En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ben Bilmem Eşim Bilir’de Süper kahraman hanımlar!

Tv'de Bu Hafta 3 Mayıs, 03:16'de eklendi

Ben Bilmem Eşim Bilir 111. Bölüm izle 005Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı,  ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde; erkekler halter kaldırmak için tüm güçlerini kullanırken, hanımlar da eşlerini kucaklarında taşımak için ter dökecekler.

Bu bölümde; Çisem Kayar – Kutlu Özel, Gülsüm – Salih Solo, Kübra – Fatih Armutçu ve Mürşide – Mahmut Bükük çiftleri yarışacak.

İlk oyunda erkekler, eşlerinin tahmin ettiği ağırlıkta halteri kaldırmak için tüm güçlerini harcayacaklar. Erkekler halterleri kaldırmaya çalışırken ortaya renkli görüntüler çıkacak. Erkek yarışmacıların ardından oyun sırası hanımlara geçecek.

Hanımlar 90 saniye içinde eşlerinin tahmin sayı kadar şişeyi attıkları frizbilerle devirmeye çalışacaklar.

Sıra üçüncü oyuna geldiğinde tekrar oyun sırası erkeklere gelecek. Bu oyunda beyler yeni oyun olan “metrelik kaydırak” oynayacaklar. Hanımlar tahmin ettikleri uzunlukta açılan metrenin üzerine koydukları topları ilerletmek için çaba gösterecekler.

Oyun sırası tekrar hanımlara geçecek ve daha önce erkeklerin oynadığı “süper kahraman” oyununu bu defa hanımlar oynayacak. Hanımlar beylerin söylediği süre kadar eşlerini taşımak için tüm gayretlerini gösterecekler.

Final oyunu öncesinde oynanacak son oyunda ise çiftler sulu domino oyunu birlikte oynayacaklar. Yarışmacılar dizdikleri bardaklarla sulu domino oyunundan puan almak için mücadele edecekler.

Final oyununa kalan iki çift ise oynanacakları hentbol oyununda, rakiplerine üstünlük sağlayıp, otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler.

 

Yayın Tarihi : 04 Mayıs Cumartesi/ 2013

Yayın Saati  : 20.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,345 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort