En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Barış Arduç ve Elçin Sangu’ya Sevgi Seli

Sinema 20 Kasım, 19:18'de eklendi

Başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt’un rol aldığı “Mutluluk Zamanı”nın önceki gün gerçekleşen İstanbul özel gösterimine seyirciler yoğun katılım gösterdi. Sinema salonlarına saatler öncesinden gelerek bekleyen  hayranlar, oyuncuları büyük bir coşku ve sevinçle karşıladılar.

Mutluluk Zamanı’nın Türkiye turnesinin son ayağı İstanbul Cinemaximum Hilltown’da gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu gösterime katılan seyirciler  uzun bilet kuyrukları oluşturdular.Gösterim öncesi seyirciyle bir araya gelen Elçin Sangu, Barış Arduç, Cengiz Bozkurt ve yönetmen Şenol Sönmez müthiş bir enerji ile karşılandıklarını belirterek seyircilerine teşekkür ettiler.

 

Yapımını NuLook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in, senaryosunu  ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı film 10 Kasım’da seyirciyle buluştu.

‘Mutluluk Zamanı’ Hikaye

Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı  ‘Mutluluk Zamanı’ filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi ‘Mükemmel’ hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada’nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 0,826 saniyede yüklendi.