En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi – Fox Tv

Diziler, Fox Tv Dizileri, Günün Dizileri 12 Aralık, 03:00'de eklendi

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi 15. Bölümü ile 12 Aralık Pazartesi Saat 20.00’de Fox TV’de | Kadir Doğulu ve Seda Bakan | Sezon : 1 | Ay Yapım

Leyla ile Alper Haşmet gözaltına alındığı için mutludur. Fakat gözden kaçırdıkları şey Haşmet’in yaş tahtaya basmayacağıdır. Ezgi ise Engin’i uyarmak için harekete geçer ancak geç kalmıştır… Alper ve Leyla aşklarının önlerindeki engeli aşmaya çabaladıkça daha da köşeye sıkışmaktadır. Canan yaptığı araştırmada Leyla’nın kızı olduğunu öğrenir. Bundan sonraki hamlesi için cesarete ihtiyacı vardır. Berna, Onur’dan kurtulmak istese de Onur’un saplantılı aşkı başına bela olacaktır.

BANA SEVMEYİ ANLAT 15. BÖLÜM FRAGMANI VE RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Bana Sevmeyi Anlat” Dizisinin Posteri ÇıktıBana Sevmeyi Anlat Dizisi

FOX’un yarın akşam yayın hayatına başlayacak olan iddialı dizisi Bana Sevmeyi Anlat’ın afişi yayınlandı.

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ ve Dolunay Soysert’in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Ay Yapım imzalı dizi, çevresindeki kalabalığa rağmen bebeğiyle bir başına kalan Leyla ile sevdiklerinin ihanetine uğrayan Alper’in hikayesini anlatıyor. Büyük bir merakla beklenen dizinin afişi de yaynlandı.

Bana Sevmeyi Anlat, ilk bölümüyle yarın 20.00’da FOX’ta!BANA SEVMEYİ ANLAT POSTER

İşte Merakla Beklenen “Bana Sevmeyi Anlat” Dizisinin Oyuncuları

Bana Sevmeyi Anlat 26 Ağustos Cuma Fox Tv'de0006FOX’un merakla beklenen iddialı dizilerinden Bana Sevmeyi Anlat’ın oyuncu kadrosu belli oldu.

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Ay Yapım imzalı dizisinin oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper Özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer yer alıyor.

Bana Sevmeyi Anlat Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Bana Sevmeyi Anlat 26 Ağustos Cuma Fox Tv'de0005Ay Yapım imzalı, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert’in paylaştığı “Bana Sevmeyi Anlat”ın yayın tarihi belli oldu. Birbirinden iddalı ve merak uyandıran bölüm tanıtımlarıyla dikkat çeken dizi 26 Ağustos Cuma günü FOX izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bana Sevmeyi Anlat, bebeğiyle Almanya’da zorlu bir mücadele vermekte olan Leyla(Seda Bakan), en yakınlarının ihanetine uğrayan Alper (Kadir Doğulu) ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet’in (Mustafa Üstündağ) sürükleyici hikayesine odaklanacak.

Bana Sevmeyi Anlat 26 Ağustos Cuma Fox Tv'de0001Bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet’le evlenmeyi kabul edecek Leyla’nın yolu Alper’le tesadüfen kesişecek. Haşmet’in karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar veren Leyla, Haşmet’in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper’in hayatına bomba gibi düşecek. İkili, ilerleyen bölümlerde kendilerini karşı konulmaz bir aşkın içinde bulacak.

Yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın, senaristliğini Deniz Akçay’ın üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda ayrıca Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer yer alıyor.

Dolunay Soysert Bana Sevmeyi Anlat Dizisinde

Dolunay Soysert Bana Sevmeyi Anlat Dizisinde 00001Ay Yapım imzalı, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın paylaştığı “Bana Sevmeyi Anlat” dizisinin kadrosuna Dolunay Soysert de dahil oldu.
Ünlü oyuncu Dolunay Soysert, ağustos ayında FOX ekranlarında yayınlanacak Bana Sevmeyi Anlat dizisinde cemiyet hayatının ünlü ismi ve dergi yöneticisi Canan karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Almanya’da yaşayan ve eşinden ayrıldıktan sonra bebeğiyle baba evine dönmek zorunda kalan Leyla (Seda Bakan) ile İstanbul’da restaurant işletmeciliği yapan Alper’in (Kadir Doğulu) kesişen hayatlarını konu alan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde

Leyla’nın babasının yakın arkadaşı, güçlü ve varlıklı bir karakter olan Haşmet’i ise  Mustafa Üstündağ canlandırıyor. Leyla, bebeğinin geleceği için Haşmet’ le bir gelecek hayali kurarken tüm hayatının alt üst olacağı bir gecede  Alper (Kadir Doğulu) ile tanışacak. Dolunay Soysert’in canlandıracağı Canan karakteri ise tüm bu sürecin yakın takipçisi olarak hikayenin düğüm noktalarında gidişatı etkileyecek.

Yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın, senaristliğini Deniz Akçay’ın üstlendiği “Bana Sevmeyi Anlat” ağustos ayında FOX ekranlarından izleyiciyle buluşacak.

Bana Sevmeyi Anlat Dizisine 7 Oyuncu Dahil Oldu

Fox ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstleneceği, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın paylaşacağı yeni dizi Bana Sevmeyi Anlat’a yeni isimler katıldı.

Dizide yer alacak isimler son olarak Karadayı dizisinde rol alan Cemil Büyükdöğerli, son olarak Çifte Saadet dizisinde rol alan Dolunay Soysert, son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde yer alan Kadir Çermik, son olarak Melekler Korusun dizisinde rol alan Mahperi Mertoğlu, son olarak Al Yazmalım dizisinde rol alan Bahadır Vatanoğlu ve yine son olarak Medcezir dizisinde rol alan Aslı Orcan dizinin kadrosuna katılan isimler oldu.

Bana Sevmeyi Anlat yakında Fox’ta.

Almanya’dan Türkiye’ye Uzanan Bir Hikaye: Bana Sevmeyi Anlat

LEYLA-SEDA BAKAN (1)%5b19%5dBana Sevmeyi Anlat; Almanya’da yaşayan ve eşinden ayrıldıktan sonra bebeğiyle baba evine dönmek zorunda kalan Leyla (Seda Bakan) ile İstanbul’da restaurant işletmeciliği yapan Alper’in (Kadir Doğulu) kesişen hayatlarını konu alıyor. Dizide; Leyla’nın babasının yakın arkadaşı, güçlü ve varlıklı bir karakter olan Haşmet’i ise  Mustafa Üstündağ canlandırıyor. Leyla, bebeğinin geleceği için Haşmet’ le bir gelecek hayali kurarken tüm hayatının alt üst olacağı bir gecede  Alper (Kadir Doğulu) ile tanışacak.

HAŞMET- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞÇEKİMLER ALMANYA’DA GERÇEKLEŞTİ!

Güzel oyuncu Seda Bakan’ın ilk kez anne rolüyle izleyiciyle buluşacağı dizinin ilk bölüm çekimleri Almanya’nın Freiburg şehrinde gerçekleşti. Eşsiz doğası ve tarihiyle ülkenin en beğenilen şehirlerinden biri olan Freiburg’da kamera karşısına geçen Seda Bakan da şehri bisikletle gezme imkanı buldu.

Beyaz Gece Dizisinin Adı “Bana Sevmeyi Anlat” Oldu

FOX’un uzun zamandır merakla beklenen yeni dizisi Bana Sevmeyi Anlat’tan ilk fragman yayınlandı.

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın yer aldığı, yönetmenliğini Mesude Erarslan’ın üstlendiği Ay Yapım imzalı iddialı dizi etkileyici bir aşk hikayesiyle izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı ve çekimleri tüm hızıyla devam eden Bana Sevmeyi Anlat çok yakında FOX ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

işte Bana Sevmeyi Anlat Dizisinin Tanıtım Fragmanı İçin Tıklayın >>>

 

Hangi Oyuncular Bana Sevmeyi Anlat Dizisine Dahil Oldu?

Beyaz GeceFox ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, Ay Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın paylaşacağı yeni dizi Beyaz Gece yakında başlayacak.

Fav10’un haberine göre Diziyle ilgili gelen görüntülere bakılacak olursa dizide yer alacak isimler arasında son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer alan Mete Horozoğlu ve son olarak Sevdam Alabora dizisinde yer alan Mustafa Avkıran’ın da kadroda olacağı öğrenildi.

