En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Barun Sobti’nin Yeni Dizisinde ki Partnerini Gördünüz mü?

Dizi Magazin, Hint Dizileri 15 Mart, 15:03'de eklendi

Bir Garip Aşk dizisinde canlandırdığı Arnav karakteri ile Türk izleyicilerinin beğenisini kazanan Barun Sobti’nin 4 yıl sonra dizi setlerine döndüren yeni dizisinin çekimleri başladı.

BBC Productions’un yapımcılığını yaptığı dizi Hindistan’ın Zee Tv kanalında gösterilecek. Polisiye bir dizi olmasına rağmen romantik sahnelerde içeren Satya Ki Kiran isimli dizi 26 bölüm olarak tasarlanmış durumda.

Dizide Satya isimli 27 yaşında milyoner bir babanın polis oğlunu canlandıracak olan Barun Sobti, babasının gizemli bir şekilde öldürülmesi sonucunda onun ölümünü araştırmaya başlayacak. Kendi annesinin babasını ölümünde payı olduğu ile ilgili kanıtların ortaya çıkması ile Satya’nın bu cinayeti çözmesinde yardımcı olacak kişide dizide aynı zamanda duygusal yakınlaşma yaşayacağı kişi olan Kiran olacaktır. Kiran’ı ise Shivani Tomar canlandıracak.

Barun Sobti Yakında Sosyal Medya Hesabı ile Hayranlarına Seslenecek

Satya ve Kiran bu cinayeti çözmek için mafya ile karşı karşıya kalacak, bir yandan gerçeğe ulaşırken bir yandan da yeni doğacak bir aşka tanıklık edecekler.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Mehmetcan 15 Mart 2016

Hadi bakalım dört gözle bekliyorum

ege 15 Mart 2016

Daha fazla hint diziler istiyorum fragman merakla bekliyorum

Sayfa da50 sorgu var. 1,994 saniyede yüklendi.