En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Behzat Ç. Maziden Gelen Bölümüyle Pazar Günü Star Tv’de

Dizi Resimleri, Fragmanlar 20 Mayıs, 17:25'de eklendi

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin bu Pazar ekrana gelecek bölümünde Ercüment Çözer, (Nejat İşler) yeniden sahneye çıkıyor.  Ercüment’in arkasındaki gizli güçler, artık olayları sorgulamaya başlıyor. Bu bölümde ayrıca gazeteci Ilgın (Aslı Tandoğan) , ve Ağır abi (Zafer Algöz) de yer alıyor.

34. bölüm özeti:

MAZİDEN GELEN

Güngör Şafak adındaki iş adamı, göğsünden tek kurşunla vurulmuş olarak evinde ölü bulunur. Olay yerinde boğuşma izi, kapıda da herhangi bir zorlama yoktur. Behzat Ç., Güngör’ün tanıdığı biri tarafından öldürülme ihtimali üzerinde durur.Karısı Leyla başta olmak üzere Güngör’ün yakın çevresi sorguya alınır. Güngör, kısa süre önce kayınbiraderi Suat’ı şirketten para çaldığı iddiası ile işten atmıştır. Bununla birlikte Güngör’ün eski karısı Mürvet ile de bir husumeti olduğu anlaşılır. Ekibiyle birlikte cinayeti aydınlatmaya çalışan Behzat Ç.,kendisini hiç beklemediği bir bulmacanın içinde bulacaktır.

Öte yandan Behzat Ç., Berna’nın ölüm anını gösteren görüntülerin orijinalini bulma konusunda kararlıdır. Ankara’ya gelen Ercüment, Behzat Ç.’yi arayarak görüntülerin kendisinde olduğunu söyler. Behzat Ç. görüntülere ulaşmak ve Ercüment’i yakalamak için Ankara’nın altını üstüne getirecektir.

YAPIMCI : Adam Film – Tarkan Karlıdağ / 2010

GENEL YÖNETMEN : Serdar Akar

YÖNETMENLER : Doğan Ümit Karaca, Zekeriya Kurtuluş

SENARYO : Ercan Mehmet Erdem

OYUNCULAR : Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç.), Ayça Varlıer (Bahar), Canan Ergüder (Savcı), Ege Aydan (Şevket), Seda Bakan (Eda), Hakan Hatipoğlu (Selim), Fatih Artman (Harun), Elvin Beşikçioğlu (Ceyda), Ayça Eren (Şule)

Yayın Tarihi : 22 Mayıs Pazar

Yayın Saati : 20.00 – Yeni Bölüm

Behzat Ç. Bir Ankara polisyesi 34. Bölüm Fragmanı

Behzat Ç. Bir Ankara polisyesi 34. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 1,506 saniyede yüklendi.