Beyaz Gece Dizisi Fox Tv’nin Yeni Sezon Kozu

Kadir Doğulu Seda Bakan ve Mustafa ÜstündağRamazan ayını ve Haziran ayını yavaş yavaş geride bıraktığımız şu günlerde televizyon dünyasının cadı kazanı haline geldiğini görmekteyiz. Hemen her gün sektör ile ilgili yeni ve farklı bir haberin gündeme bomba gibi düştüğünü görmekteyiz. Yaz sezonun yanı sıra Eylül itibari ile başlayacak olan yeni sezonun da planlarını yapan kanallar ve yapımcılar hamle üzerine hamle yapıyorlar.

E bu kadar arka arkaya hamlenin olduğu bir sektörle ilgili olarak yazılar yazmaya çalışan birisi olarak, konu sıkıntısı çekmemiz de pek mümkün olmuyor. İşte bu durumu kanıtlayacak olan yeni bir haber yeni sezonun iddialı yapımlarından olan Beyaz Geceler ile ilgili olarak geldi.

Fox ekranlarında yayınlanacağı açıklanan yapımın ismi ve detayları üzerinde uzun süredir büyük tartışmalar yapılıyor, konu ile ilgili birçok kişinin fikir belirttiği görülüyordu. Özellikle dizinin kadın ve erkek başrollerinin kim olacağı yönünde farklı tahminlerin yapıldığı biliniyordu. Ancak bu konu ile ilgili mevcut sis yapısı ortadan kalktı.

Ağustos sonunda çekimlerine başlanacak olan ve Mesude Eraslan yönetmenliğinde olacak olan Beyaz Geceler’in kadın başrolü Seda Bakan, erkek başrolü ise Kadir Doğulu oldu. Ayrıca bir diğer erkek başrol ise Mustafa Üstündağ olarak belirlendi.

Son olarak Kardeş Payı dizisindeki Feyyza karakteri ile ilgi çeken Seda Bakan ile bir süredir ortalarda görünmeyen Kadir Doğulu’nun nasıl bir ikili oluşturacağı büyük merak konusu olurken, bu yapımla ve oyuncu kadrosu ile ilgili net bilgilerin önümüzdeki Temmuz ayında ortaya çıkacağı ifade ediliyor.

Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ gibi oyunculara sahip olan Beyaz Geceler önümüzdeki sezonda Fox ekranlarında olacak.

ANIL KOLDAŞ

Fox Tv Beyaz Gece Dizisini Duyurdu

Beyaz Geceişte Fox Tv’den ilk resmi Açıklama. Dizinin ismi büyük ihtimalle değişecek çünkü Ay Yapım İmzalı proje denmiş.

FOX’TAN YEPYENİ BİR PROJE DAHA!

AY YAPIM’IN YENİ DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARI BELLİ OLDU! 

Ay Yapım’ın ağustos ayında FOX ekranlarında yayına girecek yeni projesinde Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ başrolleri paylaşacak.  

FOX ekranlarından izleyiciyle buluşacak dizinin senaristliğini Deniz Akçay, yönetmenliğini ise Mesude Eraslan üstleniyor.

Mustafa Üstündağ ‘Beyaz Gece’ Dizisinde!

mustafa-ustundag

FOX’un yeni sezondaki iddialı dizilerinden Beyaz Gece’nin kadrosuna bir isim daha dahil oldu.

ranini.tv’nin haberine göre Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Kadir Doğulu ve Seda Bakan’ın yer aldığı, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dizinin kadrosuna, son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan başarılı oyuncu Mustafa Üstündağ dahil oldu.

Üstündağ, dizide kilit bir rol olan Haşmet karakterini canlandıracak.

Yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturacağı Beyaz Gece, yakında FOX’ta!

Beyaz Gece Dizisinde Gökçe Bahadır’dan Vaz mı Geçildi?

