En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Affet 1195. Bölümü ile Çarşamba Star Tv’de

Tv'de Bu Hafta 31 Mayıs, 14:31'de eklendi

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Gaye Turgut Evin, Saim Karakale, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

1195.blm

Melis, Feride’yi zehirleyebilecek mi?
Melis, Feride’yi zehirlemek için ilaç aldığı adamla gizlice buluşmaya gider ancak Yaman’ın peşinde olduğundan habersizdir. Banu, Yaman ve Feride’nin arasını bozmak için Cüneyt’i yanına çağırır ve ona aklını karıştıracak bazı yalanlar söyler. Filiz’i takip etmekten vazgeçen Sıla, tesadüfen önemli bir şey öğrenir ve soluğu Osman ve Zühre’nin yanında alır.
Sevgi ve Şahin, Ateş ve Galip’e teşekkür ziyaretine gider. Ancak bu ziyarette görecekleri bir şey, Sevgi’nin bazı gerçekleri anlamasını sağlar. Kader ve Yiğit düğün hazırlıkları yaparken, Mahir, Alper’le yüz yüze görüşmeye karar verir. Alper’in tehditleriyle zor durumda kalan Ceylan, Neriman’ın şikâyetini geri alması için elinden geleni yapar. Ancak Neriman’ın her şeye rağmen bu isteği kabul etmemesi Ceylan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarır.

Yayın Günü : 31 Mayıs Çarşamba
Yayın Saati : 14.45 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,630 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort