En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Affet 1117. Bölümü ile Cuma Star Tv’de

Tv'de Bu Hafta 9 Şubat, 13:28'de eklendi

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Gaye Turgut Evin, Saim Karakale, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

1117.blm

Bahar, Şahin’in fotoğraflarını görebilecek mi?
Onur yaptığı son hamleyle, Bahar’ın Şahin’in fotoğraflarını görmesine engel olur. Bu rezaleti ortaya çıkmadan sonlandırmak isteyen Onur, soluğu Ajda’nın yanında alır. Ancak Onur’un bir yere bazı fotoğrafları sakladığı gören Firdevs kuşkulanır. Ajda ve Şahin arasındaki ilişkinin Firdevs tarafından öğrenilip öğrenilmeyeceği merak konusudur.
Cüneyt’in, Yaman’ın sunduğu anlaşmayı kabul etmekten başka şansı kalmaz. Ancak bunu bedelini ödetmeye kararlıdır. Feride, Yaman sayesinde bir anda hem özgürlüğüne, hem de haftada bir günlüğüne de olsa kızına kavuşur. Öte yandan Sıla’nın sakladığı küçük sır sonunda ortaya çıkar ve komik anların yaşanmasına sebep olur.

Yayın Günü : 10 Şubat Cuma
Yayın Saati : 14.45 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,022 saniyede yüklendi.