UÇANKUŞ TV’NİN 2 KADIN ARASINDA PROGRAMININ HABERİNE GÖRE GÖKÇE BAHADIR, KADİR DOĞULU’NUN YANINDA OLGUN KALDI. YAPIM ŞİRKETİ KADİR DOĞULU’YU SEÇTİ, AYNI YAŞTA OLAN GÖKÇE’DEN VAZGEÇTİ

Cansu Dere’nin geçen eylül ayında tanıtımları dönen kod adı Leyla olan “Beyaz Gece” dizisindeki başrol oyuncusu değişmişti. Dizinin başrolü Leyla Aydın karakteri Gökçe Bahadır’ın olmuştu. Gökçe Bahadır son olarak Hatırla Gönül dizisinde seyirciyle buluşmuştu. Geçen sezon Beyaz Gece’de uzun süre Cansu Dere’ye partner bulunamamıştı.
Bir süre sonra Birkan Sokullu’yla el sıkışılmış, Çekimler bu yıla kalınca da Birkan Sokullu beklemek yerine Hayat Şarkısı dizisinin kadrosuna katılmıştı..
Senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, Mesude Eraslan’ın yöneteceği Beyaz Gece’de bu kez Gökçe Bahadır’a başrolde Kadir Doğulu eşlik edeceği öğrenilmişti. Kadir Doğulu bu sezon Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde Mehmet Giray Han’ı canlandırıyordu. Dizideki rolü 26. Bölümde biten Kadir Doğulu, Beyaz Gece projesiyle anlaştı.

GENÇ PARTNER ARANIYOR

Kadir Doğulu ile Gökçe Bahadır, proje için ilk toplantıları bile yaptı. Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programının haberine göre her ikisi de 34 yaşında olan Kadir Doğulu ile Gökçe Bahadır’ın yan yana yakışmayacağı görüşü ağır bastı. Sosyal medyadan gelen yorumları dikkate alan yapım şirketi tercihini Kadir Doğulu’dan yana kullandı ve Gökçe Bahadır’ın yakışıklı oyuncunun yanında olgun duracağına karar verdi. Kadir Doğulu’ya aralarında Hazar Ergüçlü’nün de olduğu daha genç görünen bir partner aranıyor.

Kadir Doğulu, şu günlerde yeni dizisi için hazırlık yapıyor. Yeni projeleri değerlendirmeye alan Gökçe Bahadır ise sık sık paylaştığı şarkı ve dans videolarıyla dikkat çekiyor.

Gökçe Bahadır ve Kadir Doğulu Beyaz Gece Dizisinde!gökçe bahadır

Ay Yapım’ın yeni sezon için hazırladığı iddialı dizi ‘Beyaz Geceler’ adıyla yeniden raftan indirildi ve yeni sezonda yayına çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda ATV’de tanıtımları dönen dizi başlamadan FOX’a transfer oldu. İlk olarak Cansu Dere’nin adı geçen yapımın kadın oyuncusu son olarak ‘Hatırla Gönül’de izlediğimiz Gökçe Bahadır olurken ona ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de rol alan Kadir Doğulu eşlik edecek. Öte yandan Mehmet Kurtuluş’un da diziye dahil olabileceği, ancak yurt dışında yayınlanan başka bir diziden haber beklediği için henüz kadrodaki yerinin netleşmediği de son haberler arasında.

Eylül ayında ekrana gelmesi planlanan dizinin yönetmeni henüz belli olmasa da bu aralar ‘Poyraz Karayel’deki görevine devam eden Çağrı Vila Lostuvalı ile görüşmeler sürüyor.

Kaynak: Ranini.tv

Gökçe Bahadır Beyaz Gece Dizisinde

beyaz-geceAtv‘ın yeni ve ıddialı dizisi “Beyaz Gece“nin kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Bu sezon ATV ekranlarında başlaması beklenen dizi daha sonra yapımcının aldığı kararla ertelenmişti. Eylül ayında izleyiciyle buluşacak olan dizinin kadın başrolü Cansu Dere olarak açıklanmıştı fakat Cansu Dere projeden vazgeçti.

Milliyet’in haberina göre dizinin kadın başrol oyuncusu son olarak Hatırla Gönül dizisinde rol alan Gökçe Bahadır oldu.

“Beyaz Gece” Eylül ayında ekrana gelecek. (fav10.net)

Timuçin Esen Beyaz Gece Dizisinde Rol Alacak mı?

Atv’de tanıtım filmi yayınlanan; Cansu Dere veBirkan Sokullu‘nun rol alacağı söylenen Beyaz Gece dizisi Ay Yapım imalı bir dizi projesi. biri olgun, diğer genç iki erkek arasında kalan genç bir kadının hikayesini anlatacak olan Beyaz Gece dizisi için şimdide Timuçin Esen ile görüşülüyor.

Son olarak Gönül İşleri dizisinde izlediğimiz Timuçin Esen’in dizde rol alıp almayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Timuçin Esen

Timuçin Esen

Cesaret, Beyaz Gece ve Acı Aşk Dizilerinin Konusu Aynı Mı?

Dizi dünyası şu günlerde büyük bir pişti kavgasıyla çalkalanıyor. Üç yapım şirketi arasında yaşanan gerginliğin nedeni, aynı hikayeleri çektiklerini öğrenmeleri…Her şey geçen yıl senarist Deniz Akçay’ın Meryem Uzerli için yazdığı “Beyaz Gece” dizisinin beğenilmemesiyle başladı. Deniz Akçay’ın Beyaz Gece dizisi yurtdışından gelen tercüman bir kadının biri olgun, diğeri genç iki adamın arasında kalma öyküsünü anlatıyordu. Akçay yazdığı dizi, Meryem Uzerli’nin ekibi tarafından beğenilmeyince başka bir yapım şirketiyle anlaştı. O firma da başrol için Cansu Dere’yle el sıkıştı. Ancak Deniz Akçay, daha sonra kendi senaryosunun bazı bölümlerinin Meryem Uzerli’nin şirketi tarafından yazdırılanCesaret isimli yeni dizinin senaryosunda da olduğunu öğrendi.diziler

EROL AVCI DA DAHİL OLDU
Başarılı senarist, dizinin tıpkı kendi yazdığı öyküde olduğu gibi birbirleriyle çok yakın olan biri genç, diğeri olgun iki adamın arasında kalan bir kadının hikayesini anlattığını gördü. O İki adamı da,Mehmet Aslantuğ ile Murat Yıldırım oynuyordu. Yaşanan gelişme üzerine Deniz Akçay, dava açmaya hazırlanırken bu kez kavgaya yapımcı Erol Avcı dahil oldu. Ortalık iyice karıştı. Çünkü Erol Avcı da Kore’den alıp başrolleri için Seçkin Özdemir ve Selin Şekerci’yle anlaştığı Acı Aşk dizisinin formatının özellikle Meryem Uzerli’nin dizisiyle benzediğini öne sürdü. Ünlü yapımcı, bir kayınpederle damadının aynı kadına aşık olduğu Kore formatı dizisi “Acı Aşk”a benzeyen diğer projelere savaş açtı. Şimdi kavganın nasıl sonuçlanacağı merak konusu…

BİRSEN ALTUNTAŞ-UÇANKUŞ

Beyaz Gece Pazartesi Günü yayınlanacak.

Atv’nin başarılı dizisi Kırgın Çiçekler‘in gün değiştireceği iddia edildi.

Başrollerinde Özgür Çevik ve İpek Karapınar’ın yer aldığı gençlik dizisi yeni sezonda yayına girmesi planlanan Beyaz Gece dizisi nedeniyle gün değiştirecek. Cansu Dere’nin başrolünde yer aldığı Ay Yapım imzalı dizi için yapımcı ile kanalın anlaştığı ve dizinin pazartesileri ekrana geleceği öğrenildi.Cansu Dere

 

Cansu Dere ”Beyaz Gece” ile Ekranlara Dönüyor!

Ay Yapım bu sene bir çok diziyle ekranlarda boy göstermeye hazırlanıyor.

Ay Yapım bu sene bir çok diziyle ekranlarda boy göstermeye hazırlanıyor.

O dizilerden birisi de ATV’de yayınlanacak olan Beyaz Gece dizisi.

Deniz Akçay’ın senaryosunu yazdığı dizinin müzikleri her zamanki gibi Toygar Işıklı’ya ait.

Tanıtım fragmanıyla büyük merak uyandıran ancak oyuncu kadrosu hakkında pek bilgiye sahip olmadığımız diziyle ilgili ilk isim belli oldu.Cansu Dere

Beyaz Gece’nin başrollerinin kim olduğu konusundaki ilk işaret Cansu Dere oldu.

Daha önce Metro Palas,Alacakaranlık,Sıla,Ezel,Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde gördüğümüz Cansu Dere dizinin kadın başrolü oldu.

Erkek başrol için ise Birkan Sokullu‘nun ismi geçiyor. Ancak bu konuda resmi bir açıklama henüz gelmedi.

birkan-sokulluCansu Dere’li Beyaz Gece yeni sezonda ATV’de!

