En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ben Bilmem Eşim Bilir’de Hanımlar boks makinesine karşı!

Tv'de Bu Hafta 28 Aralık, 23:05'de eklendi

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde birbirinden heyecanlı oyunlar oynanacak.
Bu bölümde Elif Uğur – Mehmet Çağlar, Türkan – Güçlü Uyar, Hülya – Erdal Musluk Ve Serpil – Yüksel Dündar çiftleri yarışacak.
Erkekler ilk oyunlarında çivili panoya voleybol toplarını atarak puan almaya çalışırken, ikinci oyunlarında eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar şınav çekmek için mücadele edecekler. Son oyunlarında ise Ben Bilmem Eşim Bilir’in en beğenilen oyunlarından biri olan kilo alma oyunu oynanacak. Beyler 5 dakika içinde leziz yemeklerle donatılmış sofradaki yiyecekleri yiyerek kilo almak için mücadele edecekler.
Hanımlarsa ilk oyunlarında boks makinesine vurarak eşlerinin tahmin ettiği puanı almaya çalışırken, ikinci oyunlarında su dolu fanusun içinde nefeslerini tutmak için çaba gösterecekler.
Büyük final öncesi oynanacak son oyunda ise, hanımlar attıkları bardakları masanın üzerindeki deliğe sokmak için uğraşacaklar.
Final oyununa kalan iki çift ise, kafa gölü oyunu oynayacak ve otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler.

Yayın Tarihi : 30 Aralık Pazar/ 2012
Yayın Saati : 20.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 0,784 saniyede yüklendi.