En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ay Tutulması Sürpriz Bir Finalle Ekrana Veda Ediyor

Dizi Resimleri, Fragmanlar 11 Kasım, 23:55'de eklendi
Naz Elmas, Kenan Ece,Mesut Akusta

Naz Elmas, Kenan Ece,Mesut Akusta

“AY TUTULMASI ”

SÜRPRİZ FİNAL! SIRLAR TEK TEK ÇÖZÜLÜYOR

Başrollerini Naz Elmas, Kenan Ece, Nur Erkul, Laçin Ceylan, Mesut Akusta’nın paylaştığı “Ay Tutulması”  final bölümü ile  bu akşam Star TV’de.

 

Ay Tutulması, heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir final ile  ekranlara veda edecek. Dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde  sırlar tek tek ortaya dökülecek, intikam duyguları kabaracak, silahlar çekilecek, yaşanacaklar Şebnem ve Ayla’nın hayatlarını kökten değişirecek.

Şebnem, Ayla’nın babasının aldattığından emindir. Bunu kanıtlamaya kararlıdır.  Doktor İsmet’tin peşini bırakmayan Leyla, sonunda öldü zannettiği kızının Şebnem olduğunu öğrenir. 2. kez büyük bir şok yaşayan Leyla acı gerçek karşısında ne yapacağını bilemez. Aynı adama aşık olan kızları birbirlerinden nefret etmektedir.

Şevket herşeyi öğreniyor, silahlar çekiliyor!

Leyla’nın ana yüreği buna daha fazla izin vermez. Kaderin aralarına sevgi yerine nefret ektiği kızlarını bir araya getirmek için harekete geçer.  Her şeyi göze alan Ayla, Şevket’ten boşanmaya karar verir ve Kenan’a da birlikte kaçmayı teklif eder. Kenan ise yaşadığı bu ikilemden kurtulmak için bambaşka bir karar almıştır. Fakat içinde Kenan ile Ayla’nın yatakta çekilen fotoğraflarının olduğu zarfı alan Şevket onlardan bir adım öndedir. Gözünün önünde gerçekleşen ihaneti kabullenmeyen Şevket intikam için harekete geçer. Sırların gün yüzüne çıkması herkesin hayatını tamamen değiştirecektir.

 

Yapımcı     : D Yapım

Yönetmen  : Feride Kaytan

Senaryo     : Sema Tensi, S. Aytül Tensi

Oyuncular : Naz Elmas( Ayla ), Kenan Ece ( Kenan), Nur Erkul (Şebnem), Laçin Ceylan (Leyla), Mesut Akusta (Şevket),Tülay Günal( Süreyya), Mehmet Esen(Rıza), Tuğçe Ersoy(Ayşe),İskender Bağcılar(Hasan),Serdar Özer(Zafer), Dicle Alkan( Ceren) Ogün Kaptanoğlu (Veysel),Güneş Hayat(Hayriye),Gamze Süner Atay(Sevgi),Gaye Cankaya(Sofi), Tülin Oral(Aliye)Cihan Bıkmaz, Nilay Cennetkuşu

Bölüm         :      13 / Final

Yayın Tarihi        : 13 Kasım  Pazar

Yayın Saati                  : 20.00 – FİNAL  BÖLÜM

Ay Tutulması 13. ve Final Fragmanı

Ay Tutulması 13. ve Final Resimleri

Kenan Ece ve Naz Elmas

Kenan Ece ve Naz Elmas

Mesut Akusta

Naz Elmas

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Göksu 12 Kasım 2011

Nas Elma´sin Dizileri zaten hic tutmuyor, rolünde basarili degil… Ben sadece Lacin Ceylan, Mehmet Esen icin bakiyordum.. Kenan Ece´de rolünü yapamiyor.. Ayni robot gibi..
Diziye yazik oldu..

Sayfa da55 sorgu var. 0,714 saniyede yüklendi.