Anıl Koldaş

Beyaz Gece Dizisinin Tanıtım Fragmanı Çıktı

Eylül için tüm kanallar hazırlıklara devam ederken Atv’nin yeni dizileri de yavaş yavaş tanıtımlara başladı. Ay Yapım’ın sürpriz dizisi Beyaz Gece’nin tanıtım fragmanı yayınlandı. Ancak fragmanda fazla ipucu yok. Ay Yapım bu sezon çok fazla dizi ile izleyicisi ile buluşacak. Bu dizilerden biri de Atv’ye yapacağı  Leyla ile Alper dizisiydi. Dizi isim değişikliğine gitmiş ve Beyaz Gece haline gelmiş olabilir. Öteki olasılıkta bu dizinin Deniz Akçay’ın senaryosunu yazdığı , Cansu Dere ve Birkan Sokullu‘nun rol alacakları ismi belli olmayan dizi olabilir. Ya da sıfır kilometre bam başka bir dizi ile karşı karşıyız. Bekleyip ayrıntılar geldikçe size ileteceğiz.

Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın

Cansu Dere’nin Partneri Birkan Sokullu Oldu

Cansu-Dere'nin-Partneri-Biran-Sokullu-OlduCansu Dere’nin dizisi bir nevi yılan hikayesine dönen bir iş aslında. Önce Murat Yıldırım ile birlikte kod adı Emanet olan dizi projesinde yer alacaktı. Sonrasında proje rafa kalkmıştı. Ardından Murat Yıldırım, Star için çekilecek Meryem Uzerliprojesinde yer bulunca Emanet dizisi çekilemedi.

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın dizisi için senaryo yazan Deniz Akçay, buna ikiliye beğendiremedi ama Cansu Dere’ye beğendirdi. Dizi Ay Yapım imzası ile çekilecek.  Cansu Dere’nin yeni partneri ise eski bir Best Model olan Birkan Sokullu. Sokullu Küçük Sırlar, Uçurum, Fatih veKurt Seyit ve Şura dizileri ile adından söz ettirdi.

Dizinin adı ve kanalı henüz netlik kazanmadı.

Leyla Ile Alper Yakında Atv’de

ay yapımAy Yapım’ın iddialı yeni sezon projelerinden olan Leyla ile Alper dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. yeni sezonda atv’de ekrana gelecek olan dizi ile ilgili ayrıntılar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam  edeceğiz.

Yorumlar

Yazıya 7 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ege 14 Ağustos 2015

Kerime nadir eser dizi olsun hıçkırik dizi olsun Ay yapım çok güzel dizi bekliyorum bu eylül de çok güzel roman dizi bekliyorum

Ayhan 16 Ağustos 2015

Ece yörenc melek Gençoğlu çok seviyorum çok özledik en güzel senarist onlar Ay yapim çok yakışıyor. Dönem diziler istiyorum. Çemberimde gül oya bizim hikaye hatırla Sevgili benim adım Gültepe gibi dönem dizi istiyorum. Ay yapim çok yakışıyor. Kerime nadir hüseyin Rahmi Şemsettin Sami gibi eserler dizi olsun huzur sokağı gibi dizi olsun

Morelia 21 Ağustos 2015

For my taste should act in this new series with Mehmet Akif Alakurt have much charisma, romanticism, they are a great duo, they showed in Sila ….

anne 23 Ağustos 2015

we are going to have a huge surprise regarding mehmet akif alakurt in beyaz gece 🙂

eren 22 Ağustos 2015

atv Ay yapım dizi bekliyoruz roman dizi gelsin

mehmetcan 22 Ağustos 2015

beyaz gece 2 fragman verin

Mehmetcan 31 Mayıs 2016

Kadir Doğulu çok seviyorum ona roman diziler yakışıyor. Artık başlasin fragman verilmiş merak içinde bıraktı. Gökçe bahadır Cansu Dere olsun

İlginizi Çekebilir
Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

0
0
7 Aralık, 08:07
Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

0
0
7 Aralık, 06:20
Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

0
0
7 Aralık, 06:13
Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

0
0
6 Aralık, 06:26
Meryem Dizisi – Kanal D

Meryem Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 05:16
Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 04:53
Dolunay Dizisi – Star Tv

Dolunay Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 03:20
İsimsizler Dizisi – Kanal D

İsimsizler Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 02:41
Sayfa da60 sorgu var. 1,074 saniyede yüklendi.