En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Affet 1086. Bölümü ile Perşembe Star Tv’de

Tv'de Bu Hafta 28 Aralık, 05:34'de eklendi

Feride, her ne kadar içi kan ağlasa da sonunda Osman’ın isteğine boyun eğer. Cüneyt ise yanına Feride’yi de alarak hapishanede ona yardım eden arkadaşını ziyarete gider. Cüneyt, bıçaklandığı gece ile ilgili bazı gelişmeleri öğrenince Feride zor duruma düşer. Sedat ise tüm aileyi şok edecek bir planın hazırlıklarını yapar.
Her şeye yeniden başlamak isteyen Onur, Bahar’ı yeni evlerine getirir. Bahar ise Onur’dan aldığı teklif ile mutluluğa boğulur. Harika, Onur’un ailesinin yanına gider ve onlara oğullarının evlendiği haberini verir. Ailenin vereceği tepki merak konusudur. Kader ise Mahir ve Ceylan’ı yakın bir halde görünce kalakalır.

Yayın Günü : 29 Aralık Perşembe
Yayın Saati : 14.45 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 1,065 saniyede yüklendi.