En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Affet 1130. Bölümü ile Çarşamba Star Tv’de

Tv'de Bu Hafta 27 Şubat, 18:00'de eklendi

Annelerinin özgürlüğüne kavuşacağını uman Bahar, Umut ve Kader heyecanla duruşma saatini bekler. Onur ise polislerle birlikte hastaneye Ajda’nın ifadesini almaya gider. Ancak orada herkesi şok edecek bir şeyle karşılaşılır. Hapishaneye gönderilen Sevgi için bütün umutlar tükenmek üzeredir.
Melis’in kaçtığını anlayıp paniğe kapılan Feride, bunu Yaman’dan gizlemeye çalışır. Ancak Yaman bir şeylerden şüphelenmeye başlayınca Feride, Melis’le ilgili bazı açıklamalar yapmak zorunda kalır. Öte yandan Melis, Cüneyt’e ve Kozanlar’a başından geçenleri anlatır. Yaşanan gelişmeler Cüneyt ve Melis’i birbirine yakınlaştırır.

Yayın Günü : 01 Mart Çarşamba
Yayın Saati : 14.45 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da49 sorgu var. 1,194 saniyede yüklendi.