En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ben Bilmem Eşim Bilir’de Yeni oyun “Anla Beni” kahkahalara boğacak

Tv'de Bu Hafta 15 Kasım, 16:23'de eklendi

Ben Bilmem Eşim Bilir'de Yeni oyun “Anla Beni” kahkahalara boğacak  00001Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeniyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu bölümünde; Tuğçe – Ekrem Baydoğan, Hazan – Ayberk Kıcıman, Betül – Ercan Barutçu ve Nezahat – Mehmet Şebekli çiftleri yarışacak.
İlk oyundan erkekler, 60 saniye içinde, eşlerinin iddiada bulundukları ağırlığı halterle kaldırmaya çalışacaklar. İkinci etapta ise yepyeni bir oyun olan “Anla Beni” izleyicileri kahkahaya boğacak. Kulaklarına yüksek sesli müziğin olduğu kulaklıkları takan bayanların karşısında, beyler deli gömleği giyerek verilen kelimeleri anlatmaya çalışacaklar. Dudak okuyarak doğru yanıtı bulmaya çalışan bayanların tahminleri ise izleyenleri kahkahaya boğacak. Üçüncü oyunda beyler ellerinde tepsilerle dansçıların arasından geçmeye çalışacak ve tepsilerin üzerindeki bardakları düşürmemek için çabalayacaklar. Sıra son oyuna geldiğinde ise, bayanlar 4 dakikada eşlerinin iddia ettiği kadar bardağı dizerek “Sulu Domino” oyununu oynayacaklar.
En yüksek puanı alan iki çift arasında oynanacak final oyununda ise, çiftler “Hentbol” oyunuyla karşılaşacaklar. Yarışmacıların gol attıkça sayı alacağı oyunda, en çok golü atan çift otomobilin sahibi olacak.

Yayın Tarihi : 16 Kasım Cumartesi/2013
Yayın Saati : 16.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da58 sorgu var. 0,754 saniyede yüklendi.