şebnem de Leyla’nın geçmişindeki sırrı öğrenmesiyle şok olur. Ayla’yı düşünmekten vazgeçemeyen Kenan yanlış bir karar verdiğini kabul eder. Bunu düzeltmek için harekete geçer. Ancak bu kararın geri dönüşü yoktur. Evlilik işlemlerine hız veren Şevket’in de Ayla’ya bir sürprizi vardır.

Yapımcı : D Yapım

Yönetmen : Feride Kaytan

Senaryo : Sema Tensi, S. Aytül Tensi

Oyuncular : Naz Elmas( Ayla ), Kenan Ece ( Kenan), Nur Erkul (Şebnem), Laçin Ceylan (Leyla), Mesut Akusta (Şevket),Tülay Günal( Süreyya), Mehmet Esen(Rıza), Tuğçe Ersoy(Ayşe),İskender Bağcılar(Hasan),Serdar Özer(Zafer), Dicle Alkan( Ceren) Ogün Kaptanoğlu (Veysel),Güneş Hayat(Hayriye),Gamze Süner Atay(Sevgi),Gaye Cankaya(Sofi), Tülin Oral(Aliye)Cihan Bıkmaz, Nilay Cennetkuşu ve

Yayın Tarihi : 18 Eylül Pazar

Yayın Saati : 20.00 – YENİ BÖLÜM

Ay Tutulması 6. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da57 sorgu var. 1,346 saniyede yüklendi.