En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Bebek İşi 7. ve 8. Bölümü ile Pazartesi Show Tv’de

Dizi Resimleri 2 Ağustos, 19:12'de eklendi

Bebek İşi 7. ve 8 Bölüm 00005Nurgül Yeşilçay (Candan) ve Timur Acar’ın (Murat) başrolünü paylaştığı Show TV’nin sevilen dizisi “Bebek İşi”nin Pazartesi akşamı art arda yayınlanacak olan 7. ve 8. bölümlerinde önce şenlik sonra aşkın yankısı var! Limon Yapım imzası taşıyan ve 25 dakika boyunca kahkaha tufanı yaratan “Bebek İşi” her Pazartesi akşamı saat 21.00’de Show TV ekranlarında seyirciyle buluşuyor.   

“Bebek İşi”nin 7. bölümünde; Candan hamileliğinden önceki kilosuna geri dönemediğini düşünüyordur ve dolayısıyla özgüvenini kaybetmiştir. Bu nedenle de kıskançlıklarıyla Murat’a dünyayı dar eder. Murat ise, bir yandan Candan’ın kendisini bu denli kıskanmasından dolayı rahatsız hissederken; diğer yandan da “seven kıskanır” diye düşünüp içten içe mutlu olmaktadır.

Yankı ise; Mira’nın ilgisizliğinden ve kendisine karşı olan sert tavrından bunalır ve Mira’yı etkilemek için ne yapması gerektiğini kara kara düşünmeye başlar. İşte tam da bu sırada hiç beklemediği bir kişiden yani Murat’tan, Mira’yı etkilemenin yolunu öğrenir. Eğer Mira’nın kendisini kıskanmasını sağlayabilirse bu iş çözülecektir. Yankı, Mira’yı kıskandıracaktır kıskandırmasına peki ama kiminle?

“Bebek İşi”nin 8. bölümünde ise; Candan’ın lise mezunları pilav günü vardır ve Murat’la beraber pilav gününe gideceklerdir. Yankı’ya bakması için birbirinden habersizce kendi annelerini çağıran ikili durumu öğrenince şok olurlar. Hiç anlaşamayan hatta sürekli didişen iki kaynana bir gün boyunca aynı evin içinde baş başa kalacaklardır. Yankı’ya en doğru şekilde kendisinin bakacağını düşünen Zehra ve Suzan, karşılaştıkları andan itibaren birbirleriyle uğraşmaya başlarlar. Yankı ise bu durumla hayli eğlenmektedir.

Diğer tarafta da Candan pilav gününde Murat’ın her an kendisini eski arkadaşlarına rezil etmesinin telaşını yaşarken çok geçmeden korktuğu başına gelir ve Murat pilav gününü birbirine katar.

‘Bebek İşi’ art arda yayınlanacak birbirinden eğlenceli iki yeni bölümüyle, 5 Ağustos Pazartesi akşamı saat 21.00’de Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Bebek İşi 7. ve 8. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,504 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort