En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ben Onu Çok Sevdim’in 14. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 15 Ocak, 23:57'de eklendi

Ben-Onu-Çok-sevdim-14.-BölümİDAM KARARLARI UYGULANIYOR

14.Bölüm Özeti:
Adnan Menderes, yorgun ve çaresizdir. Sorgulamalar ve ilaçlar Adnan Menderes’i bitkin düşürür. Rahatsızlığı sebebiyle mahkemeye çıkamayan Menderes’in karardan haberi olmaz. Ethem Menderes, mahkemenin kararı açıklamasıyla nasıl bir oyunun ortasında olduğunu anlar. Ancak, bu gerçeği değiştirmek için çok geçtir. Ethem, Adnan Menderes ve arkadaşlarının celladı olmuştur. Yüksek Adalet Divanı, Anayasa’yı ihlal suçundan mahkemenin idam kararını onaylar. Bu kararla Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan İmralı’da idam edilir.
Mahkeme kararını radyodan öğrenen Berin Menderes ve oğulları bir kez daha derinden sarsılır. Babasının ölüm cezasına çarptırıldığını öğrenen Aydın’ı sakinleştirmek kolay olmaz. Yüksel, son görüşmede babasının ne demek istediğini anlamaya çalışır. Berin son bir umut, İsmet İnönü’nün kapısını çalar.

Yapımcı : Pana Film
Proje ve Senaryo Tasarım : Bahadır Özdener
Yönetmen : Kader Bayraktar
Oyuncular : Mehmet Aslantuğ (Adnan Menderes), Birce Akalay (Ayhan Aydan), İdil Fırat (Berin Menderes), Oya Akar (Şadan), Kerem Alışık (Fatin Rüştü Zorlu), Ege Aydan (Nihat Erim), Rıza Akın (Ethem Menderes), Devrim Yakut (Naciye Aydan), Erdinç Gülener (Ferit Alnar), Fatoş Güçlü (Vesamet), Mehmetcan Mincinözlü (Yüksel Menderes), Savaş Zafer (Mutlu Menderes), Burak Temiz (Aydın Menderes) ve Nihal Koldaş (İffet), Şemsi İnkaya (İsmet İnönü), Tuğrul Çetiner (Celal Bayar)

Yayın Tarihi : 17 Ocak 2014 / Cuma 
Yayın Saati : 22.30

Ben Onu Çok Sevdim 14. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1egBNiXtuzQ[/youtube]

Ben Onu Çok Sevdim 14. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da58 sorgu var. 0,922 saniyede yüklendi.