En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Babaannem Filmi İçin 7 Kilo Aldı

Dizi Magazin 24 Haziran, 16:39'de eklendi

Ekranların sevilen yüzü Neslihan Günaydın Aka, 1 Temmuz tarihinde vizyona girecek olan “Babaannem” isimli sinema filminde canlandırdığı karakteri, sinemaseverlerle birlikte seyretmek için gün sayıyor.

“Babaannem” isimli sinema filminde Emine karakteriyle bir zamanlar yaşadıklarından dolayı travma geçirmiş iyi niyetli, hayatı deliliğe vuran, birazda hiper aktif bir mahalleli karakterle beyaz perdeye taşıyan Neslihan Günaydın Aka “Senaryoyu ilk okuduğumda çok sevdim, içimizde olup da ifade edemediğimiz farklı sevgileri içinde barındıran bir yapı olarak gördüm. Emine karakterini okuduğumda acil kilo almam gerektiğini gördüm, gözümün önünde balık etli bir kadın canlandı, yönetmenimiz Serkan Özarslan’da buna izin verdi. 1 ayda tam 7 kilo aldım, ekranlarda Canan Karatay hocanın yapmayın dediklerini yaptım kilo almak zor olmadı. Benim hayalimdeki Emine karakteri ortaya çıktı. Ardından gelen projelerim içinde Canan Karatay hocayı dinledim bu kez yapın dediklerini yaptım ama 2 ayda eski kiloma döndüm” dedi.

NESLİHAN GÜNAYDIN AKA M“Babaannem” isimli sinema filminde çıkardığı karakterle seyirci tarafından ne kadar takdir göreceği merakı içinde olan Neslihan Günaydın Aka “Yorulduk, özveride bulunduk, çok başarılı olduğuna inandığımız bir çalışmayı sunuyoruz, en büyük kazancımız takdir” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,450 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort