En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aysun Kayacı Frame Türkiye Turunda

Tv'de Bu Hafta 1 Nisan, 11:05'de eklendi

Byon Yapım Onur Güvenatam yapımcılığında, Doğa Sülen’in koordinatörlüğünde, Aysun Kayacı ve Murat Başoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Frame Türkiye önceki gün İstanbul evindeydi!

Önceki gün İzmir ve İstanbul’da bulunan cam evlere konuk olan Aysun Kayacı önümüzdeki günlerde Ankara, Kayseri, Eskişehir  ve Antalya evlerini ziyaret edecek.

Önceki gün İstanbul evinin sahipleri Orçun, Gizem ve Mustafa’ya konuk olan Aysun Kayacı, eğlenceli saatler geçirdi. Yarışmacıların yaptığı patates yemeğini  yiyen ve çok beğenen Kayacı, Orçun’un gitar eşliğinde söylediği şarkılarla dans etti. Astoria Alışveriş Merkezinde bulunan cam ev, izleyenlerin akınına uğradı. Frame Türkiye yarışmasını ilgiyle takip eden yüzlerce kişi, yarışmacıları görmek için cam evin önünde kuyruklar oluşturdular. Aysun Kayacı 1 Nisan Cuma günü Frame Ankara evini ziyaret edecek. Tnt ekranlarından canlı yayın saat 17:00’da başlayacak.

FRAME TÜRKİYE’DEN ÖDÜL YAĞMURU!

SENDE İZLE SENDE KAZAN!

Aysun Kayacı ve Murat Başoğlu sunumuyla ekrana gelen Frame Türkiye adlı yarışmaya ilgi gün geçtikçe artıyor. Reality show, yarışmacıların yanı sıra ekran başındaki izleyenleri de ödül yağmuruna tutuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren gündeme oturan yarışma, açılışını ise büyük ödülle yaptı. İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Kayseri ve Antalya’da kurulan cam evlere,  içlerinde 10 ar bin lira bulunan çelik kasalar konuldu. 3 haneli şifreyi bulmak için 15 saat boyunca deneme yapan Eskişehir evi 10 bin liranın sahibi oldu. Aynı zamanda ekran başındaki milyonlarca izleyici Frame Türkiye internet sayfasına konulan kasanın şifresini bulmak için yarıştı. Yaklaşık 2 milyon kişinin internet üzerinden şifre girdiği yarışmanın galibi yine Eskişehir’den bir izleyici oldu ve 10 bin tl kazandı.

Frame Türkiye’de amaç yarışmacılar, 7 gün 24 saat boyunca www.frameturkiye.com adlı adres üzerinden  izlendikleri  oranda para ödülü kazanacak ve zorlu etaplarda yarışacaklar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,040 saniyede yüklendi.