En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Affet 1131. Bölümü ile Perşembe Star Tv’de

Tv'de Bu Hafta 28 Şubat, 20:08'de eklendi

Cüneyt ve Melis geceyi salonda birbirlerine sarılmış halde uyuyarak geçirmiştir. Her yerde yeğeni Melis’i arayan Elmas, sonunda Cüneyt’in adresini bulur ve soluğu Kozanlar’da alır. Cüneyt’le olan geçmişinin ortaya çıkacağından endişe eden Feride de dayanamayıp Kozanlar’a gidince heyecan verici gelişmeler yaşanır.
Sevgi’nin hapisten çıkması için Ajda’nın vereceği doğru ifadeye ihtiyaç vardır. Bu nedenle Baharlar her yerde Ajda’yı ararlar. Ajda’nın saklandığı yeri bilen tek kişi ise Firdevs’tir. Onur, annesinin bir telefon görüşmesinden şüphelenir ve onu takip eder. Ancak hiç umulmadık bir kişi Ajda’nın yerini öğrenir.

Yayın Günü : 02 Mart Perşembe
Yayın Saati : 14.45 – Yeni Bölüm

KÜNYE

 

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

 

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI:  MEHMET ERİŞDİ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,178 saniyede yüklendi.