En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Affet 1268. Bölümü ile Pazartesi Star Tv’de

Günlük Diziler 1 Aralık, 20:58'de eklendi

Kendini Feride’ye affettirebilmek için ilginç bir yönteme başvuran Yaman, Feride’yi kendisiyle konuşmaya mecbur bırakır. Ancak Feride’nin söyleyecekleri Yaman’ı oldukça zor bir duruma sokar. Cüneyt de Feride’yi geri kazanabilmek için çabalamaya devam eder. Nazire’den duydukları nedeniyle yeni bir hamlede bulunmaya karar verir. Murat, Güzel’in karşısına dikilir. Ama bu buluşmanın karmaşık sonuçları olacaktır.
Ateş’in Zeynep’e yaptığı jest, Pınar’ı allak bullak eder ve onun tüm dengeleri değiştirecek bir karar vermesine sebep olur. Pınar için endişelenen Zeynep, Ateş’e korkularından bahseder. Ateş ise beklenmedik bir plan yaparak Zeynep’in korkularını gidermeye karar verir. İntikam almak için Pınar’ı ağına düşürmek isteyen Toprak, şanslı bir ana denk gelir. Ancak Pınar ve Toprak’ın bu buluşmasına beklenmedik kişiler tanık olur.

Yayın Günü : 04 Aralık Pazartesi
Yayın Saati : 15.30 – Yeni Bölüm

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Tolga Akman, Baki Çiftçi Sıla Saraç, Metehan Şahiner, Ceren Y. Karakoç, Nusret Şenay, Ulviye Karaca’nın paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da47 sorgu var. 0,842 saniyede yüklendi.