En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Affet 1269. Bölümü ile Salı Star Tv’de

Günlük Diziler 1 Aralık, 21:02'de eklendi

Yaman, yaşananlara Cüneyt’in sebep olduğunu Feride’ye ispat istemek isterken, gelen sürpriz misafir gergin anlar yaşanmasına neden olur. Zühre ve Nazire, Cüneyt konusunda anlaşmazlık yaşar. İkilinin konuşmasın duyan Osman’ın tepkisi ise bu anlaşmazlığı bir üst seviyeye taşır. Cansu, kapısına dayanan kişi nedeniyle korku dolu anlar yaşar. Cihan’ın gerçek yüzünü gören Güzel, Murat’a onu yıkacak bir tepki vermek zorunda kalır.

Zeynep’le geleceğe dair planlarını paylaşan Ateş, beklenmedik hamlesiyle Zeynep’i derinden etkiler. Pınar ve Toprak’ı birlikte giderken gören Şahin, Sevgi’yi de yanına alarak ikiliyi takip eder. Pınar’dan, yaptığı planı destekleyecek şeyler duyan Toprak, Pınar’a şaşırtıcı bir teklifte bulunur. Ateş ve Zeynep’in mutluluğunu gören Pınar’ın, bu teklife vereceği cevap ise merak konusudur.

Yayın Günü : 05 Aralık Salı

Yayın Saati : 15.30 – Yeni Bölüm

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Tolga Akman, Baki Çiftçi Sıla Saraç, Metehan Şahiner, Ceren Y. Karakoç, Nusret Şenay, Ulviye Karaca’nın paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da47 sorgu var. 1,032 saniyede yüklendi.